המלצות על וייסמן? ממש צריכה עזרה

המלצות על וייסמן? ממש צריכה עזרה

אני בלחץ וצריכה את דעתכן.
יש לי רזרבה נמוכה לפי כל המדדים, עשינו 3 הזרעות ועכשיו עוברים ל IVF.
אני במכבי היום אצל וייסמן.
לא ראיתי המלצות על וייסמן, לגבי יצירתיות או עד כמה הוא משנה פרוטוקולים בין טיפול לטיפול. ואני דואגת, האם להתחיל אצלו IVF?

רציתי גם לשאול על בר חווה - כשצריך לקבל פרוטוקול חדש לקראת סיבוב. האם כל פעם זו פגישה אישית (ועוד תשלום בהתאם)? או פרוטוקול זה במייל ו"בחינם"?

מקריאה בפורום

וייסמן לא יצירתי.
נדמה לי (שוב מקריאה בפורום) שת הפרוטוקול הבא אצל בר חווה (שלא תזדקקי) מקבלים במייל, ומשלמים על השאיבה וההחזרה.

בהצלחה במהרה.
יעל

ויסמן

חברה טובה שלי מטופלת אצלו במכבי ומאוד מרוצה וממליצה עליו , אבל היא אכן אמרה שהוא לא מאוד יצירתי מבחינת הפרוטוקולים.

בלונזית

New member
ויסמן

לא יודעת אם יצירתי אבל בפגישה עימו היה קשוב מאוד, מתן את הטלפון ונראה מקצועי. בסופו דל יום בחרתי בבר חוה. בזמני, לאחר כשלון טיפול הוא היה מתקשר, הייתי שואלת שאלות מציעה הצעות, שועת מה הוא מציע להמשך. את פרטי הפרוטוקול בהסתמך על שיחה זו הייתי מקבלת מהבנות. לא היה תשלום על הפרוטוקול, חלק משלב השאיבה

ענתי787878

New member
וייסמן

הייתי אצל וייסמן ועברתי לבר חווה
וייסמן מקסים ומהמם ונקלטתי אצלו פעמיים (נגמר בהפלה וכימי) אבל חוץ מלהגביר את ההורמונים מפעם לפעם לא שינה הרבה. בר חווה נתן לי פרוטוקול די דומה (הוריד הורמונים לבקשתי) אבל הוסיף כל מיני זריקות שלדעתי עשו את ההבדל
אבל הדבר הכי חשוב בעיני, זה לא הפרוטוקול השונה אלא זה שוייסמן מעולם לא בדק אותי וסמך על הטכנאיות של מכבי שלימים התברר לי שטועות ובגדול. שאיבות שיצאתי בהן עם מעט ביציות בשלות הן לדעתי הליכה לשאיבה מוקדמת מידי כי סמך על התוצאות. בר חווה מזמין לבדיקה אצל טכנאית שלו לפני שאיבה או אם משהו נראה לו לא תואם לציפיות /בדיקות דם
בכל שאיבה היו פערים רצינים שהרחיקו את השאיבה במספר ימים. התוצאה במיטה כרגע. לכי לבר חווה- חבל על הזמן לדעתי.

למעלה