כמה זמן אחרי שאיבה עושים בד"כ החזרה?

לול2012

New member
כמה זמן אחרי שאיבה עושים בד"כ החזרה?

אני בת 42 וחצי...
כמה מומלץ להחזיר?
הסיכויים להיקלטות גם ככה נמוכים בגילי המופלג :( לפי מה שהבנתי...

האם להחזיר 2 או יותר?

שירןג7

New member
בדרך כלל

מה שיותר נפוץ עדיין זה 3 ימים.
כאשר מגדלים את העוברים לבלסטוציסטים זה יכול להיות 5-6.
אני לא כל כך יודעת לומר לך על זה יענו לך אחרות.. אני החזרתי 2 כל פעם ואני בת 26. לדעתי לא יחזירו לך יותר מ3 בכל אופן.

שירןג7

New member
כי אני לא מעוניינת

לעשות טיפולים עוד פעם בחיי. כך שאני מקווה שיהיו זוג ואני סיימתי עם זה. אני בעלי והרופא עשינו את השיקולים והחלטנו שכן. עכשיו יש הצדקה להחזרה של 2 כי עברתי 2 הפלות ו5 החזרות כעת מחכה לתוצאות בטא של החזרה מספר 5.

תוך 3 ימים

אלא אם כן מגדלים ליום 5, ואני חושבת שבנות הפורום הותיקות יודעות כבר להגיד "לאאאא לגדל את כולם".

אצלי ההחזרות היו של עוברים יום 2 מכיוון שההפריות אצלי נעשות מאוחר (ביציות כולן לא בשלות שצריכים להבשיל ליום למחרת).

לול2012

New member
לא הבנתי משהו

ביום השלישי- מחזירים חלק ומקפיאים חלק?
&nbsp
או שכל מה שלא הוחזר ביום השלישי - מחכים עוד יומיים ואז מקפיאים?

זה תלוי

הבנתי שבבית חולים אסותא מגדלים את כולם ליום 5 ומקפיאים רק אותם. הם טוענים שהם העוברים החזקים במיוחד ולכן, כדי שלא יקפיאו "סתם" עוברים שלדעתם עלולים לא לשרוד, מגדלים.
יעידו בנות הפורום כמה ילדים יש ממוקפאים יום 3 כך שלדעתי ההנחה הקובעת באסותא מוטעית.

אצלי החזירו ביום השלישי לשאיבה עוברים יום 2 ואת השאר ניסו לגדל עוד יום ולמחרת נשאר אחד שהוקפא.

ההחלטה של הרופא שלי, אני מניחה, נובעת מהפוטנציאל שלנו להפריות, שהוא לא גדול בגלל הגיל שלי. אין לי מס' דו ספרתי של עוברים שאפשר לנסות לשחק ולגדל את כולם או חלק.
ואחרי הלידה אראה מתי אני רוצה לנסות להחזיר מוקפא - שבפעם הראשונה יש לי - ומה יעלה בגורלו.

למעלה