נכנסתי ללחץ מהשרשור על הציטוטק ואני צריכה את עזרתכן

simsam1

New member
נכנסתי ללחץ מהשרשור על הציטוטק ואני צריכה את עזרתכן

לפני כחודש עברתי הפלה עם ציטוטק בדיקה שלאחר כמה ימים הראתה שהרחם נקי דימום היה בערך 4 שבועות
שבמהלכם שוב הלכתי לבדוק ואמרו שהרחם נקי . לא עשיתי בדיקת בטא כדי לראות איפוס האם טעיתי שלא עשיתי ? לאחר כמה ימים קיבלתי מחזור ועכשיו אני רוצה לחזור לעשות עוד טיפול ואני מפחדת בגלל השרשור שהיה על ציטוטק שאולי אני לא פועלת נכון . מה עלי לעשות בבקשה אם אפשר עצות. תודה

פליקסה

New member
בלי לחץ

קודם כל מצטערת לשמוע על מה שעברת, בתקווה להריון תקין בהקדם.

הרופאים שלי, גם פרטי וגם ביחידה ציבורית, לא התחילו לי טיפול לפני שראו בדיקות בהן הבטא אפס/ שלילי. במקומך הייתי הולכת מחר או בראשון לעשות בטא, עבור השקט הנפשי והפרוטוקול .
מעבר לזה הפרוטוקול תמיד כולל us וכך אם יראו ממצא מחשיד ברחם (חס וחלילה) יפנו אותך למקום המתאים עוד לפני מתן הורמונים ותחילת טיפול חדש.

שיהיו רק בשורות טובות

אני לא הלכתי לבדוק

בביקורת בביה"ח נאמר לי שהרחם נקי
הרופאה בדקה בעצמה אחרי זמן מה ואישרה שזה כך
קבלתי מחזור וחזרתי לטיפולים
&nbsp

רצהאצה

New member
מתנצלת אם הלחצתי

ומבינה את ההרגשה שלך.

לדעתי תבקשי מרופא המשפחה/נשים שלך הפנייה לבדיקת בטא, תקבלי תוצאות כבר באותו היום ותוכלי להיות שקטה.
וכפי שכבר כתבו לך, מניחה שיבדקו שהרחם נקי לפני שיתחילו טיפולים.

מאחלת לך רק בשורות טובות מעכשיו, ואם את צריכה משהו את תמיד מוזמנת לשלוח גם מסר פרטי.

hatalya

New member
אם אמרו שהרחם נקי אז ככל הנראה הכל בסדר

לפעמים יש שאריות קטנות שיוצאות עם המחזור (כך לי היה), אז אם קיבלת מחזור עלו הסיכויים שהכל בסדר. כמו שכתבו לך, את יכולה לעשות בדיקת בטא, אבל לא ממש חייבת. במילא יבדקו שוב את הרחם במעקב זקיקים. בהצלחה ובידיים מלאות בקרוב :)

simsam1

New member
תודה רבה לכן על התשובות . מאחלת לכל אחת מכן הריון במהרה :)

למעלה