מונוגון להבשלת ביציות לאחר השאיבה- מישהי נתקלה?עבד פלאים !

צומבה1

New member
מונוגון להבשלת ביציות לאחר השאיבה- מישהי נתקלה?עבד פלאים !

השאלה אם יכול להיות כזה הבדל רק מזה?
אפרט: יש משהו שממש מסקרן אותי. בת כמעט 43 עברתי בשנה וחודשיים האחרונות 4 שאיבות , 4 החזרות, מתוכן נקלט הריון אחד והסתיים איפושהו אחרי שנצפה דופק.
בשאיבה לפני שנה נשאבו 23, היו רק 11 הפריות והוקפאו 5 עוברים.כמה חודשים אחכ- נשאבו 17, הופרו 8 והוקפאו 4
כמה חודשים אחכ לאחר הגרידא עשיתי שתי שאיבות רצופות. בראשונה נשאבו 22 אבל בגלל בעיית זרע שהיתה (מחלת חם) היו רק 4 הפריות אבל למזלי כולן הוקפאו
ה- דבר המעניין הוא בשאיבה האחרונה- בר חווה רצה לתת לי נורדיטרופין ולא רציתי. אמרתי לו שנראה לי שיש תמיד ביציות לא בשלות ואולי לשנות את תזמון השאיבה. הוא אמר שניתן לנסות להוסיף על הביציות עצמן ביום השאיבה מונוגון ולראות.בכל מקרה אמר שמאמין שרכיב הגיל הוא זה שגורם למעט הקפאות ביחס לכמות הביציות הנשאבת.
ואז הגיע השאיבה- נשאבו 15 (שזה מעט יחסית אלי)הוסיפו על הביציות מונוגון והתוצאות שהיו 12 (!!) הפריות והוקפאו 8. הכי הרבה מכל טיפול אי פעם. ההבדל היחיד היה המונוגון על הביציות. מישהי מכירה אפקט כזה? .

לי 2310

New member
למה הכוונה מנוגון על הביציות ?

האם ממש לפני השאיבה הזרקת מנוגון ? לא ברור

צומבה1

New member
לא הזרקתי. שמו על הביציות

בבוקר השאיבה הבאתי 2 אמפולות לבר חווה והיא העביר למעבדה. זה פשוט היה פעם ראשונה ששמעתי על זה , ולאור התוצאות המעולות יחסית של אותו טיפול לא יכולה לחשוב על משהו אחר חוץ מזה שעשה כזה הבדל ...

the0right0time

New member
אגב מנוגון

לדעתי ה ה ה תרופה. אצלי היא היחידה שמביאה תוצאות טובות.

טוליתי

New member
בר חוה המלך

לא מכירה את הפרוטוקול, אבל אין רופא כמו בר חוה בכל הארץ!
ממרום 12 שנות טיפולי פוריות, אני לא מכירה שום רופא, שמחדש ללא הרף!
&nbsp

צומבה1

New member
מסכימה שהוא תותח על

זה לא היה פרוטוקול מיוחד, פשוט אמרו שננסה להוסיף את המונוגון במעבדה לביציות שאינן בשלות וזה יכול לעזור כיוון שתמיד נשאבו מעט קטנות / לא בשלות .. לא יודעת לאיזה מהביציות ששאבו הוסיפו אולם התוצאה של אותו טיפול היתה חריגה לטובה באופן מובהק...
יכולים להיות הבדלים כאלו בין טיפולים בלי שינוי גורם חיצוני כלשהו?...
מנסה להבין מה עבד פה לטובה

פאשון

New member
נשמע מדהים!

הוא פשוט גרם להם להבשיל in vitro. מי היה מאמין....הבחור פשוט גאון.
אני מודה לך על הפוסט כי נתת לי רעיון לעצמי:)

צומבה1

New member
שמחה אם יעזור ��

זו הסיבה המרכזית שרשמתי את העניין... אני לא הצלחתי להבין מדוח המעבדה מה בדיוק עשו, אבל העובדה היא שזה הטיפול היחיד שהניב ככ הרבה הפריות ומוקפאים.... בהצלחה לכולנו

למעלה