DHEA בעד? נגד?

Nashuki

New member
DHEA בעד? נגד?

מתלבטת, הרופא שלי לא מציע את זה, אבל כשהעליתי את זה לא התנגד ונתן לי מרשם. עושה רושם שאין מספיק נתונים מדעיים...קצת מפחיד לקחת משהו שלא יודעים עליו מספיק לא?

בלונזית

New member
דווקא יש מספר מחקרים

אך לא מספיק אני נטלתי ואני בעד ולי כן המליצו הרופאים המטפלים. כמובן שזו החלטה אישית מצרפת קישור למאמר http://nashim.sheba.co.il/Articles/156.htm

Nashuki

New member
תודה, ידוע לך על חברה מומלצת?

גיסי יביא לי מארהב, צריכה לתת לו הנחיות

בלונזית

New member
אני קניתי

בדרכ בארץ אבל גם הביאו לי אם אינני טועה של puritan's pride מה שחשוב לפי ההמלצות שקיבלתי בזמנו זה לקחת 75מג ב 3 כדורים של 25 מ״ג 3פעמים ביום ( כלומר סהכ 75 ביום)

טוליתי

New member
מניסיון כאן בפורום,

יש גולשות שהתכשיר עזר להן מאוד, ויש שכלל לא.
מה שחשוב לדעת זה שיש לתכשיר השפעה על ההורמונים, והוא יכול לגרום להעלאת פרוגסטרון. זוהי הסיבה שיש להפסיקו כשמתחילים סטימולציה.

Anat278

New member
בהמשך לתשובתך...

מתי כן מותר לקחת? רק בהפסקה בין טיפולים? מותר בזמן טיפול "הטענת השחלות" לפני קבלת ההורמונים?

Nashuki

New member
אני הבנתי להפסיק כשמתחילים להזריק את ההורמונים

אבל אולי הבנתי לא נכון ?! נשמע לי הגיוני בגלל שזה מעלה את רמות הפרוג, וגם הזריקות עושות את זה וזו הסיבה לא לקחת יחד.

היא321

New member
לא לקחתי אבל מכירה 2 בנות שלקחו

והמליצו להן לקחת במשך 3 חודשים ובזמן הזה לקחת הפסקה מהטיפולים. לאחר נטילה של 3 חודשים להפסיק ולחזור לטיפולים

לא עזר לאף אחת מהן

טוליתי

New member
לוקחים עד שמתחילים בסטימולציה,

כלומר בגירוי השחלות. אם את צעירה מספיק, ניתן לערוך הפסקה של חודשיים, ולהרוויח זמן נטילה ארוך יותר. אגב, הנטילה המומלצת היא 3 פעמים ביום במפוצל, בכל פעם 200 מ"ג.
לא יודעת מה זה "הטענת השחלות"
, אבל אם הפרוטוקול ארוך, אז יש יותר זמן לקחת, כלומר ניתן לקחת בזמן הדיכוי, כלומר לפני הגירוי, כשנוטלים אגוניסט או אנטגוניסט.

Anat278

New member
תודה על ההסבר

הטענת שחלות הכוונה למתן פרוגילוטון, פרימולט וצטרוטייד.

טוליתי

New member
התכשירים שכתבת שונים מאוד זה מזה

חלקם מכילים אסטרדיול ופרוגסטרון חלקם רק פרוגסטרון וחלקם מכילים חומר אחר שמהווה אנטגוניסט.

למעלה