מבואסת... אבל איך אחרי 10 ימים ?!?!?!

שירלי 666

New member
מבואסת... אבל איך אחרי 10 ימים ?!?!?!

לפני 10 ימים עברתי הזרעה לאחר גונל ואורביטרול (פוליציסטית) , כמובן שאת כל התהליך ליווה מעקב זקיקים ואולטרסאונד. היה מדובר בתהליך מאוד ארוך החודש (20 יום של זריקות לפני שהגענו לזקיק בגודל ביוץ !!! )
היום, עשרה ימים לאחר ההזרעה התחיל לי מחזור... מה קורה כאן ??? איך הגענו ל10 ימים ???

לא להפסיק תמיכה אם קיבלת, וכן לעשות בדיקת בטא

יש הריונות שמתחילים עם דימומים שממש נראים כמו מחזור..
&nbsp
&nbsp

שירלי 666

New member
לא קיבלתי תמיכה... ובדיקת בטא יש עוד זמן...

כמו שאמרתי 10 ימים אחרי הזרעה (בינתיים 11)... את בדיקת הבטא אעשה בשני בגלל האוביטרל...
עדיין זה מתחיל כמו מחזור לא מאמינה אחרת בשביל לא להתאכזב... (ההיפך אני תמיד אשמח... )

לא יודעת לענות לך,
רק שתדעי שאני עברתי טיפולים של IVF שנמשכו 35 ימים..
&nbsp
&nbsp

a morph

New member
בפעם הבאה כדאי להוסיף תמיכה של פרוגסטרסטרון

בעקרון, בהיעדר הריון - הוסת אמורה להגיע תוך 12-14 מזריקת האוביטרל (ולא מההזרעה), 10 ימים מההזרעה זה בעצם 12 יום מהאוביטרל וזה עדיין בגדר התקין, אם כי קצת גבולי.
אגב, זה לא בהכרח תמיד יהיה כך, ייתכן שבמחזורים הבאים לא תקבלי כ"כ מוקדם, אבל אני הייתי מוסיפה תמיכת פרוגסטרון בפעם הבאה, ולו רק נגד עין הרע.
בהצלחה!

גוגו 888

New member
הי חמודה

מבינה מאוד את תסכולך. גם אני פולציסטית ובסיבוב הקודם הזרקתי מעל 30 יום (!) בשביל להגיע לזקיק שאיפשר ביוץ. אבל - אצל פוליצסטיות יש לזהר מאוד אם מינונים... אני הצלחתי להגיע לביוץ עדין (2 זקיקים) עם גונל 75 וגונל 100 כבר עשה לי 20 זקיקים ושלח אותי לIVF חירום.
תשמעי - בסבב שאמרתי שהזרקתי 30 יום היה דימום ממש לא הכתמה ממש דם אדום טרי יום לפני הביטא, התקשרתי לרופא להגיד שאני לא עושה, חבל על הדקירה ועוגמת הנפש. הביטא היתה 950... מהסבב הזה יש לי ילדה.
מחזיקה לך אצהעות שזה דימום של הריון ולא של מחזור.
מוזמנת גם לשפנות בפרטי

למעלה