לא יודעת מה לעשות

לא יודעת מה לעשות

את הסיפור שלי חלקכן מכירות אבל, למי שלא אני מצרפת את זה http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/180/169726114/משפחה/פוריות הודעה מלפני כמעט 4 שנים עם כל הסיפור הארוך ארוך שלי. מאז עברתי גם החזרה של מוקפא שלא הצליחה, וגם הגיל והתרגיל מתחילים לעשות את שלהם, אנחנו בני 41 (אני) ו43 (הוא) ולא נעשים יותר צעירים.
עכשיו חושבים מה הלאה. חשבנו על פונדקאות אבל, זה עסק יקר יקר מאד 165,000 ש"ח שאין לנו מאיפה לקחת, וגם אם נעזר בהורים אין גם להם סכום כזה.
חשבנו לעשות עוד טיפול אחד של החזרה אלי ולעשות קשירה במידה ויהיה הריון אבל, דר' בכר ופרופ' זיידמן אמרו שניהם שזה מסוכן מדי, ואם כבר אז פונדקאות ושוב חזרנו לעניין הכספי.
בעיה נוספת שישנה ובעיני היא בלתי נפרדת זה שלחצי שלי יש אפילפסיה ובזמן האחרון ההתקפים החמירו והוא נופל נפילות מאד מאד קשות. לפני שבועיים הוא נפל ברחוב ועיקם את הברך ועד עכשיו יש לו כאבים ובשבוע שעבר במוצאי שבת הוא נפל בבית על הרצפה והתחיל לפרכס ולדמם והיו לו פצעים שממש הצריכו פינוי לביה"ח והדבקה שלהם.
אני אומר לכן את האמת ואת זה גם ההורים שלו אומרים: אני לא חושבת שאנחנו במצב הזה מסוגלים לגדל ילד קטן. תחשבו רק מה היה קורה אם חס וחלילה הוא היה נופל והיה לו תינוק ביד, לא רוצה אפילו לחשוב על זה.
דיברתי איתו היום על כל המצב הזה והוא לא מוכן לקבל את הדברים ואומר "נעשה טיפול ויהי מה" ואני לא רוצה להסתכן ומאד מאד חוששת מה יהיה וכמו שכתבתי אי אפשר ולא נכון בעיני להפריד בין הדברים, הכל קשור להכל.
לגבי אימוץ, אל תציעו את זה אפילו כי גם לא יאשרו לנו במצב הבריאותי הקיים והוא גם לא רוצה.
בקיצור רוצה מאד ילדים אבל, לא יודעת כבר מה לעשות.

חיבוק גדול

והקפצת ההודעה זה מה שאני יכולה להציע.
אם את מוכנה לדבר איתי בפרטי על קייב אני אשמח

בטח שמוכנה בשמחה

אבל, גם אני מעדיפה בפרטי. לא נגדך פשוט פעם אחת הנושא של תרומה עלה בכיפה ומאד נפגעתי מאחת הגולשות שם.

jud28

New member

שולחת לך חיבוק ענק...
קראתי גם את הפוסט בקישור והתמלאתי בכאב... עברת דרך ארוכה וכואבת מאד... ליבי איתך.
זה מסוג ההחלטות שאין בהן נכון או לא נכון, רק ללכת עם הלב.
מאחלת לך אושר בכל דרך שתבחרי, סבלת יותר מידי... מגיע לך כבר אושר.

זכרתי את הסיפור שלך... זה כך כך קשה כל מה שעברתם אז קודם כל

אני עברתי אחרי חמישה אובדנים בשבועות 7-9 לפונדקאות, וכן העניין הכספי הוא מאוד משמעותי. לצערי זה ממש לא מסתכם ב-165,000 ש"ח כפי שכתבת, אני מוכנה להרחיב בפרטי אם תרצי. אנחנו לקחנו הלוואה, צימצמנו הוצאות, פנינו למקומות העבודה שלנו לעזרה (וכן נרתמו לעזרתנו), ההורים עוזרים כל חודש עם סכום שהם יכולים לעמוד בו, והסתדרנו.
זה תהליך מאוד לא פשוט, המורכבות שלו היא דבר שלא הצלחתי להבין עד לרגע שהתחלנו בתהליך באמת, והקדשתי לכך הרבה מחשבה, קריאה, שיחות עם אמהות מיועדות ועוד. כמובן שהמטרה מקדשת הכול...
אם זה רק העניין הכספי, כן הייתי מתחילה לחשוב אם יש איזושהי אפשרות לגייס את הכסף.
אני לא נכנסת לעניין של בעלך, כי אני עוד לא אמא, אז לא יודעת להתייחס לזה פשוט. אני בטוחה שיש הורים עם אפילפסיה שמגדלים ילדים, זה בוודאי דורש הרבה מחשבה ותכנון.
בהצלחה בכל דרך שתבחרו.
&nbsp

פאשון

New member
אין לי מילים לומר חוץ מחיבוק

אני זוכרת אותך. עברת המון. סבלת מספיק. אני לא יודעת מה לומר כי זו החלטה מאוד הרת גורל. את צודקת שאי אפשר להפריד בין הדברים. זה נשמע שזו לא שאלה אפילו של פונדקאות - כן או לא אלא של לוותר על ילד - כן או לא.
את תצטרכי להתמודד בטיפול בתינוק ובאבא. זה ממש לא טריויאלי.
האם יש אפשרות לשנות טיפול לאפילפסיה על מנת להוריד את ההתקפים?
אני חושבת שכדאי לשניכם ללכת לאיש מקצוע - פסיכולוג או עו"ס קליני שיעזור לכם וילווה בתהליך הבחירה.
שולחת כוח וחיבוק גדול.

אני מזמינה אותך בחום לפנות אלי בפרטי

יש לי הסטוריה ארוכה ומורכבת עם האפילפסיה (מכתה א), אולי אוכל לחדש לך משהו. חיבוק על הדילמה הקשה והדרך הארוכה.

דילמה קשה

בעלך נבדק בשנים האחרונות? יש היום טיפולים חדשים.
אני מניחה שיש הורים שמתמודדים עם אפילפסיה,
ואפשר ללמוד דרכים למזער נזקים של נפילות,
למשל להרים את התינוק רק כשהוא יושב, או נמצא במקום מוגן על מיטה..
זה יכול לתסכל אותו אבל לשמור על התינוק.
&nbsp
המשפט האחרון שלך - נראה לי שכדאי ללכת לשוחח עם מישהו,
לא יודעת איזה איש מקצוע, אבל יש כל מיני תחומים מעניינים שיכולים
לעזור - החל מפסיכולוג (יש שיחות דרך קופת חולים), דרך רפואה משלימה,
דרך מוח אחד, קינסיולוגיה, הילינג וכו' וכו'. שווה לבדוק.
&nbsp
חיבוק גדול על הדרך הלא קלה שלכם, והרבה בריאות לבעל.

נבדק ודאי שנבדק

היה גם מאושפז באיכילוב בגלל כל המצב, עשה החלפה כבר פעמיים של הקוצב והוא קבוע במעקב נויירולוג ולוקח קבוע את התרופות, אבל הוא לא מאוזן ושם הבעיה והיום הוא שוב נפל.

אוף, זה כל כך קשה ולא נעים

בטח ממש קשה לו, וגם לך, לתפקד באופן כללי בחיים, זה לא פשוט,
אני מקווה שתצליחו למצוא את הדרך שלו להיות מאוזן היטב במהרה.
&nbsp
חיבוק גדול, באמת נשמע שאתם עוברים תקופה לא קלה בכלל.
&nbsp
&nbsp

טוליתי

New member

ממתינה יקרה, זה הרבה מדי וארוך מדי
.
מה היית רוצה?
היית יכולה לחיות בלי ילדים? אם הבעיה היא כלכלית, תכתבי לי בבקשה. בחו"ל תוכלי לעבור את התהליך בלי ועדה ובלי ביורוקרטיה.
לגבי בן הזוג, יש זוגות לא מעטים שאחד מהם נכה.
תטפלו בהתקפים של בן הזוג. זה חשוב, לפני שמתפנים לתהליך מורכב וקשה מבחינות רבות.
חיבוק

למעלה