גם לכן זה היה ככה אחרי שאיבה/ות?

גם לכן זה היה ככה אחרי שאיבה/ות?

אני מניחה שהשאלה אולי למי שעברה שאיבה/ות בלי החזרה מיד לאחר מכן,

עברתי את הראשונה לפני שבוע וחצי בדיוק, וכבר שבוע שיש לי גודש משוגע בחזה, ממש כואב, שלא נראה שמתכוון ללכת לשום מקום בקרוב...
מישהי מזדהה?

כמו כן ממש חשוב לי לברר:
1. הבנתי שהמחזור שלי אמור להקדים בכמה ימים/שבוע עכשיו, בגלל השאיבה? (או שלפחות ככה זה אצל רוב הנשים?)

2. נניח שזה קורה והוא אכן מקדים, זה אומר שמעתה ואילך הוא "מיישר קו" עם המועד המוקדם? או שהוא חוזר בסוף למועד המקורי?

אציין שבד"כ הוא מדוייק ביותר, מהפעם הראשונה ועד היום.
חשוב לי לדעת גם כדי לנסות לברר עם עצמי (ולהתנהל בהתאם) אם להמשיך לסבב נוסף בעוד חודש ואם כן מתי הוא יתחיל ומתי להיערך לטיפול, אין לי מושג...
וגם כי אני מאלה שסובלות כאבים רציניים במחזור אז אני ממש מכוונת דברים של עבודה, נסיעות וכו' ע"פ הימים האלה כדי שאוכל לנוח ככל האפשר בהם.
כרגע אין לי מושג איך לארגן לי את החודשים הבאים:))

ים ים ים תודה לעונות (=כבר אין לי איך להודות לעזרה הנהדרת שמוגשת כאן זו לזו.. מאוד מקל על הדברים)

Nashuki

New member
וסת 10 ימים אחרי שאיבה ללא החזרה

השאיבה הראשונה שלי הסתיימה ללא החזרה. הרופא אמר לי שאקבל וסת לאחר 10 ימים ( מיום לאחר השאיבה) וכך היה...

וכמה במקור?

כמה ימים אחרי השאיבה היית אמורה לקבל אם לא 10?
ומה קרה בחודש (ו/או בחודשים) שאחרי? זה המשיך כמו במחזור שהיה מוקדם או חזר לתאריך המקורי?
תודה!!

Nashuki

New member
במקור וסת סדירה כל 28 ימים

לאחר 11 יום מהשאיבה וסת, ווסת אחריה לאחר 28 ימים בדיוק.

נתנו לך דקא או אביטרל כמבייץ?

אם אוביטרל אז יש סיכוי שלא יקדים לך.. לא בטוח. נראה לי שזה גם תלוי אם הרופא שאב הכל או לא.
אם דקא אז הוא לרוב מקדים אם לא לוקחים הורמונים לתמיכה.
&nbsp
לגבי גודש... כנראה תופעת לוואי מההורמונים..
והווסת שלך אם למדל היא באופן קבוע כל 28 יום, אז אחרי הווסת הקרובה זה יתחיל ספירה של 28 יום מאותו מועד.. ואז שאר הווסתות יסתדרו לפי זה (אם את לא על הורמונים).
מה שכן.. אצל חלק מהנשים הווסת קצת משתבשת בעיקבות ההורמונים גם בחודש העוקב.. כי הביוץ לעיתים קצת משובש.
&nbsp

וואו איזה ידע..

וואי כמה ידע יש לך! אני נופלת כל פעם מהתגובות שלך כאן.

אז אם הווסת משתבשת, איך אפשר להתכוונן נכון על מתי להתחיל סבב..?

בקשר לשאלה שלך: אני חייבת להגיד שעד עכשיו עדיין לא הצלחתי להבין את ההבדל בין אוביטרל לדקא...!! במקור חשבתי שהם משחקים תפקיד דומה ויש להן אותה פונקציה, של לגרום לביוץ לקראת השאיבה.
לכן לא הבנתי למה במקור היה אמור להיות לי אוביטרל אחד וזהו בסוף הפרוטוקול; יומיים לקראת הסוף הרופא אמר לי (בפוקס, אחרי שמיוזמתי פניתי אליו בנושא אחר) להוסיף לו שני דקא.. ואז יום אחרי בשיחה אקראית עם ביה"ח הוא בספונטניות עשה עוד שינוי ל2 דקא בלבד, בלי האוביטרל.

וואו אני זוכרת כמה השינויים האלה בימים האחרונים הלחיצו אותי.. ביה"ח הינחה אותי א' והוא ב' והם התווכחו ביניהם... זה היה נורא.
זה על קצה המזלג:)

היא321

New member
אני עשיתי שאיבה ללא החזרה

אחרי השאיבה אמרו לי לקחת פרוגסטרון 10 או 14 ימים ולהפסיק ולרבל מחזור

היא321

New member
אוטרוגסטן (נרות וגינליים(

כדי לדמות ביוץ אמיתי כנראה.
קיבלתי דקפפטיל כמבייץ במקום אוביטרל כי היה חשש לגירוי יתר

הבנתי. ממה שאת יודעת, בד"כ נותנים משהו אחרי שאיבות?

אני לא קיבלתי כלום... וגם שום הנחיות על מה קורה מעכשיו

היא321

New member
לי אמרו אז

לקחת נרות 10 או 14 ימים, לקבל מחזור ואז להמתין עוד חודש למחזור הבא ועשינו בו סבב מוקפאים. אני לא עברתי החזרה בשאיבה מחשש לגירוי יתר ולכן הקפאנו את כל העןברים

acka

New member
זה מאוד אישי

אצלי בסבב ללא החזרה וללא שום תמיכה המחזור הגיע בדיוק שבועיים אחרי השאיבה.
ככה ברגיל מדובר במבקר לא סדיר עד לא קיים.

למעלה