מרפאת כללית שמבצעת מעקב זקיקים

patient zero

New member
מרפאת כללית שמבצעת מעקב זקיקים

היי בנות,
אני מתחילה סבב חדש (ברציפות לאחר סבב ראשון כושל) ומחר יהיה היום השלישי למחזור ולכן הרופאה ביקשה שאגש למרפאה בקופה לבצע מעקב זקיקים ובדיקות דם.
יש לי הפניות שנתנה לי אבל במרפאה הצמודה אלי (קונקורד רמת גן) סירבו לקבל אותי עם ההפניה שלה וביקשו שקודם אמיר אותה להפניה מרופא של כללית. כשדיברתי איתה היא אמרה שנפלתי על מרפאה נוקשה יותר ושבשאר המרפאות לרוב לא עושים בעיות. מי יכולה לומר לי איזו מרפאה של כללית כן קיבלה הפניה מרופא פרטי לבדיקות דם וזקיקים?
הייתי ניגשת לאסותא אבל קיבלתי מחזור בשישי וכך רק מחר הטפסים לקופה יוגשו ובכדי שלא אבזבז חודש חשוב לי למצוא מקום שיקבל אותי מחר.

רר2011

New member
את יכולה לבקש מרופא המשפחה שיוציא לך הפניה

גם אני נתקלתי בבעיה דומה ולא היו תורים לרופאים נשים. פשוט שאלתי את רופא המשפחה והוא הוציא לי הפניה למעקב זקיקים .

אם לא תסדרי, תדעי שאסותא עושיפ בדיקות )דם לפחות( גם

באופן פרטי. אם זוכרת נכון אז 90 שח לכל בדיקה.
אם גם אולטרסאונד יעשו לך בעיות אז אולי לנסות במוקד לאישה? יש שם רופא נשים תורן משארת שיכול להמיר לך את ההפנייה

Imlilush

New member
זה מוזר...

גם אני עושה זקיקים בקונקורד ומגיעה לשם עם הפנייה של בר חווה בלבד, הבחורה שנותת את התור לזקיקים בכלל לא הסתכלה לי על ההפנייה ממנו...המקום ששם כן ביקשו ממני הפנייה מרופא זה במרפאה בנירים (ליד יגאל אלון), וגם לשם בפעם הראשונה שהגעתי באתי שוב עם ההפנייה של בר חווה, הטכנאית מסרה לי שהם בד"כ מבקשים הפנייה מרופא מהקופה כי יש בנות שמגיעות ועושות בדיקות על דעת עצמן וזו הדרך שלהם למנוע את זה...
לדעתי תגיעי מחר שוב לקונקורד, ותחכי לבחורה שנמצאת שם כל הזמן (עם שיער שחור ארוך חלק) היא זו שלא בודקת כמעט את ההפנייה, והיא ממש נעימה ונחמדה, תגיעי לשם ותביאי לה את ההפנייה בלי לומר כלום, שחקי אותה שאת כל הזמן מגיעה ותנסי לא להתנהג בצורה שונה ען כזו שמעוררת עניין..
אם הם כן יעשו בעיות, תבקשי להכנס לרופאה כללית באותה מרפאה כדי שתמיר לך את ההפנייה.
במקרה הכי גרוע, תגיעי לנירים 3, מהנסיון שלי שם, כולן שם די מנסות לעזור ולא תהיה לך בעיה.

בהצלחה!

patient zero

New member
האמת מי שעשתה לי בעיות

זו הבחורה שלוקחת את בדיקות הדם. היא גם ממש תילמה את ההפניה שלי כדי לשלוח לקבוצת וואצאפ של כל האחיות למען יראו וייראו.

טוליתי

New member
כמה אגו, כמה חוסר טאקט
.

patient zero

New member
הייתי כל כך בהלם שרק מאוחר יותר קלטתי

שבנוסף לאגו ולחוסר הטקט, מדובר בהפרה חצופה ובוטה של הסודיות הרפואית כי הפרטים שלי היו על ההפניה.

פאשון

New member
זו עבירה על החוק!

אני הייתי מתלוננת עליה. למען שהיא תראה ותירא!
חוצפנית

איזו מרגיזה! גם לי עשו בעיות פעם אחת

וזה היה כשהייתי מלאה בהורמונים. בדכ לא נותנת להורמונים להשפיע עלי, באותה פעם בכוונה פתחתי את הברזים.. הייתי עם דמעות ואמרתי לה משהו כמו על כך שעוברת מספיק עם הטיפולים האלה גם בלי שהם יקשו עלינו עוד יותר וכו וכו.. היא עיקמה פרצוף אך לקחה ממני דם בסוף. אך התעקשה להשאיר אצלם את ההפנייה (שאמורה להיות רב פעמית).
איכשהו מאז לא עשו לי צרות באותה מרפאה..
&nbsp

Nashuki

New member
לגבי בריאות האישה באבא אחימאיר

זקיקים- אף פעם לא ביקשו ממני הפנייה. העיניין הוא אם יהיה לך מהיום להיום תור פנוי. דם- פעם באתי עם הפניה מהרופא הפרטי, האחות ממש לא ששה לקבל אותי אבל אמרה שלא תיקח סיכון שיהיה לי בגללה גירוי יתר ואמרה לי שבאופן חד פעמי תקבל את ההפנייה. אופציה 1 את יכולה ללכת למוקד חירום של מגדל המאה ולבקש מרופא להמיר לך את ההפנייה לכללית ( באסה שבמוקד רפואה דחופה צריך לשלם על ביקור). אופציה 2- ללכת לבריאות האישה, לשחק אותה שלא ידעת שלא מקבלים הפניה של רופא פרטי, ולא לצאת עד שלא מקבלים אותך.

אמאלוסי

New member
הייתי הולכת לאסותא

לדעתי את יכולה ללכת לאסותא ולהשאיר פקדון. אני גם התחלתי באסותא כשלא היה לי התחייבות ביד. רק אחרי שבוע התחייבות הגיעה.

patient zero

New member
בסוף הייתי בכללית

עשו לי בעיות כצפוי עם בדיקות הדם, הרופאת משפחה לא היתה זמינה כהרגלה, הדקות נקפו והדמעות שלי עלו על גדותיהן. בסוף אחרי המון תסכול ושעה יקרה מהזמן שלי, זה הסתדר.
עם הזקיקים אגב אין בעיה להגיע עם הפניה מרופא פרטי.
&nbsp
לצערי גילו שיש לי ציסטות בשחלות, שאריות מהטיפול הקודם, ולכן לא אוכל להתחיל את הסבב החודש אלא אצטרך לחכות לחודש הבא, שזה היה שברון לב בפני עצמו

רר2011

New member
כל הבירוקרטיה הזו מתישה

אני מצטערת על הסבב שנדחה.
גם לי נשארו ציסטות מהטיפול ואמרו לי שזה תלוי אם הן מפרישות הורמונים או לא. אם לא- אז אפשר לעשות סבב.

לגבי ציסטות

אחרי הגרידה הייתי להוטה להתחיל טיפול חדש כדי "לרפא את עצמי" ממה שעברתי.
עשיתי מעקב זקיקים והטכנאית חמורת הסבר של המוקד אמרה לי: יש לך ציסטות. הרופא יגיד לך מה זה אומר.
הרשו לי להתקדם ואחרי 2 זריקות צטרוטייד עצרו אותי.
את לא מבינה כמה בכיתי. את החיים שלי בכיתי וכל מה שלא בכיתי אחרי הגרידה.
התקשרתי להורים שלי, לחוד וביחד, ובכיתי שלא נותנים לי להתחיל. ממש דרמה ענקית.
בסוף התרציתי לקחת כדורי פרוורה - שהם הורמונליים אבל הכי פחות - ואחרי שבוע התחלתי שוב טיפול.
הפעם חזרו ציסטות אחרי המנופור אבל כבר המשיכו איתי.
מהטיפול הזה אני היום בהריון בסוף חודש שישי.

מאחלת לך בקרוב מאד מאד!

patient zero

New member
ממש תיאור מדויק של מצבי הנפשי ביומיים האחרונים

הדבר היחידי שהחזיק אותי אחרי הבטא השלילית זו הידיעה שאני מתחילה סבב חדש.
ואגיד עוד כמה מילים על הגיהנום שעבר עלי אתמול בבוקר - הייתי 'תורנית אוכל' אתמול במקום ההתמחות שלי, מה שאומר שבשעה 10:00 יוצאים 20 פסיכולוגים מורעבים מהישיבה וזה תורי להביא את ארוחת הבוקר. הגעתי לכללית בשעה 7:30, המתנתי בתור. סירבו לקבל אותי לבדיקת הדם וביקשו שאדבר עם רופא המשפחה. חיכיתי על הקו לרופא המשפחה 40 דקות ללא מענה, הגעתי לכדי בכי למזכירות שיושבות במשרד, שגם הן ניסו להתקשר למרפאה שלי ללא הצלחה. ואז אחת מהן השיגה טלפון של מנהלת במרפאה שהבטיחה שתבקש את בדיקות הדם. אח"כ אמרו לי שתוך 10 דקות זה יעודכן במערכת, נכנסתי לאחות אחרי 10 דקות והיא לא זכרה אותי, צרחה עלי שאני נדחפת, וטרקה לי את הדלת בפרצוף. כשאני מוקפת נשים בהריון שמביטות בי בזעזוע (הרי הן הגיעו רק עכשיו, לא ידעו שאני תקועה שם כבר שעה וחצי). כל זה כשהשעה כבר 9 ורבע, אני יודעת שאני מאחרת לישיבה וכולם כולם כ-ו-ל-ם בהתמחות שלי ישימו לב שאני לא מצליחה להגיע בזמן וזה ממש הרגיש לי כמו 'לשים על השולחן' מול כולם את הקושי, המאבק, וחוסר היכולת לתפקד. בתוך כל ההתמוטטות שחוויתי שם והבכי לבעלי בטלפון ידעתי כבר - זה לא יקרה החודש. אם זה היה אמור לקרות, זה לא היה כל כך קשה.
ואז נכנסתי לזקיקים וזה בדיוק מה שנאמר לי. אה, וגם איחרתי ב20 דקות, כולם אמרו לי שהאוכל טעים, כי הם גוועו ברעב בהמתנה שאגיע.

אז עם כל הרצון להתחיל ולשאול אותך על הכדורים שלקחת שהעבירו את הציסטות, אני יודעת היום כמו שידעתי אתמול, זה לא הזמן להתחיל סבב חדש. וזה ממש ממש ממש כואב...

למעלה