שאלה למטופלות בפרטי

שאלה למטופלות בפרטי

הייתי בנות, אני מתחילה ivf אצל בר חוה.
הוא הביא לי הפניה לבדיקות דם+ us
ונאמר לי שאני צריכה להמיר בקופה.
הלכתי לרופא משפחה ו הוא לא בדיוק הבין על מה מדובר. הרי אני צריכה הפניה רב פעמית, הוא נתן לבדיקות דם שאוכל לבצע כל יומיים .. ולמעקב זקיקים חד פעמי.
יכול להיות שאני צריכה לפנות לרופא נשים? אולי לרופא פוריות?
שאלה נוספת לבנות באיזור ת"א- ר"ג
איפה אתן מבצעות את הבדיקות הנל?באיזו מרפאה?
תודה

באיזה קופה את?

בדיקות דם שרשום עליהן IVF מקבלים קופות גם אם זה לא רופא שעובד עם הקופה. לא יודעת להגיד לך אם זה ב 100% בכל הקופות אך במכבי לא עשו לי בעיות עם זה. לא עם הפנייה של שיבא, לא עם הפנייה של רופאים פרטיים (כולל בר חוה).
&nbsp
אבל רק כשמדובר בבדיקת דם דחופות של הורמונים ל ivf. אם הוא ייתן לך בדיקות אחרות כגון ספירת דם, קרישיות, ויטמין D, בלוטת תריס וכו אז במכבי לא מקבלים את ההפנייה שלו. ומשארת שגם בקופות אחרות.

שני717

New member
אני רוצה להבין

אם יש לי הפניה למעקב זקיקים ודם במכבי ראשלצ כי הרופא שלי שייך לסניף הזה , אז אני יכולה לגשת למכבי השלום לבצע מעקב ? הם יקבלו את ההפניה?

לא מבינה מה את שואלת

ממי קיבלת את ההפנייה? על ההפניה רשום שזה לסניף ספציפי? אף פעם לא נתקלתי שזה לסניף ספציפי.
&nbsp
ממה שיודעת.. כשמקבלים הפניה לבדיקת דם (סטנדרטיות) אז אפשר ללכת לאיזה מעבדה שרוצים.
לגבי אולטרסטונד מעקב זקיקים- יצא לי לעשות עם הפנייה מרופא פרטי ב 3 מקומות ולא עשו לי בעיה באף אחד מהם. אבל רשמה פה מישהי שלה כן עשו בעיה פעם. בכל מקרה נדרש להזמין תור ברוב המקומות.. אולי עדיף לשאול אז

בלונזית

New member
למיטב זכרוני כן

אבל, אז את צריכה להעביר לו את התוצאות הכי טוב תשאלי את הרופא או האחיות

rainbow25

New member
אם את מטופלת של אחד הרופאים במרפאה של מכבי ראשלצ

מהניסיון שלי, אין שום בעיה לבצע את הבדיקות במקום אחר (אבל למיטב ידיעתי מכבי השלום לא עושים מעקבים). אם עשית במקום אחר אז את מצלמת את מעקב הזקיקים ושולחת להם במייל ואת בדיקות הדם הם רואים בעצמם ורק אחרי זה מתקשרים.
&nbsp
מבחינת מקומות למעקב - אני יודעת שבלי תור יש ברעננה (שהאולטרסאונד בפועל מתחיל לעבוד לפני שבע וחצי ולפעמים גם לפני שבע) ובני ברק (אולי יש עוד מקומות). בתל אביב יש את הדר יוסף אבל זה עם לקבוע תור.

rainbow25

New member
כשאני ניסיתי לברר הבנתי שצריך תור

אבל, זה מעודכן ללפני כמה חודשים ולא התעקשתי להבין מכיוון שבממילא רעננה היה לי יותר נוח.

החל משעה 8, בוודאות צריך תור. לפני כן הגעתי כמה פעמים

כשלא היה תור ליד הבית.. אפילו במוקד מכבי הפנו אותי לשם ואמרו שאפשר ללא תור.
אבל אולי משהו השתנה

joven

New member
אני מטופלת של בר חוה ובכללית

הוא נותן הפניה חד פעמית לus, איתה את ניגשת למרכז בו את מבצעת את מעקב הזקיקים.
ההפנייה תקפה לחודשים רבים.
בכל פעם את מעבירה את הכרטיס המגנטי שלך, והמזכירות רואות שיש לך הפניה כזו.
מעולם לא נתבקשתי להביא הפנייה נוספת.
כך זה אצלי בכל אופן.
בהצלחה!

פאשון

New member
אני אצל בר חווה ובכללית

ובצפון אני פשוט מגיעה, ללא הפניה למרכז בריאות האישה ועושה דם ואולטראסאונד. הרופא משפחה שלי בכלל לא מעורב.
תתקשרי למרכז בריאות האישה הקרוב ותשאלי מה את צריכה להביא איתך. יש מרכזים שדורשים הפניה ויש שלא. בדרכ פתק כללי כזה של הקופה שעושים ממנו עותקים מספק את המעבדה של הקופה ושולחים את הדם בלי בעיה.

פאשון

New member
הפניה עם לוגו של הכללית

מצלמים וזהו. למעבדה מעבירים את אחד ההעתקים עם הדם.
במרכז בריאות האישה יש פתק כזה או הפניה. הכי טוב שתשאלי במרכז הקרוב אלייך מה הפרוצדורה

Shirleybh

New member
הפניה של הזקיקים היא רב פעמית

את פשוט מצלמת אותה כמה פעמים אני מצלמת כל פעם 10 יח וזה מספיק לי לפרוטוקול ארוך.( בכללית גם) וכל פעם שאת מגיעה למעקב זקיקים ודם את נותנת 1 וזהו. הפניה בתוקף לחודש.

למעלה