מפחדת
שאלה.

מפחדת
שאלה.

היי בנות.

עשיתי בטא והיא חיובית!! אבל אני מפחדת לשמוח כי הפעם הקודמת הסתימה בהפלה...
אני מרגישה תחושה מוזרה אותה לא הרגשתי בעבר: כאילו יש בלון בתוך הבטן שזז כאשר אני מזיזה את האגן וזה גם טיפונת כואב. בנוסף, כואב לי ללחוץ על הבטן. האם נורמאלי??

ורוניקה מזל טוב!

מזדהה מאד עם החשש לשמוח -ובכל זאת הבטא החיובית מביאה איתה תקווה, על אף החששות. לגבי מיחושים שונים ומשונים בתחילת הריון, אני חושבת שהכל אפשרי ותקין אלא אם מדובר בכאב שמקשה עלייך לזוז, חום גבוה, הקאות וסימפטומים דרמטיים ממין זה. המיחושים מכינים את הגוף להחזיק את העובר למשך כל ההריון. מאחלת לך ידיים מלאות!

תודה איןאריותכאלו!

הלוואי שזה באמת יצליח סוף סוף! מגיע לנו, לא?? כבר קשה להאמין שהדבר הזה יכול לקרות סתם כך, בלי שיבושים...כמו לרוב האוכלוסיה...
ועדין, אם מישהי חוותה הרגשה כפי שתיארתי, מאוד ירגיע אותי! אז אשמח לשמוע.

a morph

New member
קודם כל בשעה טובה ושימשיך רגוע ותקין

שנית, האם את אחרי החזרת עוברים טריים, כלומר אחרי שאיבה?
התחושה של הבלון בבטן מאוד מזכירה לי את התחושה שהייתה לי כשהייתי עם גירוי יתר.
אם זה המצב, חשוב לשתות הרבה, לעקוב אחרי הנוזלים שאת מוציאה ולשים לב שהמצב לא מחמיר.

לא נראה לי...

תודה a morph!!

"לצערי" לא יכולה להתנחם בזה שזה אולי גירוי יתר...כי זה היה בהזרעה (ואמורים להיות סימנים נוספים לגירוי יתר, לא?).
אני אפילו לא יודעת איך להסביר את התחושה הזו...זה כאילו יש משהו בבטן כאשר אני מזיזה אותה לצדדים (כמו שק עם מים או משהו כזה). זה לא מורגש בהליכה רגילה...

תודה שוב!

צומבה1

New member
גם בהזרעה עם הורמונים יכול להיות גירוי יתר

ואם לא עובר או מחמיר , את יכולה בשביל השקט הנפשי שלך תמיד לעשות אולטרסאונד.

a morph

New member
בהחלט ייתכן גירוי יתר אחרי הזרעה

תלוי מה היו רמות האסטרדיול וכמה זקיקים... והריון מגביר את הסיכון לגירוי יתר מעצם קיומו
כי beta-HCG "מזין" את התהליך.
לגירוי יתר יש מגוון ביטויים שלא כולם חייבים להופיע יחד, לי למשל לא היו כאבים בכלל, אבל התחושה שאת מתארת זה בדיוק כמו שזה התחיל אצלי.
תשתי הרבה ותשימי לב לצבע השתן, אם מופיעים קשיי נשימה או החמרה בכאבים - תגשי לבדיקה.

למעלה