האם יצא לכן לעבור החזרה לבד?

malina83

New member
האם יצא לכן לעבור החזרה לבד?

כבר תקופה לא מבוטלת בתהליך הזה... עד עכשיו הגעתי להחזרות עם בעלי. לא מזמן בעלי התחיל עבודה חדשה שמצריכה ממנו להיות אצל לקוחות וקשה לו להעדר, מצריך לעדכן יותר מדי אנשים ולא נראה טוב. כמובן שהוא ליווה אותי לשאיבה אבל בהחזרה חשבנו שאולי אלך לבד. כי לא ניתן לדעת כמה עוד יתשך כל זה ומתי אצטרך את הליווי שלו. ולא רוצה להגיע עם חברה/ אמא כי לא מרגיש לי נוח.
מי כאן עברה החזרה לבד באסותא ראשון? איך זה עבר עליכן רגשית?

עברתי לבד באסותא רמת החייל - רלבנטי?

ממש בסדר גמור
לא תמיד החצי השני יכול/ה להגיע.

malina83

New member
כנראה שאין ברירה

פשוט כנראה צריך לקבל את זה. אני לא מהבנות ההיסטריות אבל התרגלתי להשען עליו בתהליך הזה... כנראה שזה חלק ״מההתבגרות ״ ואיבוד הנאיביות. לפעמים צריך להיות לבד.

בהחזרה לא, אבל בשאיבה כן.

אסור כמובן לנהוג אז חזרתי במונית, והאמת שלא היה נורא בכלל.
דווקא להחזרה אני כן אוהבת שהוא מגיע בגלל שבאותו יום קובעים כמה עוברים להחזיר ואני רוצה אותו איתי בשיחה עם הרופאה.
ברור שהייתי מעדיפה שיהיה איתי אבל צריך לבחור את המלחמות.

היא321

New member
עברתי מספר החזרות לבד בבי"ח ציבורי

עברתי 6 החזרות. 5 שהסתיימו בשלילי ומהשישית יש לנו ילדה.
לרובן הגעתי לבד. לאלה שהגעתי עם בעלי היקשתי ממנו להמתין בחוץ. היה לי קצת קשה שיראה אותי במצב הזה. ככה שלא הרגשתי הבדל.

יחידנית, הכל לבד...

רק לשאיבות אמא שלי הגיעה, כי היא התעקשה בגלל ההרדמה,
וגם בית החולים דרש מלווה... אבל בכל מקרה לרוב חיכתה בחוץ.
&nbsp
בהצלחה!!!
&nbsp
&nbsp

Kessie29

New member
את שתי ההחזרות האחרונות עברתי לבד

ושתיהן היו באסותא ראשון (לחמש ההחזרות שלפני כן בעלי הגיע והן היו ברמת החייל). היה בסדר גמור, הצוות נחמד מאוד. דווקא שמחתי ללכת לבד ולפטור את בן הזוג מהטרטור הזה. ידענו מראש שמחזירים עובר אחד אז מהבחינה הזאת הנושא היה סגור. החסרון היחיד - אין מי שיבוא איתך לאכול אחר כך בקניון ;-) העיקר שיהיה בהצלחה!!!

החזרת עוברים לבד

לא יודעת לומר לך ספציפית לגבי אסותא, מאחר ואני מחיפה, אך כאמא יחידנית לעתיד גם לשאיבה וגם להחזרה הגעתי לבד.
בהתחלה זה ממש לא פשוט, אבל כמו לכל דבר, התרגלתי...
&nbsp
&nbsp

נגבב

New member
את ההחזרה הראשונה (והיחידה בינתיים) עברתי לבד

באסותא רמת החייל.
האמת שהמחשבה הייתה לי קשה, אבל לא היו הרבה ברירות בגלל העבודה של בעלי והחלטתי שאם הוא יגיע זה יהיה מתח נוסף שלא שווה את זה.
בגלל שזו הייתה הפעם הראשונה אמא שלי הצטרפה אלי - אני מרגישה מאוד בנוח איתה כך שלא הייתה לי שום בעיה שתיכנס איתי לחדר והכל... בדיעבד אני יכולה להגיד שגם אין בעיה להגיע לבד. ההליך מאוד פשוט וקצר, ברור שיהיה יותר כיף להתרגש עם הבעל ולעשות משהו נחמד אחר כך ביחד, אבל אנחנו עוברות את הטיפולים האלה תוך כדי החיים הרגילים ולפעמים אין ברירה. כמובן שתחליטו קודם יחד כמה להחזיר כדי שתבואי מוכנה.
בהצלחה!

למעלה