פס חלשלושששששש ? 6 ימים אחרי 2 בלסטו

צומבה1

New member
פס חלשלושששששש ? 6 ימים אחרי 2 בלסטו

אני בלי שום תמיכה הורמונלית. לוקחת רק קלקסן ופרדינזון. יו אני ככ לא רוצה לפתח ציפיות שוב סתם .... כרגע גם קליר בלו וגם לייף פה חלשלוש בלתי נראה. זה הגיוני 6 ימים אחרי החזרת 2 בלסטו קפואים ??

לגמרי הגיוני

איזה כיף! לפי המחקר שלי ביטיוב.. :) נשים ראו פס החל מ 4 ימים אחרי החזרה של בלסט..
אם את רוצה תעשי שם חיפוש 6dp5dt pregnency test
זה קיצור של:
6DaysPost5DayTransfer

צומבה1

New member
אוי הלוואי

האמת שראיתי יום קודם משהו אבל זה היה ככ שקוף שהיה צריך להיות ממש משוגע לראות. ואז נעלם אז כבר חשבתי שלא.. אבל היום רואים בשתי הבדיקות. גם לייף שהיא ממש לא מהרגישות. יואו מחכה לעשות בדיקות מחר למרות שבר חווה ביקש רק ב.. רביעי .... רוצה לראות שגם כל ההורמונים תקינים. תודה לך !!!!!

שיהיה בהצלחה ותעדכני!

אם לא לקחת תמיכה..זה זה! רק שימשיך טוב מעכשיו!!! אמן!
תעדכני! בטוחה שתיהיה בטא מוחשית מחר..הפס לא נראה כמו בטא 7 מבלבלת..

אני יודעת :)

לציערי היו לי לא מעט המתנות לבטא..בחלק גדול מהזמן צפיתי בסרטונים, ונכנסתי לפורומים בחו"ל.. בדיוק בשביל האינפורמציה הזו.
הקליר בלו והפירסט רספונס (שאין בארץ למיטב ידיעתי) מזהים מבטא 6. המון נשים רואות פס כשעובר בן 9-11 ימים.

צומבה1

New member
תודה איןאריותכאלו...

ככ מקווה שזה אמיתי וימשיך כך...אם לפני הילדה הראשונה חשבתי שצריך להכנס להריון ואז זה כבר בסדר.. היום, 7 שנים אחרי , אני מבינה כמה הדרך , במיוחד בגיל שלי לא פשוטה ולא צפויה ... אבל כרגע מתמקדת בשני הפסים החלשלושים שראיתי הבוקר ומקווה .... לפני 7 שנים בדיוק, ביום הולדת של אבא שלי גיליתי שאני בהריון בבדיקה ביתית וסיפרתי את זה להורים כי חשבתי שזו תהיה המתנה הכי טובה בשבילו... היום במקרה זה יום ההולדת של אבא שלי ... בניגוד לאז כמובן שלא ספרתי, אבל אולי יש משהו בסמליות. הלוואי.

הלוואי הלוואי הלוואי !!!!!!!!!!!!!

הדרך באמת ארוכה ומפחידה, אבל אין ברירה, אלא לעבור אותה יום אחרי יום אחרי יום..... וההתחלה היא שני הפסים.
מקווה בכל מאודי שתזכי לסיים את ההריון במועד ובידיים מלאות!

צומבה1

New member
כל הפסים נחלשו / נעלמו. יאוש

קליר בלו נחלש ולייף נעלם ....... נחכה לדם אבל זה כבר די ברור

אל יאוש

העוברים שלך מגיעים ליום 5 זו סיבה לאופטימיות. אם לא הזרקת חומר עם HCG אז בטוח זה הגוף שלך שייצר. הבדיקות לא יזהו משהו שלא קיים. יתכן והשתרשות הופסקה בשלב מוקדם. זה גם משהו שהייתי רוצה לדעת ולעקוב אחריו. תיהי אופטימית. אם לא הפעם זה יקרה בקרוב. חיבוק

צומבה1

New member
בטא 30 .... לא יודעת מה לחשוב

השניה הגיע. לא עומדת ברכבת הרים הנפשית הזו. ההחזרה של 2 הבלסטו היתה ביום ראשון שעבר. יש סיכוי ?....

השואלת14

New member
לא להספיד!

זה הריון... צריך להיזהר כי הבטא יחסית נמוכה
אבל כבר קראנו פה על ילדים שהתחילו בבטאות נמוכות
מאלה, ואפילו תאומים אז תעשי בטא מחרתיים והלוואי
ותהיה תוצאה יפה

אני אומרת לנסות להירגע ולבדוק הכפלה בשלישי

כל כך מוזר שהקליר בלו לא נתנה פס חזק ל 30 הזה..
אל תילחצי, זה גם לא יעזור. טווח הבטא רחב. ממוצע ליום 12 זה 50
לפי הטבלה הזו. אבל כמו שאת רואה הכי נמוך שנמדד (והגיע לדופק) היה 3.
http://www.betabase.info/chart/basic/single
אין מה לעשות אלא לקוות ולהמשיך לבדוק. מחזיקה לך אצבעות.

צומבה1

New member
היתה לי עכשיו הפרשה ורודה בניגוב. וכאב בטן כמו לפני מחזור.

ברור שאבדוק הכפלה בשלישי... 12 יום מה ביוץ זה שונה אם זה ביוץ רגיל או החזרת קפואים? גם אני לא מבינה את כל הבדיקות הביתיות האלו .... אם אני ככה לחוצה מהכפלה איך אעביר הריון אם יצליח מתישהו ?? בשלב זה הכל ספקולציות. נחכה ונראה

למעלה