נראה לי אני מפילה

נראה לי אני מפילה

לפני 4 ימים הלכתי לבדיקת דופק (אחרי בטא חיובית) בשבוע 6 פלוס 4. לא ראו דופק והרופא אמר לחזור עוד שבוע.
עכשיו התחלתי לדמם וכנראה זו הפלה.
מה עושים? הולכים למיון/טרם או ממתינים ליום ראשון כי גם ככה אין מה לעשות?

a morph

New member
מה עוצמת הדימום?

קצת אדום בניגוב\הכתמות\דימום ממש כמו במחזור?
מתי בפעם אחרונה בדקו לך הורמונים (בעיקר בטא ופרוגסטרון) ומה היו הערכים?
אגב, לא תמיד רואים דופק בשבוע 6. זה מלחיץ נורא בכל מקרה, מי כמוני יודעת, אבל רק לפני כמה ימים היה פה פוסט עם כמה וכמה תגובות של נשים שלא היה להן דופק בשבוע 6 וכעבוא שבוע כן היה.

כמו היום הראשון של המחזור

כלומר די חלש, אבל זה לא הכתמות ולא חום. אדום מאוד ודם...
לא בדקתי מזמן ערכים כך שאין לי מושג אם עלו/ירדו. הבטא הכפילה את עצמה, בדקתי 3 פעמים ומאז זהו.
הייתי עכשיו בטרם אבל אין שם בדיקת א''ס. לא יודעת אם ללכת למיון

פאשון

New member
אני כל כך מקווה בשבילך שייגמר אחרת

אני מצטערת לשמוע...:(
זה לא אומר בהכרח שאת מפילה אבל רוב הסיכויים שזה אכן כך...
מניסיון? במיון דיי ינפנפו אותך. בטח ביום שישי בלילה. גם לא יתנו לך שום תמיכה נוספת. בשלב הזה, אין באמת מה להציל.
מה שכן, את תוכלי לעשות בדיקות אסטרדיול ופרוגסטרון וזה יוכל להעיד על תקינות ההריון. אם למשל הפרוגסטרון ממש נמוך, אז זו הפלה. אבל את זה את יכולה לעשות בשקט ביום ראשון בקופה.
אני יודעת כמה זה הורס ומותח כל הסופ"ש....
אני מצטערת....חיבוק על הימים שמגיעים.

תתקשרי למוקד בקופה

אם זה מכבי אז כוכבית 3555
&nbsp
אל תספרי אל הבדיקה הקודמת אצל הרופא. תעדכני אותם שמדובר בהריון אחרי טיפולים ויש דימום. תשמעי לחוצה אז אולי יגידו לך ללכת למיון למרות שקשה לי להאמין. במכבי יש מוקד בשבת. אולי בעוד קופות. הכי טוב ללכת למוקד לדעתי..
שליש מההריונות טבעי/ טיפולים הם עם דימום כזה או אחר... והרוב ממשיך תקין. מה שכן.. אם בדקו לך ביום 6 פלוס 4 במכשיר אולטרסאונד חדיש (ולא סתם מכשיר אצל רופא נשים בקופה), אז זה בנוסף לדימום.. אז לא יודעת להגיד לך.. מבינה לגמרי את החשש שלך.
אל תחכי ליום ראשון.. לכי למוקד של הקופה. במכבי זה עלות של 90 שח.
&nbsp
מאחלת לך בשורות טובות

התקשרתי למיון של הבי''ח

מי שענתה לי אמרה שהיא לא יכולה להחליט בשבילי אם לבוא או לא, אבל המיון כרגע די עמוס. אמרתי לה שאמתין ליום ראשון, אז היא אמרה שאם הדימום או הכאבים יתחזקו אז כן מומלץ להגיע אליהם.
&nbsp

a morph

New member
מתסכל...

מצד אחד, באמת אין כל כך מה לעשות אם אכן מדובר בהפלה, אם התהליך התחיל, הוא ימשיך.
אני אישית, כשהיה לי מעט הפרשה דמית בשבוע 5 - מיד סימסתי לרופאה שלי, והיא אמרה לי לבוא לבדיקה למחרת, כלומר מבחינתה זה לא הצדיק פניה למיון.
הדימום ההוא פסק למחרת.
אם את מוכנה לאפשרות שאולי תצטרכי לממן את הביקור הזה במיון מכיסך, הייתי הולכת ולו רק כדי שיבדקו הורמונים ויעשו אולטרסאונד.
מחזיקה לך אצבעות חזק חזק שזו לא הפלה, ושימשיך רגוע ובידיים מלאות!
ואם בכל זאת זה זה, אז לפחות שיעבור בקלות ובלי צורך בהתערבויות.

הסיבה שאמרתי לקופה היא

שראשית אולי כן יש מוקד פעיל. שנית אם הם מפנים אותך למיון אז זה ללא תשלום.. אחרת יכול להיות תשלום של יותר מ 800 שח.
&nbsp
&nbsp
בהצלחה יקירה

אני לא הייתי הולכת למיון

אלא אם כן מתעוררים כאבים או עולה החום או הקאות או כל דבר שמעיד על החמרה במישור הפיזי. אם זה רק דימום - בשלב הזה באמת אין מה לעשות. שמעתי על המון הריונות עם דימומים, אני מקווה כל כך שאת תהיי אחד מהם. לכי לקופה ביום ראשון בבוקר.
שולחת לך
גדול על הסופ"ש הקשה ומחזיקה לך אצבעות.

lollipop06

New member
לא יודעת אם זה רלוונטי אבל..

אני נסעתי למיון בסוף שבוע 7.
כשהתקשרתי לדבר עם אחות היא אמרה לי שכל בתי החולים משעה שבע בערב עד שבע בבוקר הם חינם לנשים בהיריון...
ספציפית לי התחיל דימום אחרי הריון שלא התפתח כ״כ טוב אבל במיון צוואר הרחם היה סגור וזו הייתה הפלה נדחית כך שהיא אמרה לי לבוא בראשון לרופא נשים שיבדוק שוב... (זה היה בחמישי בלילה)
בסופו של דבר אצלי הכל נפל לבד...
לפחות זה...
בכל אופן שיהיה הבצלחה ובשורות טובות

פינקי29

New member
האמת שאישית הייתי ממהרת למיון

ומהדרך מתקשרת למוקד אחיות לבקש שישלחו לשם בינתיים הפנייה.
אני אומנם לא ממש מבינה בזה ומהדברים שנכתבו קודם אני לומדת שלא ממש יש מה לעשות במצב כזה - אבל מה עם בדיקת פרוג'? זריקת פרוגסטרון? זה יכול הרי לעצור דימום, לא?

הלב והמחשבות שלי איתך, מקווה שזה יגמר טוב ושולחת לך חיזוקים

באיזו קופה את?

מצטערת לשמוע.. אם את בכללית אז את יכולה פשוט לגשת למרכזי בריאות האישה שעושים שם מעקבי זקיקים וכאלה - ואז לבקש US וזה בלי תור.
&nbsp
בהצלחה!
&nbsp

מעדכנת:

הייתי הבוקר בבדיקה.
הרופאה אמרה שהיא רואה שק ועובר. אין דופק, צוואר הרחם סגור. אמרה לי לבוא שוב עוד 3 ימים בתקווה שעד אז תהיה הפלה טבעית. אם לא אז ישלחו להפסקת הריון.
כמה סוריאליסטי שזה קורה ביום המשפחה

עצוב לי איתך. מאד

חשבתי עלייך וכל כך קיוויתי לבשורות טובות אחרי השבת הארוכה. סוריאליסטי ביום המשפחה, וגם ביום שני או בראש חודש או ביום ההולדת של בן דוד דרגה שניה. בעיני לאבד הריון זו חוויה סוריאליסטית. תמיד. שולחת לך חיבוק גדול. מזמינה אותך לאובדן אם את רוצה לדבר עם עוד נשים שאיבדו הריונות. עוד חיבוק חם.

a morph

New member
עברתי את הסרט הזה לפני חודש

כל כך מצטערת לשמוע, כל כך קיוויתי בשבילך שזו אזעקת שווא.

מצטערת מאוד לשמוע

מקווה שהחלק הפיזי יעבור מהר. מאחלת לך מכל הלב שההריון הבא יהיה תקין ועגול, עד לסיום המתוק בידיים מלאות

למעלה