כמה שאלות

כמה שאלות

אחרי שלושה טיפולי IVF שלצערי לא הניבו הריון.
בשאיבה השלישית לא הייתה החזרה כי הרירית לא הייתה מספיקה, אבל יש לנו שלושה מוקפאים חמודים שמחכים.
כרגע אני לפני החזרה- פרוגינובה שלוש פעמים ביום, יום ראשון אולטרסאונד ובדיקות דם.
שאלה קצת טיפשית- כל עובר קפוא נקרא "בלסטוציט" או רק כאלה שהוקפאו ביום החמישי? אני שואלת כי הקפאנו את כולם ביום השלישי...
ועוד דבר- אני יודעת שכולם אומרים שצריך להיות חיוביים ולחשוב חיובי בכל סבב, אבל אני תמיד חושבת קדימה, והראש שלי תמיד חושב "מה נעשה אם לא יצליח גם הפעם", ואני מתחילה לתהות האם אני לא צריכה אולי להחליף את הרופא? אישית אין לי שום בעיה איתו- הוא זמין לי תמיד, שינה לי תמיד פרוטוקול, ברמה כזו שהאחרון היה אמור "להפציץ" אותי בזקיקים (מה שלא קרה בסוף לצערי למרות הנסיון שלו, הנבתי רק 7 זקיקים שמתוכם יצא 3 הפריות, וזה עם זריקת אלונבה, מנופור וגונל, אבל לצערי אני עם רזרבה נמוכה וגם לא מגיבה לטיפול יותר מדי חזק), והוא ממש בסדר.
אני בגישה של "משנה מקום משנה מזל"- אבל אני מפחדת שאם אני אחליף רופא הוא יתחיל את כל התהליך מההתחלה, ברמה של בדיקות חוזרות, ואין לי שום חשק לחכות שוב חודשים....
לא יודעת מה לעשות.... אשמח לעצות :) וגם להמלצות על רופאים במידה ויש למישהי

אל תאמרי נואש...

ראשית בלצוציסט הם עוברים שהגיעו ליום 5 אבל בהחלט אפשר להקפיא גם עוברים שאינם בלצוציסטים יום שלישי. ב. בכל מחזור הגוף מתנהג אחרת ולפעמים יש כמות יותר קטנה אבל יותר איכותיים. ג. לגבי החלפת רופא לחלוטין הרגשה שלך.. כל רופא יסתכל בהיסטוריה שלך.. בדכ יבקש לצלם או יצלם בעצמו את התיק הרפואי ( תלוי בהסכם שלו עם ביח) אני אישית החלפתי רופא כי בעלי התעקש לנסות.. מה שרק גרם לי להעריך יותר את הרופא הקבוע. אבל זה אינדוידואלי. והעיקר להשאר תמיד באמונה.. כמה שזה נשמע נדוש .. נבועה לבסוף מגשימה את עצמה.

למעלה