מתי מתחילים שוב?

interleukin

New member
מתי מתחילים שוב?

עשיתי IVF בפעם הראשונה ומחר אני צריכה לעשות בדיקת הריון.
כמובן שאני מחכה ומצפה ומתפללת שנקלט, אבל אם לא?
מתחילים שוב ביום הראשון של המחזור?
הקפיאו לי עוברים אז להבנתי יחזירו לי את הקפואים ולא אצטרך להוציא שוב בנתים, האם אני צריכה למהר לאחר קבלת המחזור?
בתקווה כמובן שהוא לא יבוא :)
תודה

קרפי8

New member
אני חושבת שמוקפאים אפשר להמשיך ישר במחזור שמגיע

מקווה שאת בהריון מהטיפול הזה והמוקפאים יישמרו לילדים הבאים

lim1808

New member
מקווה בשבילך שיצליח ולא תצטרכי

לי נאמר שאפשר בחודש שאחרי מיד, אבל נקלעתי לשיבוש הורמונלי מתמשך ואני כבר חודשיים וחצי אחרי הIVF הראשון ללא החזרת מוקפאים (היתה החזרה רק של טרי אחד שלא צלחה).
אבל כעיקרון אין בעיה בחודש אחרי בהנחה שהרירית וההורמונים מתפקדים.

interleukin

New member
תודה לכולן , וגם תובנות

אז הבטא שלילי, לא מפתיע שהרי קיבלתי מחזור.
רציתי להתחיל מיד מעקב ביוץ כדי להחזיר עוד החודש את המוקפאים אבל אמרו לי שזה לא אפשרי כי אין תור לרופא בהדסה ולא יתנו לי התחייבות מקופח להחזרת מוקפאים כל כך מהר. אז עם זנב בין הרגלים השתבללתי לי בבית מבואסת אבל גם כועסת. הכעס הזיז אותי ועל הבוקר הצלחתי לארגן רופא בהדסה שיתן לי תכנית טיפול , שלחתי לקופח מאוחדת וכבר קיבלתי את ההתחיבות ושלחתי להדסה!!!!
אז השבח לאל מחר (ביום ה3 למחזור) אתחיל מעקב. אם מסיבות בריאותיות זה לא יצא אל הפועל בחודש הזה - אז בסדר אין מה לעשות, אבל שבירוקרטיה תעצור אותי?!?!?
ממליצה לכולן להלחם על שלכן. צריך להיות לביאות ולהגן על הילדים שלנו עוד לפני שנולדו :)
בהצלחה

נגבב

New member
את כל כך צודקת

וזו בדיוק הסיבה שהחלטתי ללכת לרופא פרטי כשהתחלנו IVF.
בקופת חולים הייתי צריכה להציק למזכירות בלי סוף כדי להשיג תור לרופא לתוכנית טיפולים להזרעה. בשבילם אנחנו עוד אחת מהמטופלות, אבל בשבילנו זה מרכז החיים כרגע - עם כל הלחץ, הכאב, תופעות הלוואי ושאר הדברים שמתלווים. אני לא הייתי מסוגלת להתמודד עם זה יותר.
טוב שלא ויתרת! ואני מצטערת בשבילך על השלילי (ומאוד מזדהה, גם אני קיבלתי את אותה תשובה אתמול).
מאחלת לך המון בהצלחה בסבב הזה!

a morph

New member

גם אני מטופלת בהדסה, ומהסיבה הזאת אני כל פעם משלמת פרטי כדי שהרופא מיד יכין לי מסמכים לקופה ויבנה תכנית טיפול.
עם הקופה ממש אין בעיה, הבעיה זה התורים לרופאים בציבורי. זה ממש לא הגיוני שאשה תחכה בין שבועיים לחודש לתור לרופא רק כדי לקבל תכנית להחזרת מוקפאים.

למעלה