אננס, סלק וכו' מה דעתכן?

פאשון

New member
עונה ממה שאני עושה

סלק - לוקחת כמוסות של סולגאר (3 ביום). דווקא בסבב האחרון לא לקחתי.
אננס - בעיקר הליבה. אני טוחנת כמה שהסוכר מאפשר לי מיום השאיבה. זה יוצא משהו כמו 1-2 פרוסות ביום.

zuzazi

New member
אני

לא אוהבת סלק, אין לי בעיית רירית וגם לא מצאתי את הכוסות של סולגאר אז ויתרתי על התענוג.

אננס- החל מיום לפני ההחזרה אוכלת כמה שיותר. זה טעים וכיף אז למה לא? חשובה ביותר הליבה למרות שפחות טעימה.

acka

New member
סלק זה טעים, בעיקר בתנור

מודה שלא לקחתי לא זה ולא זה.
אוהבת מאוד סלק, אבל בדרך כלל מתעצלת לנקות אחרי ההכנה אז אפילו לא יכולה לטעון לאכילה קבועה.

שירןג7

New member
אננס

פעמיים אכלתי אננס. פעם אחת נקלטתי פעם אחת לא :) אז אי אפשר לדעת. אכלתי 5 ימים מיום ההחזרה..

malina83

New member
אצלי

יש לי בעיית רירית חמורה, היו סבבים בהם אכלתי כל יום סלק לפני ההחזרה מהיום ה5 לוסת. לא עזר רק עשה לי אנטי ובחילה. כמוסות סלק גם לא עזרו.
אננס מומלץ לאכול אחרי שאיבה או מיד אחרי החזרה. בעיקר את הליבה. מומלץ לחלקל אננ ל4-5 חלקים וכל יום לאכול פרוסה. ניסיתי רק פעם אחת ולא נקלטתי.

Laceweaver

New member
לא ממש אוהבת סלק

וגם לא צריכה כי אין בעיית רירית.
אננס השתדלתי לאכול פרוסה כל יום אחרי כל החזרה, ואת העלים אני משרישה, שלפחות משהו ישתרש פה... אז יש לי כבר שלושה עציצים של אננס והרביעי בדרך.
די מדכא למען האמת

לול2012

New member
אז אננס מקופסאת שימורים לא הולך?

סלק טוב לרירית ואננס טוב למה?

לא.. צריך את הליבה שלו

שאין בשימורים..
טוענים שזה טוב להשרשה.. שיש איזה חומר אנטי דלקתי או משהו כזה (לא זוכרת את הפונקציונאליות שלו) בליבה, ולכן זה מסייע להשרשה.
יש לזה סימוכין מדעי.. אך לא בטוחה שמשפיע בכמויות האלה.. מצד שני... לא מזיק וטעים...

ברומלין

בסימוכין המדעיים שאני מצאתי על זה, כתוב שיותר מידי ממנו מזרז לידה, במדינות שבהן אננס הוא חלק מהתזונה היומיומית (דרום אמריקה וכיו"ב) ולא פרי אקזוטי כמו פה.

שירןג7

New member
חח הצחקת

כן.. די עצוב. מקווה שלא תגדלי עוד אננסים בחייך. לפחות זה יפה?

malina83

New member
אני יכולה לפתוח פרדס

יש לי ארבעה אננסים בצנצנות, לכולם שורשים יפים ולי ביטא שלילית. בקרוב אשתול אותם אצל חמותי בגינה, אין לה מושג בכלל מדוע אני ״אובססיבית״ על אננס

תרצלה

New member
מתי אננס - אחרי הזרעה?

אם אני מבינה נכון, זה אמור לסייע בהשתרשות?
כלומר, כשבוע אחרי הזרעה אני כבר אמורה להיות אחרי כמה פרוסות טובות של אננס? (היום יום 5 אחרי הזרעה).
(בחיי, פעם לא הייתי אפילו פוזלת לכיוון. עכשיו אני כבר מוכנה לנסות הכל...).

&nbsp

malina83

New member
קחי הכל בערבון מוגבל

אבל כן, אמור לעזור בהשרשה. כאמור אכלתי ארבעה בשאיבה הקודמת ואין ניסים

למעלה