שלום לכולם

hello81

New member
שלום לכולם

הי
אולי השם שלי מוכר לותיקות פה.
במשך המון המון שנים עברתי טיפולים החל מהזרעות ועד ל 6 טיפולי Ivf.
היינו מה״לא מוסברים״ עד הרגע האחרון
כלומר יש בעיית זרע קלה ובדיקות ה Amh שלי היו לא משהו, אבל אף אחד לא הצליח להסביר עד הסוף למה אני לא מצליחה להכנס להריון באופן טבעי.
בכל Ivf היו לי כלום זקיקים (רזרבה שחלתית נמוכה). ואיך כשהוא היו מכניסים בסוף בדרכ עובר אחד. לפעמים שתיים כי זה מה שהיה. אף פעם לא היו לי מוקפאים.
בכל ivf שינו לי את הפרוטוקול. כך שעברתי 6 פרוטוקולים שונים. ותמיד כלום זקיקים ואיזה עובר אחד או 2 שלא תפסו. באמת הרגשתי בשלב מסויים שאני כבר סוג של מבינה מאוד בנושא.
ואז ב Ivf השישי נכנסתי להריון
ויש לי ילדה מהממת ששלשום הייתה בת שנה וחצי
אז אני רושמת את המסר הזה לכל אותן בנות פה שכואבות ומנסות ולא יודעות מתי זה יגיע.... שבסוף זה מצליח. וזה יכול לקחת המון זמן (חגגנו 10 שנות נישואין השנה) אבל תחזיקו מעמד.
ועכשיו כשהקטנה שלי בת שנה וחצי אני מבינה שצריך לחזור לטיפולים אם אני רוצה עוד אחד או אחת.
ונחשו מה... אני לא זוכרת כלום מהטיפולים... ככה המח האנושי מתוכנת. לזכור את הדברים הטובים ולשים אחורנית את הדברים הפחות טובים.
אז חזרתי. בעוד חודש אתחיל פרוטוקול.
ברוכים הבאים לי ולשהות קצרה לכולנו ואם אני יכולה לעזור למישהי (למרות שהזיכרון שלי מתקופת הטיפולים עמום משהו... אני זוכרת רק שזו הייתה תקופה מאוד קשה) בשמחה.

שירןג7

New member
וואו

איזו דרך... זאת אכן תקווה מאוד גדולה.
אני מקווה שיש לך רופא טוב, זה חשוב.
והמון בהצלחה מקווה שהדרך הפעם תהיה קצרה ואף תופתעי כבר בקרוב.

spirt20

New member
מרגש מאוד מאוד :)

גם אני אוטוטו אתחיל סבב להריון שני, בינתיים דוחה כמה שיותר את הקץ. שיהיה בהצלחה ואמן והפעם השניה תהיה יותר קצרה. בכל אופן ברוכה השבה לפורום חדוב לציין שרוב הנשים עדיין מחכות לילד ראשון לכן זה לא המקום לסםר על חוויות ההורות וקשיים אבל בהחלט המקום לקבל תמיכה , ידע וכתף מהבנות. אנחנו שכבר הגענו וכבר הגענו לנחלה תפקידנו לעודד נשים שמצפות לכך. שולחת נשיקות ויאללה אמן וזה יהיה הטיפול המנצח

hello81

New member
אותו דבר

וואו כמה שאני דחיתי את הקץ גם כן....
מקבלת לחלוטין את ההערה שלך
אני זוכרת שהמקום הזה היה לי בית חם וקיבלתי פה עצות טובות בזמן הטיפול הקודם
מקווה שיקח מהר לכולנו

קרפי8

New member
ברוכה השבה לשהות קצרצרה

גם אנחנו בטיפולים לילד שני (הראשון מivf 3)
מאחלת לך שהפעם זה ילך לכם מאוד מהר.
לגבי הזיכרון מבינה אותך לגמרי.לא רק שלא זוכרים יש גם הרבה דברים שמשתנים.

hello81

New member
תודה רבה

עוד לא התחלנו. רק הייתי אצל רופא לפני כמה ימים והוא רשם לי כל מיני בדיקות לעשות בתקווה שנספיק לתפוס את המחזור הבא.
אני אשמח אם תרשמי לי (אפילו בפרטי אולי עדיף) איזה עוד דברים משתנים. זה בעצם יותר קשה?
ואני מקווה שגם לכם תהיה שהות קצרצרה
תודה

spirt20

New member
מפעם לפעם יש יותר חידושים ואופציות

לי יש מוקפאים אצל בר חווה ואין לי מושג איך אני מגיעה למצב שאני מבקשת החזרה .. האם צריך לחכות לתור אצלו?

נראה לי אמורים לקבוע.. אבל יתנו לך מקוצר.. כי אולי

אין צורך ביעוץ אם את מתחננת ללכת על פרוטוקול החזרה שהצליח בעבר.
&nbsp
ואגב.. תיקון קטן.. המוקפאים אצל אסותא.. לא בר חוה. את יכולה לבחור ללכת לרופא אחר/ מטופלת צוות. ואפילו לשנע אותם (פחות מומלץ).

קרפי8

New member
לא התכוונתי לשינויים מהותיים

הכוונה לדברים קטנים (כמו שבמכבי דורשים 45 יום הפסקה בין טיפול לטיפול בעבר לא הייתה הגבלה כזומאו שהמונפור היה דורש פעם עירבוב יותר מורכב)
לא משהו שהוא ביג דיל רק דברים קטנטנים שגורמים לי להרגיש שאני לא לגמרי שולטת בחומר.

למעלה