פרופסור משיח?

יערה722

New member
פרופסור משיח?

היי
אנחנו אחרי כשלונות לא מועטים של IVF מסיבה בלתי-מוסברת.
מכיוון שהבעיה בלתי-מוסברת ונמאס לנו לעשות כל פעם אותו דבר, מחפשים רופא מהטופ שיביא גישה שונה.
היינו במרפאה של בר-חווה לייעוץ, לצערנו התאכזבנ מאד, לא ממנו ברמה האישית (כי אפילו לא הצלחנו להגיע אליו), אלא מהתנהלות המרפאה ומהרופאה שעובדת תחתיו ונפגשה איתנו. מכיוון שאנחנו שבעי אכזבות, החלטנו לא להיכנס לטיפול אצלם.
עכשיו מנסים להגיע למשיח, בתקווה שיהיה המשיח שלנו...
למרות שהוא מפורסם מאד, כמעט ואין עליו מידע בפורום...מעוניינים מאד לשמוע חוות דעת, המלצות, ביקורות וכל מידע מועיל.
תודה לכולכן!

Rמחכה7

New member
משיח...

ראשית, מנסיוני, חוסר מידע בפורום לא תמיד אומר שהרופא פחות נחשב
גם אצל רופאים יכול להיות 'פופולריות' שלא תמיד מעידה על רמת הביצועים.
&nbsp
לגבי משיח, הוא נחשב לאבי הפרית המבחנה בארץ,
הוא עובד עם אסותא רמת החייל
התפקוד של המרפאה שלו גם לא משהו... (כנראה שהם מרשים לעצמם לזלזל במטופלות... הם מספיק טובים שיגיעו אליהם בכל מקרה)
אבל הוא מקצוען. (לצערי אני לא הצלחתי איתו, אבל זה לא הוכחה לכלום, אני אלופת הכתב בהריסת הסטטיסטיקות לכל הרופאים)
&nbsp
לתור ראשון- תשרייני המון זמן!!!!
זה סיפור של כמה שעות.
&nbsp
אחרי שהוא קובע לך פרוטוקול, את המעקבים את יכולה לעשות בקופה ולשלוח לאסותא במייל, או לעשות באסותא (איך שנח לך)
&nbsp
מאחלת לך בשורות טובות
וישועה בקרוב ממש
&nbsp
לשאלות נוספות, בשמחה :)

מתחברת לזלזול במטופלות

הייתי בפגישת ייעוץ שכללה יותר מדי שעות מול רופא מקדים שהעתיק נתונים מהתיק שלי ואז כעשרים דקות מול הפרופסור שלא ממש הועיל לי.
מאוד מעריכה את הרזומה שלו אך לא מצאתי בו משהו שיגרום לי להישאר.
מתומחר גבוה מאוד.

יערה722

New member
תודה! ועוד כמה שאלות..

היי, תודה על המידע
שאלות נוספות:
- מה סגנון הפרוטוקולים שלו? יש ייחודיות או שהוא הולך על "המתכונים" הרגילים?
- לגבי אסותא רמת- החייל: איך המעבדה שלהם? והאם הם עובדים בסופישבוע?
אנחנו "נדפקנו" בסבב האחרון עם הסופש בבי"ח ציבורי...מתסכל מאד כשאנחנו גם ככה מותשים... וזאת (אחת) הסיבות שאנחנו מחפשים אופציה אחרת.
המון תודה ואשמח לכל מידע נוסף

אסותא רמת החייל - עובדים כל השבוע

היו לי שאיבות והחזרות גם בשבת

אז במחילה - עברו חודשיים באמת מאז שהייתי

פלזנטל

New member
משיח היה המשיח שלי.

אני לא בן אדם שנוטה לדרמטיות יתר, אבל עומדת מאחורי הכותרת הזאת במאה אחוז. אף אחד מהרופאים שעברתי בדרך לא נתן לי סיכוי להרות מביציותי שלי (סליחה, אחד דווקא כן נתן - פרופ' נחשב כאן בפורום - "סיכוי של 2 אחוז אם להיות אופטימים וחצי אחוז אם להיות ריאליים" - לא שוכחים משפט כזה).
מבלי להכנס לבעיה הספציפית שלי - בסבב הראשון עם משיח נכנסתי להריון לראשונה בחיי (הרעיון שנפל בשבוע ה-8) ואחרי עוד סבב לא מוצלח (בטא שלילית) נכנסתי שוב להריון שהסתיים בידיים מלאות לפני שנה. עכשיו אני שוב מטופלת שלו.
ההמתנה אצלו לרוב מאד ארוכה, תמיד לקחתי יום חופש כשבאתי לפגישה, אבל כשישבתי אצלו קיבלתי את מלוא תשומת הלב.
מבחינת ההתנהלות בסבב עצמו - אחרי קבלת הפרוטוקול ממנו, הקשר שלך הוא עם האחיות של אסותא. אחרי כמה סבבים בבי"ח ציבורי אין מה להשוות - זה כמו גן עדן.
שיהיה הרבה בהצלחה!

חווד שלי על משיח

אני הגעתי למשיח בהמלצת הרופא המטפל שלי אחרי מספר טיפולים והריונות שלא החזיקו מעמד.. לצורך סיעור מוחות ממי שנישב אבי מבחנות ההפריה בישראל. אין ספק שיש לו ידע רב. לבסוף השאיר אחד לאחד את אותו פרוטוקול אבל התוצאות היו משמעותית פחות טובות.. וזה נבע מטעיות שנעשו בזמן הטיפול באסותא.. בינהם טעויות בהוראות של האחות.. הנחיות שגויות למעבדה.. מניחה שבשל גילו . שלא נדבר על זה שסיימתי עם בטא 45 גבולית לכל הדעות.. ואף אחד מהמרפאה לא יצר עמי קשר בנוגע להמשך טיפול. חזרתי לרופא המטפל שלי בבטחון רב ( אבי הפריות המבחנה אישר כי ההתנהלות היתה מדויקת) בהצלחה.

יערה722

New member
פגישת התייעצות - אין מה להשוות

אז נכון לעכשיו, אנחנו רק אחרי פגישת התייעצות ומוקדם להסיק מסקנות.
עברנו כבר מפרטי לציבורי וחזרה,
ביקרנו גם במרפאתו של בר-חווה אליל הפורום (וכל-כך התאכזבנו מההתנהלות שהחלטנו אפילו לא לנסות טיפול).
ההתייעצות אצל משיח הייתרה רמה אחרת מבחינת היסודיות והעומק, בהשוואה לכל הקודמים שחלקם בהחלט ידועי שם.
התיק שלנו נחקר ונסרק ביסודיות עד המילימטר האחרון, על-ידי הרופא שעובד תחת משיח, לאחר-מכן נכנסנו למשיח שבהחלט היה לו מה להוסיף.
שינה תוכנית ונתן נקודות חדשות,
מבחינת הגישה, העומק, היסודיות והמקצועיות, בהשוואה ל-4 רופאים (ורופאות) קודמים, אין מה להשוות.
עכשיו נותר לנו רק לסמוך ולקוות...

למעלה