סימנים ומחזור אחרי הזרעה עם הורמונים - עזרו לי בבקשה!

Musmus14

New member
סימנים ומחזור אחרי הזרעה עם הורמונים - עזרו לי בבקשה!

היי בנות
איזה באסה.. כבר הספדתי
למרות שאין לי מושג איך זה אמור להיות.
בשנה וחצי הזאת שאני מנסה שמתי לב שאחרי הביוץ מתנפח לי החזה ונהיה רגיש (החזיה מציקה ומתפוצצת) ולפני שאני מקבלת הוא צונח. בעצם, זה אחד הסימנים בשבילי שלא הצלחנו שוב ושאני עומדת לקבל. לפעמים גם יש איזו נקודה אדומה או סיב קטן של דם על התחתונים יום-יומיים לפני שאני מקבלת.
לפני שבועיים בדיוק עברתי הזרעה אחרי שהזרקתי גונאל ואוביטרל. הכל היה בסדר והתנפח לי החזה כרגיל, רק שביום שישי בערב נפל קצת החזה וראיתי כתמים חומים על התחתונית. כמובן שישר התאכזבתי והספדתי.. לפעמים מאז יש לי קצת כאבי מחזור קצרים שעוברים מהר.
נכון לעכשיו, אני מחכה למחזור כדי להתחיל סבב חדש :(
מה אתן אומרות בנות? זה אומר משהו? היום שמתי לב שהחזה דווקא כן די מלא, פשוט הפסיק להיות רגיש. אני משתגעת כבר כל חודש מחדש מכל התסמינים האלה וחוסר הוודאות. אני יודעת שרק בדיקת בטא תיתן תשובה חד משמעית אבל שואלת בכל זאת...
סליחה על התאור, אתמול בערב כשהתקלחתי דחפתי אצבע למטה והרגשתי את צוואר הרחם קרוב וקשה (כלומר סגור), ולפני שאני מקבלת הוא נפתח.חוץ מזה הייתה לי שם קצת הפרשה רירית בצבע חום מוזר וכאלה.. מאד מאד מוזר.
מה אתן אומרות? להספיד ולחכות למחזור? לא רוצה לעשות בטא ולהידקר סתם..הרופא אמר שאפשר לבדוק שבועיים אחרי ההזרעה אבל לא חייב אותי.
אוווווף זה מורט עצבים כל זה...

שאת העלית לי חיוך שזה נהדר

התופעות האלה מחרפנות אבל את "לא רוצה לעשות בטא ולהידקר סתם" - רק בדיקת בטא תיתן לך תוצאת אמת.
אנחנו נדקרות כל כך הרבה פעמים במהלך סבב טיפול ותכלס רק הדקירה של הבטא היא החשובה מכולן

a morph

New member
חשוב לעשות בטא, גם כשמרגישים את המחזור מגיע

בהחלט יש הריונות שמתחילים מתחושות ודימומים דמויי מחזור, וחוץ מזה גם הריון כימי, אם היה, זה נתון קליני חשוב.

Musmus14

New member
אעשה מחר בבוקר

כנראה בכל אופן.. אולי עדיף היה לעשות היום ולדעת גם בשביל ליצור קשר עם הרופא לגבי ההמשך.
עושים בכלל הזרעות עם הורמונים חודש אחרי חודש?

a morph

New member
בהחלט

עושים אולטרסאונד ובדיקת דם ביום 3-5 למחזור, ואם הכל בסדר - ההורמונים התאפסו ואין ציסטות - אפשר להתחיל מידי טיפול חדש (ציסטות שקופות שלא מפרישות הורמונים לא מפריעות).

Musmus14

New member
אז הפעם לא הצליח

המחזור הגיע במלוא תפארתו ):
מחר יש לי תור לרופא ונראה איך מתקדמים. איזה מבאס... הייתה לי קצת תקווה שאצא מזה "בזול".

Musmus14

New member
קבלתי מחזור

לא נורא..
התחלתי סבב חדש של גונאל. אתמול הייתי אצל הרופא והוא בדק אותי וראה שאין ציסטות ואפשר גם החודש לעשות טיפול.
אם חלילה לא יצליח, חודש הבא אעשה הפסקה.

למעלה