דיעה שניה...

דיעה שניה...

קיבלתי היום תשובה שלילית. בפעם התשיעית.
כבר הרבה זמן חשבתי על ללכת לעוד רופא לשמוע דיעה שניה. אחד מהרופאים שהתקשרתי אמר שהם לא עושים אתזה...רק אם אני עוברת אליו.
מה "הנוהל?" מה אני אמור להגיד? לשקר או באמת להגיד שאני רק רוצה עוד דיעה.?
זה מקובל בכלל?

אני ממש מבולבת אשמח לעצות

a morph

New member
אני הלכתי לחוות דעת שניה אחרי 2 החזרות

קצת מוזר שרופא לא מוכן לפגוש אותך לחוות דעת שניה, הרי הוא לא יודע אם בסוף תעברי אליו או לא, וממילא פגישה ראשונה זו פגישת ייעוץ. תנסי רופא אחר.
אני ספציפית הלכתי לדר' דורון גולדברג, שלא רק קיבל אותי אלא גם עשה זאת במסגרת של קופ"ח כללית, כך שלא שילמתי אגורה על הייעוץ.
על הדרך הוא גם איכשהו הצליח לתת לי "מתכון" להחזרה שסוף סוף נקלטה (ההריון הפסיק להתפתח בהמשך אבל זה כבר לא קשור, לפחות לראשונה משהו נקלט).

a morph

New member
לא משהו מהפכני

הוא הציע לעשות החזרה על בסיס ביוץ טבעי (2 ההחזרות שלא עבדו היו על בסיס אסטרופם) ולנסות לגדל שוב בלסטוציסט מהמוקפאים שיש לי.
כשאמרתי לו שכבר ניסו להפשיר 2 ולגדל, והם לא ממש הגיעו לשלב הבלסטו, הוא אמר "שיפשירו 4, אחד יגדל". באופן הזוי, זה בדיוק מה שקרה.

שוב, אין שום דבר מהפכני במה שהוא הציע, אבל איכשהו הוא "קלע". הוא גם בן אדם מאוד מאוד נעים ומשרה תחושה של רוגע ותקווה.
החלטתי שאם אני עושה עוד שאיבה זה כנראה יהיה איתו.

a morph

New member
במודיעין עילית...

הוא מנהל של מרכז בריאות האישה של כללית במודיעין עילית, וקיבל אותי שם, פשוט מתקשרים לבריאות האישה ומבקשים לקבוע אליו תור במסגרת פוריות.
אבל כמובן אחרי שמסכמים איתו... יש לו אתר אינטרנט, השארתי שם טלפון להתקשרות, הוא חזר אליי למחרת, הסברתי לו שאני רוצה חוות דעת שניה והוא אמר לי לעשות את הנ״ל.

naamaye11

New member
צר לי אבל אני לשעבר של גולדרברג

וממש לא יצירתי
וגם לא אלוף
לפחות במקרה שלי הוא אכזבה

a morph

New member
למה "צר לי", כל חוות דעת חשובה

חיובית ושלילית.
נשמח לשמוע קצת יותר בפירוט למה התאכזבת ממנו, ועל איזה רופא כן תוכלי להמליץ.

naamaye11

New member
למה מאוכזבת

כי הייתי אצלו במשך שנה שלמה והוא לא שינה שום דבר ולא היה מוכן לישמוע גם כשביקשתי
ואיך שהחלפתי רופא ונתן דקפפטיל גם כשיש לי רזרבה שחלתית נמוכה טיפול ראשון עם דקפפטיל היה בטא חיובית
&nbsp

מוזר שהוא לא מוכן לקבל אותך

את הרי לא אמורה להחליט האם את עוברת אליו לפני שאת מתרשמת ממנו וממה שהוא מציע
מאוד מקובל לגשת לחוות דעת שנייה, במקומך הייתי פונה פשוט לרופא אחר.

אני חושבת שזה לגמרי פרמטר בבחירת רופא מי שלא מוכן עדיף להתרח

אני חושבת שחוות דעת נוספת זה חשוב.. רני מאחד מעריכה רופאים אבל הם לא אלוהים. אני אישית התייעצתי על הנושא עם הרופא שלי והוא אמר לי בשמחה ואפילו המליץ למי יש ניסיון במקרים כמו שלי ( לבסוף השאירו לי את אותו פרוטוקול והייתי רגועה) אני יודעת שהרופא שלי גם מדבר טלפונית עם מטופלות שרוצות יעוץ.. כמובן שליעוץ מלא צריך את התיק הרפואי.. אבל בשאלות כלליות עוזר ( אפרופו גם בכללית.. וחברה סיפרה לי ששטלה אותו אם יכולה להוא ליעוץ בכללית ואמר לה בשמחה) אם את רוצה פרטים מוזמנת לפנות בפרטי.

למעלה