מפחדתתת

noy12344

New member
מפחדתתת

היי בנות יש לי שאיבה ראשונה ביום ראשון הקרוב ואני ממש ממש מפחדת.. האם זה כואב ? מה מרגישים לפני ואחרי?במה צריך להצטייד? האם מספיק יום אחד של חופש בשביל השאיבה? ממש מפחדת לקראת הניתוח..

the0right0time

New member
זה לא ניתוח

זו פרוצדורה קלה. אני עושה בהרדמה ולא מרגישה כלום. אפילו די מגניב הקטע של ההרדמה הכללית.....אפפעם לא עשיתי לפני כן. היום אפילו באתי לבד בלי ליווי ונהגתי הלוך וחזור בלי שום בעיה. בקיצור....אצלי....זה הכסף הקטן יחסית לכל ההורמונים שלפני

TIME יקרה שימי לב

אני קוראת מדברייך שנהגת אחרי ההרדמה הביתה.
מממ....
את בטוח ילדה גדולה אבל נו נו נו לך

אני מניחה שיש הגיון רפואי/בטיחותי להנחייה של לא לנהוג אחרי ההרדמה.
אם ה' ישמרנו את נכנסת גורמת לתאונה/נקלעת לכזאת אני בכלל לא בטוחה שהביטוח תקף

בקיצור- בתקווה שלא תודמי שוב אבל אם כן - לחזור לא מול ההגה.

the0right0time

New member
וואי לא חשבתי על זה

תודה צילה....את צודקת נראה לי בעניין הביטוח. הייתי באמת מאה אחוז כשירה לנהיגה....אחרת לא הייתי מסתכנת ומסכנת אחרים. אבל צודקת ובפעם הבאה אמנע מנהיגה. תודה!

ODOD11

New member
בהחלט מפחיד

אבל לא כי זה מפחיד.. פשוט החוסר ידיעה. את תרגישי טוב אחר כך, רב הנשים מרגישות טוב, אפשר לנוח באותו יום אני אפילו אז לא נחתי.. ההרדמה ממש קלה ומתעוררים די מהר ובקלות אז אין מה לפחד. אחר כך יתנו לך לאכול משהו אבל אני ממליצה לך להביא אוכל או לשבת אחר כך לאכול איפושהו.. בהצלחה

בלונזית

New member
שאיבה

ראשית לרוב האנשים זה לא כואב כלל זו יותר פרוצדורה משר ניתוח ויום מנוחה בחלט מספיק ( אני הרגשתי טוב מיד אחרי) שיהיה בהצלחה

טוליתי

New member
כיף לך

ההרגמה ממש כייפית, ממש לקבל סמים חוקיים
,
אם יש כאבים אחר, אפשר לקבל משככי כאבים,
ולרוב לאחר יומיים, כבר לא מרגישים דבר.
עברתי עם הרדמה,
עברתי גם בלי.. אין ספק שעם הרדמה כיף יותר
.
&nbsp
ממךיצה להצטייד בגרביים חמות, במגבונים לחים, בפד או תחתונית, בכריך מזין ובתיונים שאת אוהבת.
&nbsp
בהצלחה ושיהיה רק במזל טוב!

שאיבה ראשונה

היי
גם לי יש שאיבה ראשונה ביום ראשון ואני ממש מבינה אותך !!!!!
יש לי שאלה במידה וההחזרה מתבצעת 3 ימים אחרי השאיבה זה אומר ביום ג' ? כלומר האם מחשיבים את יום השאיבה כיום הראשון ?
אשמח אם משהי תוכל לעזור מנסיונה

noy12344

New member
היי מאמי שיהיה בשעה טובה ובהצלחה

אין לי מושג מתי מחזירים
לי יש שחלות פוליציסטיות ואמרו לי שיש סיכוי שההחזרה תבוצע רק בחודש הבא

למעלה