מטופלות ברקוביץ׳ בדיקות דם- עזרה בבקשה

malina83

New member
מטופלות ברקוביץ׳ בדיקות דם- עזרה בבקשה

היום הייתי אצל ברקוביץ׳ לפני הטיפול. הוא עשה לי US, קיבלתי את המרשמים להורמונים והוא פיקסס את הבקשה לכללית מושלם כדי שאוכל להתחיל את הטיפול באסותא.
אני אמורה לשלוח לו הודעה עם קבלת הוסת (שזה יהיה יום שני שלישי בשבוע הבא) לא קיבלתי ממנו הפניה מודפסת לבדיקת דם. האם שכחתי לבקש? או שיש הפניה במחשב של כללית? האם אוכל לגשת למרפאת בריאות האשה ולבקש מהם שיעשו לי גם אם אין לי ביד הפניה? או שרק באסותא? ואיך באסותא ידעו שאני מתחילה טיפול?

בבקשה תענו, אני רוצה לדעת האם לבקש ממנו בדיקת דם או שהכל בסדר. לא רוצה סתם להציק לו אבל מפחדת ליפול בין הכסאות.

אז ככה..

כדי לעשות בדיקות בכללית את צריכה בדיקות דם שיכניס למחשב (אם עובד בכללית..או הפניה? הרופא שלי עובד גם בכללית..) וטופס הפניה למעקב זקיקים.
באסותא: את פשוט מגיעה לוקחת תור לקבלה ושם פותחת תיק. גם אם עדיין לא הגיע טופס 17 או אישור מהכללית, עדיין תוכלי לתת ערבון (חתימה על טופס וחיוב אשראי על 0.01 אג) ולהתחיל. הם יתנו לך מדבקות שאותן תתני כל פעם לדם ולאולטראסונד.

אני גם באסותא דרך הכללית ומעולם לא הלכתי לבדיקות בכללית..למרות הטירטור לאסותא, פשוט הבנתי שלפעמים הם עושים בעיות כי בעצם הם משלמים לאסותא כבר אז למה לנצל להם עוד משאבים. האמת בפעם הבאה אמרתי שאני אנסה כי זה באמת קשה לנסוע עד לאסותא כל הזמן. אולי לפני שההתחייבות מגיעה אפשר את הפעם פעמיים הראשונות..

קרפי8

New member
ברקוביץ

כשהוא נותן פרטוקול הוא בדרך כלל גם נותן הפניה רב פעמית לבדיקות דם
מוזר שהוא לא נתן לך...
אני חושבת שאת יכולה לעשות את הבדיקת דם באסותא ראשון ביון 07:00-08:00
(תתקשרי אולי בראשון לוודא איתן)
ובפעם הבאה שתהיי אצלו שוב לus תבקשי הפניה

malina83

New member
את חושבת שהוא שכח?

כי ברגע שאסמס לו שקיבלתי הוא בוודאי ירצה שאבצע בדיקת דם. אבל אין הפניה מודפסת? כדאי לי להזכיר לו או שהוא קובע us ובדיקת דם זה רק יום למחרת?
אני טיפה מבולבלת עם ההתנהלות אצלו.
אנסה לברר באסותא גם. איפה את עושה את הבדיקות?

zuzazi

New member
אצלי הוא נתן הפנייה כללית

הלכתי איתה לרופאת משפחה והסברתי לה שאני בטיפולים ומאז אני שולחת לה בקשות דרך האתר/אפליקציה לבדיקות דם.

malina83

New member
סליחה על הבורות...

איך מבקשים בדיקות דם מרופא משפחה דרך האתר?

נעמה532

New member
עונה

תבקשי מהרופא/ה משפחה שלך.. אני מבקשת מהרופאה שלי שתכניס לי בדיקות דם למחשב כל יומיים שלושה ל-3 חודשים (זה אוטומטי, את לא צריכה להתקשר כל פעם שהוא מפנה אותך) ואז את מסודרת ל-3 חודשים.
בהצלחה

zuzazi

New member
תיכנסי לאזור האישי שלך

יש שם "בקשות למרפאה" ואז "בדיקות תקופתיות" ואת פשוט כותבת שם פרוגסטרון, E2, LH ואם צריך אז בטא. אני לרוב באותו יום (יימי חול) מקבלת אישור כי הרופאה שלי נמצאת במרפאה בכל יום.

לאולטרהסאונד את לא צריכה כי הוא עושה את הכל בעצמו מלבד בימי שישי שהוא שולח לאסותא, לשם לא צריך הפנייה וזה לא עולה כסף.

כמו שאת רואה בנות כתבו פה עוד דרכים לבקש הפניות לבדיקות, כל אחת ומה שנוח לה, מה שבטוח זה שזה מאוד פשוט

malina83

New member
ברקוביץ' עושה us בעצמו

לכן לא צריך הפניה. אם לא אז באסותא ולפי מה שהבנתי אם יש תיק פתוח לא צריך כל פעם הפניה

למעלה