שאלת תחילת סבב

שאלת תחילת סבב

היי,
קיבלתי וסת ביום שבת וזה אחרי שהיה נראה שהיה מחזור לפני שבועיים אחרי הזרעה טבעית, מה קורה כאן?
למה קיבלתי שוב אחרי שבועיים בלבד?
בגלל שהווסת הגיעה ממש מוקדם מהצפוי אין לי תוכנית ולא כלום ומחר זה כבר יום 4, האם הסבב לשאיבה אבוד? מתי מתחילים להזריק מאיזה יום?
ושאלה נוספת, אני רוצה לעשות שאיבה ללא החזרה, מה זה אומר לאחר השאיבה? מה עושים? והאםנ ניתן להרים דברים לאחר השאיבה?

תודה רבה ,
אני בדרך כלל רד קוראת ואתן מצילות אותי פעם אחרי פעם.
חזרה לשגרה נעימה לכולן.

הילה 304

New member
לגבי שאיבה ללא החזרה..

אני יכולה לענות לך רק על השאלה השנייה.
שואבים לך הביציות ומקפיאים... ומתי שאת רוצה לעשות החזרה ת צריך להיות עם הרופא בקשר ושייתן לך תוכנית טיפול.
אחרי השאיבה את צריכה פשוט לנוח. נותנים לך במכתב שחרור מנוחה 7 ימים והם כל כך צודקים!!!
אני בשאיבה הראשונה בכלל לא נחתי כי ראיתי שאין כאבים.. הסתובבתי.. הרמתי קניות ואז הגיעו לי כאבים חזקים!!
בשאיבה השנייה באמת נחתי... לא עשיתי כלום בבית. פשוט רק שכבתי, ראיתי טלויזיה.
שיהיה לך המון בהצלחה!!!

מקפיאים לרוב עוברים לא ביציות..מפרים ועוברים שמתאימים להקפאה

אחרי 2-6 ימים מקפיאים.

לגבי מנוחה אחרי שאיבה.. מאודדדד אינדוודואלי.
בשאיבה האחרונה שעשיתי הבחורה לידי התאוששה די מהר וכבר רצתה להשתחרר כי טענה שצריכה לאסוף ילד מהגן, ושהיא מרגישה לגמרי בסדר. האחיות נזפו בה שעליה להתאושש מההרדמה ואסור לה לנהוג וכו' (ואני חושבת שגם לא רצו לשחרר אותה בלי שיגיע מלווה). אבל האמת באמת נראה היה כאילו עשתה הזרעה או משהו כזה ולא שאיבה.. (למרות שיודעת בוודאות שעשתה שאיבה). זה היה נראה שלא השפיע עליה.

אצלי השאיבות עברו פחות בקלות.. לדעתי המינימום זה לקחת יום מחלה ביום שאחרי השאיבה. ולהתכונן לזה מבחינת העובדה שיתכן ותצטרכי יותר מיום אחד אם חלילה לא תרגישי טוב.

anutka89

New member
שאלה

היי סליחה שאני נדחפת, אני רק רוצה לשאול שאלה ברשותך:) איך שואבים ביציות? זה כואב? יש הרדמה? איך זה עובד?

malina83

New member
יש הרדמה

אל חשש, יש הרדמה מלאה לא מרגישים כלום. ההתאוששות אחרי הרדמה מאוד אידיווידואלית, אני הייתי בסדר גמור. רק טיפה אייפה. עוד בבית חילים נתנו לי אופטלגין נוזלי כשהתעוררתי ויותר לא לקחתי כלום. הייתה תחושה לא הכי נעימה אבל ללא כאבים.
לפעמים כאשר יש רק זקיק אחד שואבים ללא הרדמה אבל אני לא חושבת שכל הרופאים עושים את זה.

למעלה