לגברים מאותגרים מבחינת מורפולוגיה,איזה ויטמינים מומלצים?

riki2408

New member
לגברים מאותגרים מבחינת מורפולוגיה,איזה ויטמינים מומלצים?

היי בר חוה ממליץ על E ועל ל ארגנין .. הוא גם ציין שאפשר לקחת גם חומצה אלפא ליפואית,מי שמעה על זה?? שמעתי גם על אבץ,ויטמין ,C,D מי יכול לעזור לי עם זה?? ונשים ..מה אתן לוקחות? חוץ מחומצה פולית?

malina83

New member
תוסף תזונה ספירה

יש תוסף תזונה לגברים שנקרא ספרה, של זוכרת אם אני זוכרת נכון. הוא לא נמכר בכל בית מרקחת אבל עם קצת חיפוש ברשת ניתן למצא. עולה משהו כמו 130 ש״ח לחודש וכולל את כל הויטמינים והמינירלים לפוריות הגבר.

אצלנו sp vital שנלקח ברציפות כחצי שנה עשה שינוי בזרע לטובה

גם הכמות, גם המורפולוגיה וגם בסופו של דבר הריון שנקלט (טפו טפו טפו) לאחר שנתיים וחצי של כשלונות והפלות
לפני כן הוא לקח גם את "ספירה" שהמליצו עליו פה. גם שיפר, עד כמה שזכור לי, אבל פחות (מצד שני, הוא גם לקח אותו רק 3-4 חודשים ולא חצי שנה, אז אולי מכאן נבע ההבדל)

בר 84

New member
מתעניינת גם..

תגידי איפה רוכשים טת הsp vital? ושל איזו חברה זה ?

זהו שאני לא יודעת להגיד מניסיון איפה קונים

כלומר, חוץ מבית הטבע הספציפי בפ"ת בו אני קניתי את זה (הגעתי אליהם כדי לחפש את תוסף התזונה ספירה בכלל, כי בבית הטבע שבו בד"כ קניתי אמרו לי שיש מחסור בספירה. אז גם אצליהם לא היה והסתבר שמדובר במחסור כלל ארצי, אבל המוכרת שם המליצה לי על התוסף הזה ואני הייתי חייבת לקנות משהו, כי רציתי שבעלי יתחיל לקחת כבר תוספים כדי לשפר את מצב הזרע לפני השאיבה המתקרבת- אז החלטתי לנסות)
חיפשתי בגוגל- יש לתוסף הזה אתר, וכתוב שם כתשובה לשאלות נפוצות "המוצר ניתן לרכישה ברשתות הפארם (סופרפארם/ניופארם), בתי המרקחת הפרטיים ובתי הטבע". יכול להיות שהוא באמת נמכר בסופרפארם וכאלה, ואז יהיה לך קל להשיג, בכלל לא ניסיתי לברר בזמנו, למען האמת
בעלי לקח שני כדורים בבוקר ושניים בערב, במשך קרוב לחצי שנה והיה שיפור יפה גם בכמות הזרעונים (עלינו מפחות ממיליון למשהו כמו 4-5 מיליון) וגם במורפולוגיה, ומצאו כמות מכובדת של זרעונים בדרגה 1 ו-2 אצל ברטוב, כך שהייתי מרוצה

מניסיוני גם הספירה שיפר קצת את הכמות

אתם ניסיתם תוספים והכמות לא השתפרה?
אני מניחה שלא אצל כולם זה יעבוד- סביר להניח שתלוי מהי הסיבה שמלכתחילה יש בעיה בכמות וכו' (אצלנו אגב אין לאף אחד מושג עד היום מה הסיבה לבעיה, שפי ומדג'ר טענו שזה פשוט משהו מולד, ושסביר להניח שזה יתדרדר עם השנים, אבל מדובר בהנחות והשערות- כל הבדיקות של בעלי יצאו תקינות ולכאורה אין שום אינדיקציה שתעיד על כך שאמורה להיות בכלל בעיה- ועובדה שיש)
מצד אחד- קשה לי להאמין שחוסרים מסוימים במינרלים או ויטמינים הם אלו שגורמים לבעיה כזו אצל בעלי, בחור צעיר ובריא שאוכל מאוזן בסך הכל- מצד שני, תוספים שלהם שיפרו את המצב (זמנית, כשהוא עושה הפסקה עם התוספים הכל שוב מתדרדר) אז אולי....
&nbsp
בכל מקרה, עם כמויות הכספים ששפכנו על כל טיפול וכל שאיבה (כולל 4 מיוני זרע! זה קרוב ל20 אלף שקלים רק על המיונים!!!) וכמויות ההורמונים שנכנסו לי לגוף לא היה לי ספק בכלל ששווה לנו לנסות גם תוספי תזונה בשבילו. לנסות לטפל או לשפר לפחות את מקור הבעיה זה הדבר הכי בסיסי שיש. איכשהו רופאי הפוריות מתעלמים לחלוטין מהקטע הזה בבעיות זרע, אבל היה לנו ברור שאנחנו נעשה את המקסימום שנוכל כדי לעזור גם בחלק הזה

למעלה