אשמח לדעתכן

noy12344

New member
אשמח לדעתכן

בנות האם זה נורמאלי ובסדר שיש לי זקיקים בגודל כזה?
מעל 40 זקיקים יום ראשון שאיבה ראשונה מפרטת לכן את הגודל

בשחלה הימנית נצפו זקיקים בגודל:
18/11
20/15
20/12
15
15
13
פלוס 13 זקיקים קטנים עד 12 מ"מ
בשחלה השמאלית נצפו זקיקים בגודל:
15
15/24
16/14
19/13
16/12
22/16
17/14
13
13
12
פלוס 12 זקיקים קטנים עד 12 מ"מ
( עובי רירית 9.4 )
ועוד שאלה האם יש מצב שאחרי השאיבה לא יהיה לי החודש החזרה?
תודה לעונות ובשורות טובות לכולן :)

זה שם אותך בסיכון לגירוי יתר, אז מקווה שלא נתנו לך אביטרל

כמבייץ אלא דקאפפטיל.
&nbsp
לגבי החזרה.. תלוי במדיניות של הרופא. אם את מחזירה ונקלטת את בסיכון גבוה לגירוי יתר. יש רופאים שלקחים סיכון ויש כאלה שלא. וזה תלוי גם בבחירה שלך במידה והרופא אומר שניתן להחזיר, ההחלטה היא שלך..
&nbsp
לגבי גדלי הזקיקים- נראה תקין. קחי בחשבון שסיכוי גבוה שזקיקים עם גודל 13 ומטה לא יהיו בשלים. נסי לברר לגבי אפשרות לגדל אותם במעבדה. לא ברור לי באיזה מקרים ניתן ואיזה לא.. איכשהו לרוב לא עושים זאת בדיפולט.
&nbsp
מה היו ערכי ה E2 כשבדקת?

noy12344

New member
אמרו לי לקחת היום בעשר בלילה אוביטרל

מה ההבדל בין אוביטרל לדקאפפטיל

כמה היה ה E2 בבדיקת דם האחרונה??

לפי כמות הזקיקים מנחשת שערך גבוה... קצת חוששת שנותנים לך אוביטרל, מקווה שאת בידיים טובות.
&nbsp
אוביטרל / דקא, כשנותנים אותם בתיזמון הזה, גורמים לזקיקים לבייץ (בתיזמון מדויק עבור השאיבה), ההבדל הוא שאוביטרל מכיל נגזרת של בטא, ולכן יחד עם ערכי E2 גבוהים ועוד גורמים שלא לחלוטין מובנים עד הסוף, יכול לגרום לגירוי יתר. דקא לא מכיל זאת ולכן ללא קליטת הריון אין סיבה לחשוש מגירוי יתר.
מבלי לדייק בפרטים.. גירוי יתר אומר שהכלי דם הופכים להיות עבירים יותר למולקולות מים. מה שאומר שבמקום שהמולקולות מים יעברו במחזור הדם באופן תקין, הם יכולים לצאת מכלי הדם.
מקווה מאוד שאצלך זה לא יקרה. אבל חשוב להיות עם אצבע על הדופק והחל מיום ראשון לשים יתר תשומת לב לכמות הנוזלים שנכנסת לגוף ולכמות שיוצאת ממנו. אם את מרגישה שאת שותה הרבה אך המים נשארים בפנים והפיפי צהוב, כדאי להיבדק בהקדם.

noy12344

New member
אין לי מושג

כמה הE2 היה
ואני דווקא שותה די הרבה מים אשים לב לזה

noy12344

New member
אמרו לי גם לשתות כדור זורידקס שעה לפני השאיבה ידוע לך מזה.?

למעלה