בבקשה

נטע BB

New member
בבקשה

האם מישהי כאן סובלת ממיגרנות מהסוג עם האאורה או מכירה מישהי כזו.
שעברה\ עוברת ivf?

בפעם האחרונה שניסיתי לגעת בהורמונים סינטתיים זה היה פשוט שואה. וגם הסיכון לשבץ..
הפחד מדיר שינה מעיני

לי יש מגרנות מידי פעם

שאינ מזהה אותן לפי ההאורה שמגיעה לפני... אבל לא שמתי לב לשינוי בתדירות בגלל ההורמונים שלקחתי.
&nbsp
מציעה להתיעץ עם רופא הפוריות בנושא.
&nbsp
&nbsp

a morph

New member
מה הכוונה להורמונים סינטתיים בעבר, גלולות?

גם אני לקחתי גלולות בעבר וסבלתי מכאבי ראש נוראיים, שהיו מוציאים אותי מהתפקוד למשך ימים.
גם אני מאוד חששתי מתופעות כאלה בטיפולים בהזרעות\IVF אבל זה פשוט לא קרה.
מדי פעם יש כאבי ראש, דווקא לקראת או בתחילת מחזור כשההורמונים צונחים, אבל במהלך סטימולציה לא היה לי שום דבר, הרגשתי מצוין.
התרופה היחידה שגורמת לכאבי הראש שלי להתגבר זה כדורי אסטרופם, לקחתי אותם במהלך הכנה להחזרה על בסיס הורמונלי, אבל לא ברמות שהיו לי עם גלולות.

מיגרנה אאורה

אני סובלת ממנה, היה לי בתדירויות של אחת לחודש... ואיכשהו... ברגע שהתחלתי הורמונים וטיפולים חלפו המיגרנות...אבל נראה לי על כל אחת זה ישפיע שונה... אז צריך לנסות ולראות...

נטע BB

New member
מיגרנה

יש לי מגיל 12
היא ממש נוראית, בשנין האחרונות כבר יותר מפעם בחודש. שמתי לב גם שזה תמיד בשבוע לפני הביוץ כשאסטרוגן מטפס.
מעירה אותי באמצע הלילה, הפרעות וויזואליות, כאב ראש שטני והקאות.
יש נייר עמדה של האגודה הארצית למיילדות וגיניקולוגיה שאומר שאסור לרשום גלולות למניעת היריון לנשים עם מיגרנה מהסוג הזה מכיוון שזה מעלה פי2 סיכון לאירוע טרומבוזי(שבת מוחי)

כשאני ניסיתי גלולות זה היה רע ומר, מין לופ של התקפים שלא נגמר בוקר התקף צהריים התקף וחוזר חלילה.

הרופא שלי רוצה שאתחיל ivf ואדלג על הזרעות בגלל האנדומטריוזיס
מפחדת נורא למצוא את עצמי בתופעת לוואי שאני פשוט יכולה לעמוד בה.
.
לכן רציתימלשמוע מכן אם זה מתגבר בטיפולים.

למעלה