יש פה מישהי שבשבוע 6 פלוס לא ראו דופק ואחרי שבוע כן היה?

יש פה מישהי שבשבוע 6 פלוס לא ראו דופק ואחרי שבוע כן היה?

הייתי היום בא"ס וראו רק שק הריון, בלי עובר/דופק
הרופא אמר שבגלל שזה IVF אז זה לא כ"כ מעודד כי הזמנים די מדוייקים ושק ההריון מתאים יותר לשבוע 5+2 ולא לשש פלוס 4
הוא אמר לחזור על הא"ס בעוד שבוע.
האם יש מקום לאופטימיות, או שאני בדרך להפלה?

a morph

New member
כן

לצערי הרב אצלי זה לא נגמר טוב.

בשבוע 6+ לא ראו קוטב עוברי וכמובן גם לא דופק, אמרו לי שזה לא נראה טוב, אבל ניסו לעודד שיש עוד תקווה.
בשבוע 7+ פתאום כן ראו דופק אבל גודל העובר התאים לשבוע 6+, וזה כבר היה די ברור שההריון לא תקין.
אמרו לי לחזור עוד שבוע בתקווה שמעתה העובר ימשיך להתפתח בקצב תקין.
למרבה הצער כעבור שבוע הדופק נדם סופית. הפסקתי תמיכה, חיכיתי שבוע להפלה טבעית, ואחרי שזה לא קרה עברתי הפלה עם ציטוטק. כעת מחכה להתאפסות הבטא ולוסת.
מחזיקה לך אצבעות בכל כוחי שאצלך זה יהיה אחרת!
אותי הרופאה והאחיות עודדו עד הרגע האחרון, עד להפסקת הדופק, שעוד יש סיכוי שההריון ימשיך תקין.

טלי963

New member
אצלי

בשבוע 6+1 לא ראו קוטב עוברי, רק שק הריון ושק חלמון (והריון לפני זה במועד הזה כן היה דופק)
בשבוע 7+0 - היה דופק

המון בהצלחה

תמרה126

New member
אצלי

שבוע 6 לא ראו דופק ולא חלמון, שבוע 7 היה דופק. המון הצלחה!

acka

New member
מחזיקה לך אצבעות

אני מקווה שפשוט לא ראו טוב או שמדובר בעובר עצלן שגם בתור ילד לא ירצה לקום לבית הספר.

ODOD11

New member
אופטימיות זהירה

בשבוע 6+0 לא ראו כלום חוץ משק (אולי חלבון גם?) שבוע וחצי אחכ ראו.. גודל השק אמנם קצת מטריד אבל עדיין זה כ"כ קטן וכל שינוי במדידה הוא קריטי לכאן או לכאן..במיוחד אם המכשיר לא סופר טוב

כן

אני בהריון תאומים, בשבוע 6 ראו דופק רק אצל אחד העוברים. שבוע לאחר מכן ראו דופק לשניהם. לעומת זאת (ומקווה מאוד שזה לא המקרה) בהריון לפני כן שהסתיים בהפלה לא ראו דופק בשבוע 7 וגם לא בשבוע שלאחר מכן. ההמתנה היא קשה.. אבל הזמן יעבור ונקווה לטוב. מחזיקה לך אצבעות!

למעלה