אשמח לתשובותיכן

אשמח לתשובותיכן

היי בנות,
עברתי שאיבה ב18 לחודש, החזרה ב23- יום שישי. ככה שאני כמעט 5 ימים אחרי החזרה של שני עוברים בלסטוציטים בדרגה 2 אחרי pgd, וכבר יומיים עם כאבי מחזור די חזקים, מרגישה כאילו אני אמורה לקבל מחזור כל רגע, אבל אין שום דימום.. זה נורמלי? זה מנבא משהו לטוב או לרע? בהחזרות הקודמות (החזרה רביעית) לא הרגשתי כלום כלום והבטא תמיד הייתה שלילית.. ככה שאני צריכה להתאפק ממש חזק כדי לא לפתח מזה ציפיות...
ובנוסף, מישהי יכולה בבקשה להסביר לי איך עובד הדירוג של העוברים, כמה שיותר נמוך יותר טוב?
ועוד שאלה אחת-- אני רוצה לעשות בדיקה ביתית ביום ראשון ערב החג, שזה יוצא יום עשירי להחזרה. במידה והיא תצא חיובית, (הלוואי הלוואי הלוואי הלוואי) יכול להיות שזה שאריות אוביטרל או שעד אז זה כבר בטוח מתנקה מהגוף?
תודה רבה חברות!

hatalya

New member
רק לגבי כאבי המחזור

אצלי זה סימן טובות, אלו היו כאבי השתרשות. (לא תמיד ניבאו על ההמשך) בהצלחה :)

קרפי8

New member
אם אני זוכרת נכון לאוביטרל לוקח עד 14 יום להתנקות מהגוף

אז אפשר לעשות בדיקה ביתית ביום ראשון אבל תמיד לזכור שהבדיקות האלו לא אמינות ב100%.
לגבי דירוג עוברים אז עובר בדרגה 1 הוא הכי טוב 2 פחות וכו'.
מקווה שהכאבים הם באמת בגלל השתרשות אבל עד הבטא אין דרך באמת לדעת,מחזיקה לך אצבעות.

למה לא לעשות בטא אחרי 10 ימים וזהו?

ברוב הקופות יש מרפאות שעובדות במתכונת שישי ועושות בדיקות דם הקשורות ל ivf.
&nbsp
בדיקת שתן ביום 10 מההחזרה בהחלט יכולה לצאת שלילית גם אם הבטא חיובית. לא חבל להרוס לעצמך את החג לחינם?
&nbsp
לגבי הכאבים.. יכול להיות שקשור להשרשה.. לא ניתן לדעת..

תראי..

לגבי הכאבים- באמת כל האפשרויות יכולות להיות.
אצלי לפני תשובה חיובית היו כאבים כמו שאת מתארת, אבל באותה מידה זה יכול להיות שום דבר..
&nbsp
לגבי האוביטרל ובדיקות ביתיות.. מסכימה שזה לא וודאי ובכל מקרה מציעה לקחת אותן בערבון מוגבל. אבל אם לא יתאפשר לך לעשות בטא בגלל החג, אז כן הייתי שוקלת לבדוק בבדיקה ביתית (כי באמת שקשה לחכות), אבל פשוט לא לסמוך עליהן במאה אחוז..
&nbsp
יכולה לספר לך מה היה במקרה שלי-
אני עשיתי החזרה של 2 בלסטו' מוקפאים בני 6 ימים (גם אחרי PGD).
בדיקה ביתית ראשונה 4 ימים מההחזרה יצאה שלילית.
בדיקה שנייה ביום ה-5 מההחזרה כבר היתה חיובית, כך שהנחתי עם אופטימיות זהירה שכבר אין שאריות אוביטרל.
שתי הבדיקות ד"א היו מהזולות שעולות שקל באיביי. אחרי שהיו שני פסים השקעתי וקניתי קליר בלו פלוס שגם היא יצאה חיובית.
&nbsp
בקיצור- מחזיקה לך אצבעות לבשורות טובות..
בהצלחה רבה!

אני לא הייתי עושה בדיקה בייתית ערב חג,

הן לא מאוד מדויקות וזה סתם יכול להרוס לך את החג,
אז או שתלכי לעשות בדיקת דם, ותזכרי שזה מוקדם,
או שתחכי לאחרי החג
בסורוקה בכל מקרי מזמנים לבדיקות דם ביום ה 15 מההחזרה...
התאפקתי המוןןן זמן עד בדיקת הבטא. כששאלתי למה זה,
אמרו לי שבערך גבוה ביום ה 15 לא צריך לבדוק הכפלות.
&nbsp
בהצלחה!
שתהיה בשורה טובה

למעלה