צילום רחם אחרי 2 הזרעות?

צילום רחם אחרי 2 הזרעות?

מתחילה סבב שלישי של הזרעה, על בסיס טיפול טבעי, אחרי 2 הזרעות שלא צלחו - עם תרומת זרע.
הרופאה שלי המליצה לי, לבצע צילום רחם לפני שנמשיך, היא אומרת, שמאחר ואני עושה הזרעות עם תרומת זרע, ומדובר על הוצאה כספית אולי כדי לבצע את הצילום הזה.
היא אומרת שבעיקרון הכל נראה בסדר אצלי, בת 33 אין הריונות קודמים, אין היסטוריה בעייתית ובכלל אין סיבה שצריכה להיות בעיה אבל כדי להימנע מ"בזבוז" כספי היא הציעה לבצע את הצילום רחם לבדוק שאין חסימות (העדיפה להציע כדי לא להגיד שהדבר לא נאמר מבעוד מועד).
אמרתי שלדעתי זה מוקדם מידי וננסה עוד סיבוב.מה אתן אומרות?

כן אבל היסטרוקופיה..יותר מועיל

בהחלט שווה ועלול לחסוך לך זמן, כסף ותסכול.
ממליצה על ד"ר גולדשמיט, עושה בר"ג 970 ש"ח.

תתעלמי מהתגובה הקודמת..צילום!

במחשבה שניה חושבת שאם לא עברת גרידה או הליך כירורגי ברחם, אז צילום יכול לאבחן חצוצרות חסומות..
***קריאה שניה רואה שאכן זה מה שהיא חוששת ממנו. אז בהחלט מומלץ!

לדעתי חשוב מאוד לעשות צילום רחם

בדיקה קצרה אמנם לא נעימה אבל יכולה לעלות על בעיות שגורמות בעצם לבזבוז זמן.
תעשי שווה את זה.
תקראי לפני קצת לגבי משככי כאבים שכדאי לקחת ותבואי מוכנה ותעברי כמו גדולה.

Nashuki

New member
צילום רחם להמשך

כדאי לעשות בכל אופן. אומרים שלפעמים הפעולה עצמה פותרת את הבעיה במקרה של חצוצרה סתומה למשל. למקרה שתצטרכי להגיע לivf (הלוואי שלא) מבקשים צילום רחם אז כדאי כבר לעשות. אני עשיתי בציבורי ללא עלות בתל השומר. לא חושבת שהכרחי לעשות את הבדיקה בפרטי ולשלם את העלויות. בהצלחה

hatalya

New member
גם אני ממליצה לעשות

זה עיניין של גישה, אותי שלחו לצילום רחם לפני הזרעות וכך מיד עלינו על הבעיה ומעולם לא עשיתי הזרעות, מיד הועלתי ל ivf גם אני עשיתי בציבורי. תהיי מוכנה - זו בדיקה כואבת וקחי איתך מלווה.

למעלה