מדיקל הרצליה

מדיקל הרצליה

מי פה מטופלת במדיקל הרצליה?
האם כדאי פרטי או ציבורי שם?
אשמח לכל מידע מנק. מבט שלכן כמטופלת.
תודה!!

boob7

New member
אני מאד מרוצה

מטופלת שם באופן פרטי. אוירה מאד נעימה. זמינים לכל שאלה, תמיד חוזרים אליי במידה ופונה עם שאלה. אנשי הצוות מאד נחמדים ולי זה מאד עזר בכל פעם שהייתי שם לקראת שאיבה. לא מכירה מקומות אחרים אבל ממליצה.

תודה!

בדרך99

New member
מדיקל הרצליה

הי, אני מטופלת במדיקל. אני הולכת לרופא דרך קופת החולים והוא עושה את השאיבה וההחזרה במדיקל עליהם אני משלמת מחיר מוזל בגלל שיש לי ביטוח משלים. המזכירות שם מקסימות, שירותיות ומאוד נחמדות. לגבי האחיות, הרוב נחמדות ומקצועית, אך יש כמה שפחות...כמו בכל מקום. בסך הכל מרוצה ממדיקל. שיהיה המון בהצלחה.

תודה!

יש לי אפשרות שהרופאה הפרטית שלי תעשה את השאיבה ו/או ההחזרה, אז אשלם מחיר שכולל את הנסיעה מחיפה ויש אפשרות שאבחר שהרופא/ה שיהיו שם באותו יום יבצעו את השאיבה ו/או ההחזרה.
אני די זקוקה לרגישות, גם פיסית וגם רגשית ומאוד מתלבטת במה לבחור.
&nbsp

בדרך99

New member
תגובה

אני רואה יתרון גדול בבחירת רופא אחד שעושה את כל התהליך. בשבילי התהליך הוא מאוד ריגשי ולכן קל יותר להתמיד עם רופא לאורך התהליך, נוצר קשר מטופלת-מטפל מאשר כל פעם להיתקל ברופא אחר שלא מכיר אותך.

זה לא בדיוק להיתקל כל פעם ברופא אחר

את כל הבדיקות והפרוטוקול תעשה הרופאה שלי פה בחיפה
לפרוצדורה הפיסית היא נתנה לי את האפשרות לבחור בינה (העלות תהיה בהתאם) לבין הרופא שנמצא באותו יום
מעבר לכך גם את ההוראות להפריה וכד' תתן היא
&nbsp

ODOD11

New member
אני טופלתי במדיקל

דרך הרופא של הקופה, שעשה את השאיבה וההחזרה (מאוחדת אם זה משנה). במדיקל עצמם היו ממש נחמדים אלינו, רגישים ונעימים. אני ממליצה.

תודה

מתלבטת אם לבקש מהרופאה שלי לעשות את השאיבה ו/או ההחזרה, או להסתפק ברופא שיהיה באותו יום
&nbsp
&nbsp

snoopy96

New member
פרטי

זה רופא פרטי, אבל מכבי מממנים את ההשתתפות לivf, אז אני משלימה בערך 800 שח לכל סבב.
אני מגיעה אחרי הרבה התעסקות רפואית, גרידות בעיקר, והרבה טראומות, הם יחסית רגישים ואמפטיים.

תודה

למה כוונתך ביחסית?
אני מגיעה אחרי הפלות ויש לי אפשרות לבחור בין שאיבה ו/או החזרה ע"י הרופאה שלי לבין מי מהרופאים שיעבדו שם באותו יום
&nbsp
&nbsp

snoopy96

New member
זה פרטי אבל מכבי מחזירים חלק מההתחייבות

אני הייתי הולכת על הרופאה שאת מכירה ובתקווה גם אוהבת, שלי הוא באום ואני סופר ממליצה אם במקרה את צריכה לעשות איתו

לא מדובר בו

אם אבחר כציבורי, יתכן והוא יבצע את השאיבה ו/או ההחזרה, מאחר והוא מצוות הרופאים
&nbsp
&nbsp

טופלתי שם בפרטי וממליצה מאד

הם מקסימים, נוחים, סופר מקצועיים.
התרשמתי ואחזור לשם לסיבוב שני, אין ספק.

למעלה