סליחה על ההצפה היום אבל אני לא יודעת לאן להוליך את כעסי

אליסקה

New member
סליחה על ההצפה היום אבל אני לא יודעת לאן להוליך את כעסי

סיפרתי לכן שביום שלישי עברתי לראשונה שאיבה, שאבו לי 11 ביציות, הופרו 10, ובר-חווה החליט להקפיא 2 מהן ביום 3 ולהמשיך לגדל את השאר. ובכן, היום קיבלתי את דו"ח העוברים, ואני רואה שזה כל מה שנשאר לי! שתי ביציות בלבד! שהוקפאו יחד!
1. האם זה אומר שחייבים להחזיר את שתיהן יחד?
2. האם יכול להיות ששתיהן לא ישרדו את ההפשרה ולא יהיה מה להחזיר?
3. אם יכול להיות ששתיהן לא תשרודנה, האם לא כדאי לעשות עוד סבב של שאיבה לפני ההחזרה?
3. האם זה אומר שהעוברים שלי לא טובים, ולכן גם היו לי שלוש הפלות?
אני מצרפת את דו"ח העוברים. אשמח לתובנות, כי זו הפעם הראשונה שלי.
ממש בא לי לבכות. מרגישה שעשו לי עוול.

מנסה

סיפרתי לכן שביום שלישי עברתי לראשונה שאיבה, שאבו לי 11 ביציות, הופרו 10, ובר-חווה החליט להקפיא 2 מהן ביום 3 ולהמשיך לגדל את השאר. ובכן, היום קיבלתי את דו"ח העוברים, ואני רואה שזה כל מה שנשאר לי! שתי ביציות בלבד! שהוקפאו יחד!
1. האם זה אומר שחייבים להחזיר את שתיהן יחד? אם מוקפאות ביחד יפשירו את שתיהן ביחד. בהנחה ששתיהן יופשרו כהלכה רק את מחליטה מה לעשות לומר להחזיר 1 או 2.
2. האם יכול להיות ששתיהן לא ישרדו את ההפשרה ולא יהיה מה להחזיר? לצערי כן.
3. אם יכול להיות ששתיהן לא תשרודנה, האם לא כדאי לעשות עוד סבב של שאיבה לפני ההחזרה? אם יש לך כוח וקופת חולים שלך מאשרת שתי שאבות ברצף זה לגמרי רעיון לא מופרך אבל אולי שווה לראות את תוצאות ההחזרה. אל תספידי בטרם עת.
3. האם זה אומר שהעוברים שלי לא טובים, ולכן גם היו לי שלוש הפלות? הפלות לא חייבות להיות על רקע של עוברים לא טובים אבל יש מצב. ממבט על הדוח שלך היו לך ביום 3 שלושה עוברים בעלי 8 תאים שזה המצב הקלאסי. השאר קצת פחות.מה בדבר בירור הפלות? בדקת קרישיות? בלוטת התריס?
אני מצרפת את דו"ח העוברים. אשמח לתובנות, כי זו הפעם הראשונה שלי.
ממש בא לי לבכות. מרגישה שעשו לי עוול.

טוליתי

New member
רק תיקון קטן שהוא גדול -

לא סביר בעליל ששני העוברים לא ישרדו.
&nbsp

לא נראה לי שיש סיכון גבוה ששניהם לא ישרדו הפשרה

אם זוכרת נכון הסיכוי של עובר יום 3 להפשיר תקין הוא כ 70% בממוצע. כשמדובר בעובר יום 3 עם 8 תאים דרגה 1 (אחד מהעוברים הוא דרגה 1-2) אז הסיכוי אף גבוה בהרבה.
&nbsp
לגבי הדוח.. אקדים ואומר, שבמידה ולא היה את השיקול אצלך לחכות ליום 5 בשל עניין הרירית.. אז בהחלט עשו טעות לדעתי שלא החזירו טריים ביום 3. אבל לגבי השיקול לגבי הרירית.. קטונטי.
&nbsp
הרשמים שלי לגבי הדוח-
1. כנראה שיהיו פה בנות עם דעה שונה ממני.. אבל לדעתי מתוך מכלול השיקולים שהיה ביום 3 לא בהכרח עשו לך עוול בכך שלא הקפיאו יותר ביום 3 (בדיעבד כשיודעים את התוצאה כמובן היה עדיף להקפיא עוד.. אבל בהינתן המידע שהיה לרשותם אז...). הם יכלו אולי להקפיא גם את העוברים 7 תאים דרגה 2, אך זה בתחום האפור ולא בטוח מה הדבר הנכון לעשות, כי האיכות שלהם נמוכה יותר, וכנראה רצו לתת להם הזדמנות להשתפר. בטוחה שיש בנות באותו מצב עבורן האיכות השתפרה כשחיכו עוד קצת. מצד שני.. מוזר לי שלא התייעצו איתך לגבי החזרה של עובר כזה טרי ביום 3. ואת השניים הטובים יותר להקפיא כמו שעשו. לגבי העוברים באיכות אף פחות טובה מראש הם פחות רלוונטים להקפאה..
2. לא ברור לי מה האיכות של הביציות שלא רשום לידן רמת בשלות. ליד 4 רשום MII שזה סבבה, מה לגבי השאר??
3. במידה ומדובר בביציות בשלות פרט ל4 האחרונות, מאחר ויש בעיה בזרע, לא ברור לי למה לא עשו איקסי לרובן? מוזר שבכלל היו כל כך הרבה הפריות..
&nbsp
מחזיקה אצבעות למוקפאים !!

למעלה