ד"ר דוד איסקוב

לולי5383

New member
ד"ר דוד איסקוב

האם אתן מכירות את ד"ר דוד איסקוב מהצפון?
אשמח לשמוע מטופלות האם אתן מרוצות או לא...
תודה ☺

אלה שלא אכפת להם מחוסר יחסי אנוש מרוצות

הוא בהחלט נחשב לטוב, יחד עם זאת חוסר יחסי אנוש גמור...
&nbsp
&nbsp
&nbsp

להם=להן כמובן

פאשון

New member
קראו לי אז באתי:) ו-אל תלכי אליו!!!

אני אישית שונאת את הציניות שלו והזלזול שלו במטופלות. לדוגמא: הוא עשה לי צילום רחם ואמר משפט מגעיל כמו - קשה להגיע לשם. אני אצטרך לתת לבעלך הוראות הגעה.

לא פעם שמעתי מבנות שהוא נותן להן פרוטוקול ל-3 חודשים (!!!!) כך שאם זה לא מצליח, יש לה כבר פרוטוקול מוכן לפעם הבאה. הוא לא חושב - אולי כדאי לשנות? אולי צריך לבדוק דברים נוספים? וזו רשלנות לשמה.

יש בנות שהוא "מחבב". אז הוא קצת נותן יחס אחר. אבל אם את בציבורי אצלו - תצפי לזלזול כדי לתגיעי אליו לפרטי והוא לא מסתיר את זה. הוא אומר בריש גלי - שאם את רוצ הטיפול הולם, בואי אליו לפרטי. ובפרטי - הוא שוחט ממש. זה לא חוקי ולא מוסרי. הוא עשה את זה לחברה שלי ושמעתי על זה מהמון בנות.
וגם בקהילת הרופאים - לא ממש מתים עליו בלשון המעטה ושמעתי כל מיני רופאים שאמרו לי עליו דברים וגם אחיות שעבדו איתו ואישרו את הדברים.
בקיצור - אין לי מילה טובה אחת לומר עליו חוץ מזה שאולי יש לו עיניים יפות. וסליחה על הציניות:)

וואו.. הוא נשמע כמו הרופא פריון הראשון שהיינו אצלו

דרך הקופה. זה גרם לכזו טראומה שברחנו לפרטי למישהו אחר.. (שמבחינת טיפול לא היה יותר טוב.. אך לפחות היה לבבי ונחמד). מאז הלכנו לציבורי ואכ שוב לפרטי... אבל היחס הכי מגעיל שקיבלתי אי פעם היה אצל אותו רופא פריון מהקופה שסתם לי את הפה ולא הסכים להסביר כלום או לענות על שאלות. ואז העז להגיד לנו שצרכים ללכת להפרייה ושיש לקבוע אצלו בקליניקה תור בפרטי כדי שנוכל להתחיל בטיפול. איזו חוצפה !!!

עדידי88

New member
היי לולי... את מחפשת רופא באיזור חיפה?

במידה וכן... יש את ד"ר קול שחר וד"ר סוקל-ארנון תמר ששניהם מקצועיים ומקסימים. אני גם מטופלת אצלהם דרך קופ"ח (מכבי) במרכז בריאות האישה בגרנד קניון - חיפה.

איזה קופה את?

אני יודעת שתמר בעלת מרפאה פרטית נוספת בחיפה ובהסדר עם מכבי וכללית...

אין מילים שיכולים לתאר את הרגישות וההבנה שלה למטופלות שלה... בהתחשב בכך שהיא בעצמה עברה לא מעט ייסורים ע"מ להביא את הילדים שלה בעצמה...

מקווה שעזרתי ...

Cuenquitta

New member
לא הייתי מרוצה מקצועית

מודה שלי הציניות שלו לא מפריעה והוא דווקא השתדל להיות נחמד.
מנגד, אני הרגשתי שהטיפול לא מותאם לי ולאחר שניסה לשכנע אותי לחזור חודש שני ברציפות על אותו טיפול שאובייקטיבית לא היה מוצלח (איקקלומין עם רירית דקה וביוץ מוקדם מכדי להציל עם אסטרופם), עזבתי.
שמעתי בציבורי על לויט שהוא בסדר, לא ניסיתי.
בהצלחה

כל כך לא!!!

טופלתי אצלו שנה וחצי...
עדיף לא לשמוע הכל.
אני כל כך לא ממליצה עליו
פשוט זרק אותי להפריות אחרי שיש לי ילד מהריון טבעי ..
באתי אליו אחרי שנקלטתי באחת ההפריות, יום אחרי שאבא של בעלי נפטר, וגילינו שההריון הפסיק להתפתח...
הוא אמר לי לגשת מיד למיון,..אמרתי לו שנראה איך אעשה זאת כי בעלי יושב שבעה ואני לא רוצה לעבור את זה לבד.
הוא אפילו לא מצמץ!!!
הוא כל כך לא רגיש, לא זוכר את המטופלות שלו, מרגיש כאילו אנחנו עוד מספר.
&nbsp
ממליצה לך בחום לא להגיע אליו וגם לא ללויט...
ובכלל, מקווה שבהחלט כבר קיבלת בטא חיובית לגמרי ...

למעלה