חוזרת לפה פעם נוספת

חוזרת לפה פעם נוספת

בס"ד
שלום יקירות, מה נשמע?
אני חברתה של מיוחדת עם חלום, והפעם אני פונה בקשר לעצמי, אני בת 36 עם cp, הולכת לקראת תהליך של הקפאת ביציות, ואת התוצרת אחזיר לפונדקאית, כשתתאפשר פונדקאות לרווקות בישראל.
אז באתי לפה כדי לקבל תמיכה מכן, וכדי לעכל שגם אני נכנסת לטיפולים אבל מכיוון אחר.
תקבלנה אותי?

ברוכה הבאה

בהצלחה רבה בתהליך ואת מוזמנת כמובן להתייעץ איתנו

שלום!

בס"ד
נאמר לי מהרופא שאני מתעדת להיות מטופלת אצלו, (לא יודעת אם מותר להזכיר שמות של רופאים, אז אנקוט בדרך הזו), שתכנית הטיפול שלי היא ביצוע 4 סיבובי שאיבת ביציות, או עד שאגיע ל-20 ביציות, זה הגיוני שטיפול המבוצע ללא הורמונים, יניב 20 ביציות?
מה אתן אומרות?
ותודה רבה על קבלת הפנים הנחמדה!

מנסה לענות

היי מישהי ( יש לי תחושה שאנחנו חולקות אותו שם פרטי
)
בחודש רגיל עד כמה שאני יודעת הגוף שלנו מייצר 1 עד 2 ביציות שמנמנות ובשלות.
הגירוי ההורמונלי שבתחילת סבב IVF נועד להגביר את ייצור הביציות לקראת השאיבה .
במחילה מהרופא אני סופר סקרנית איך הוא מתכוון להגיע להישג הזה ללא הורמונים.
אם בא לך לשתף בתוכנית הטיפול - אשמח להציץ.
בהצלחה!

הטיפול הוא ללא הורמונים כלל?

קראתי כאן בפורום על סבבים טבעיים שהניבו גם 3 ביציות, אבל לא על יותר מזה.
אשמח גם לשמוע מה הפרוטוקול כדי לנסות להבין.

תשובות לצילה ואיילה

בס"ד
צילה, אני לא יודעת האם מותר לכתוב פה שמות של רופאים, אבל הרופא שאני אמורה להיות מטופלת אצלו הוא מחלוצי תחום ה-IVF בישראל.
איילה:
תכנית הטיפול אמורה להיות מבוצעת ללא הורומנים כלל, מכיוון שאסור לי לקחת הורמונים, כי אני לוקחת כדורים נגד פירכוסים, וההורמונים נוגדים את הכדורים שלי, ויוצרים התנגשות איתם.
דיברה איתי מזכירת הרופא, ואמרה לי שזו תכנית הטיפול, על הדרך היא נקבה גם בסכום גבוה מאד, ואמרה שאין מימון מדינה.
צילה, אנחנו אכן חולקות את אותו שם פרטי, אבל מאז שטוליתי המליצה שלא לחשוף שמות פרטיים, אני לא עושה את זה.
מקווה שהכל ברור.

a morph

New member
חוששת מאוד שאת נקלעת למסחטת כספים

הקפאת ביציות תמיד יקרה כי המדינה לא ממנת את התהליך.
אם את מתעתדת לעבור טיפול טבעי ללא הורמונים כלל, אז כמו שצילה אמרה אין אפשרות להפיק יותר מ-1-2 ביציות בכל מחזור טיפול, ולרוב זה יהיה 1 ולא 2.
משמעות הדברים היא שאת תצטרכי לעבור לפחות כ-20 סבבים על מנת להגיע למספר המינימלי הראוי להקפאה, וכאמור כל סבב כזה עולה הרבה מאוד כסף.
ועוד לא דיברנו על איכות הביציות שיופקו, האם הן יהיו ראויות להקפאה וכו' (כי אם לא, זה עוד סבב יקר שהתבזבז).
אין לי ספק שהרופא מקצועי ובעל ניסיון, ואין ספק שהוא בחר בתכנית טיפול שמתאימה למצבך הבריאותי.
אבל הוא רופא, לא מנהל הבנק שלך.
והשיקול הכספי הוא חשוב, ועלייך להיות מודעת לו.
בהצלחה רבה, בכל אשר תבחרי.

בשאיבת ביציות לצורכי שימור פיריון

מותר רק 4 סבבים או עד 20 ביציות, הקודם מבינהם. זאת אומרת שגם אם היא תרצה היא לא תוכל לעשות 20 סבבים כי משרד הבריאות לא מאפשר את זה.
&nbsp
&nbsp

a morph

New member
מעניין איך משרד הבריאות עוקב אחרי זה...

הרי הפעולה נעשית בלי מימון המדינה, פרטי לחלוטין... ותיאורטית היא גם יכולה לעשות את זה מקומות שונים.
מעניין איך זה נאכף.

ברוכה הבאה סיסטר

ברור שאין סיבה לחשוף שמות .
אני מניחה שאת ומיוחדת חולקות את אותו הרופא ואכן כבודו במקומו מונח פשוט בשביל הקפאת 20 ביציות ללא גירוי הורמונלי צריך לא מעט סבבים ולא מעט כסף
אלא אם כן יש פה פרוטוקול סמוי.
תכלס - ביולוגית עד כמה שאני יודעת חודש אחד זה ביצית אחת.
בהצלחהה

תודה על המידע

בס"ד
מסרו לי את כל המידע, ביקשתי כמה ימים לחשוב, וקיבלתי את ההחלטה ללכת על זה, אבל יש לי שאלה:
האם שאיבה היא למעשה כמו ניתוח, או שמדובר בסיפור אחר?

שאיבה

מתבצעת תחת הרדמה קלה - משהו כמו 20 דקות בחדר ניתוח ביחידת הIVF
התאוששות כשעתיים ויאללה הביתה
בהצלחה!

צומבה1

New member
יכול להיות IVM?

כלומר ששואבים הרבה ביציות לא בשלות ומגדלים במעבדה?... סתם תהיה...מאחלת לך בהצלחה ושיעבור בקלות !

הי, את יחידנית?

מוזמנת גם לקומונה של בדרך לאמהות יחידניות.
&nbsp
אני ממליצה לך לשקול הקפאת עוברים ולא ביציות, יש לזה סיכוי גבוה יותר.
&nbsp
בהצלחה!
&nbsp

היי!

בס״ד
אני יחידנית, אין לי עוברים אלא רק ביציות, כך שאני לא יכולה לקבל את המלצתך אילו רציתי.
מה שכן, אני מאד מתרגשת וחוששת.

לאפחת אין עוברים

אבל אם את שואבת ביציות את יכולה ליצור עובר על ידי הפגשה של הביצית עם זרע (תרומת זרע) וליצור עובר ולהקפיא אותו. הסיכוי גבוה יותר לדעתי. מציעה להתיעץ על זה עם הרופא.
&nbsp
בהצלחה!
&nbsp

בנק הזרע...

קונים זרע, יוצרים עוברים, ובעתיד תחזירי לפונדקאות...
&nbsp
(אני יחידנית מתרומת זרע)

למעלה