אז חוץ רחמי

amennn

New member
אז חוץ רחמי

היי בנות, לא יודעת אם אתן זוכרות אותי - אני כבר שבועיים עם סיפור מוזר של בטא שמכפילה את עצמה אבל לא תמיד ודימומים וכאבים ופרוגסטרון נמוך
וכעת אני כותבת לכן ממיטת בית החולים אשפזו אותי להשגחה עם אבחנה של חוץ רחמי
ומחר בבוקר כנראה יתנו לי מתותרקסט שזו תרופה שניתנת בזריקה ואמורה לעזור להריון להתמוסס לו..
אני שבורה ולא מצליחה להפסיק לבכות
ידעתי מהתחלה שזה לא הריון תקין ואיכשהו היום הכל נפל עליי
היום הבנתי שזה הסרט שלי
ובעיקר בעיקר העובדה שאסור יהיה לנו להמשיך בנסיונות עכשיו למשך שלושה חודשים ופשוט אי אפשר לנחם אותי.. אני יודעת שאין ברירה ושזה "רק" שלושה חודשים ובתמונה הגדולה זה לא משנה.. אבל אני פשוט לא רואה איך אני אשרוד שלושה חודשים עכשיו, אני לא יודעת איך לא אהיה בדיכאון כל שנייה. אני לא יודעת פשוט איך לחיות עם החוסר הזה לידי בלי שאני תוקפת אותו ומנסה לשנות אותו.
אני כל כך כל כך עצובה וחסרת אונים
ואני לא יודעת למה זה קורה לי.
ואין אף אחד שמבין חוץ ממי שעובר את זה..

holten

New member

אין לי מילים. הכאב שלך זועק.
שולחת חיבוק גדול וכוחות להמשך הדרך.
תני לעצמך להתפרק זה באמת שובר... אל תחשבי יותר מדי הלאה...
מקווה שבקרוב יהיו לך בשורות טובות והריון תקין אמן.

amennn

New member
תודה
כנראה שבאמת צריך לקחת את זה דקה דקה

ולא לחשוב יותר מדי על העתיד

טוליתי

New member

מזה חששתי
.
אני מקווה שאת ללא כאבים, לפחות.
ושמהר מאוד הסאגה הזו תהיה מאחורייך.
&nbsp
זהו אכן חוסר שליטה והכאב הוא רב. לא יודעת אם זה מעודד, אבל עברתי כמה פעמים את הסיפור הזה, ובכל פעם לא האמנתי שאצליח לקום על רגליי, אבל אחרי תקופה קשה, קמתי והמשכתי הלאה. זה לא פשוט, אבל תזכרי ששום דבר לא יניע אותך מהמטרה שלך.
&nbsp
הבשורה הטובה היא שיש לך עוברים מעולים, עד כדי כך שהם יכולים להשתרש גם בתנאים לא מתאימים, כמו שיש מחוץ לרחם.
&nbsp
שולחת חיבוק גדול, לימים הקשים שהגיעו

&nbsp
&nbsp

amennn

New member
תודה טוליתי. לא יכולה לתאר לעבור את הכאב הזה שוב

אבל כנראה שאנחנו מסתגלים ויכולות להתמודד עם הכל בסוף

טוליתי

New member

מזה חששתי
.
אני מקווה שאת ללא כאבים, לפחות.
ושמהר מאוד הסאגה הזו תהיה מאחורייך.
&nbsp
זהו אכן חוסר שליטה והכאב הוא רב. לא יודעת אם זה מעודד, אבל עברתי כמה פעמים את הסיפור הזה, ובכל פעם לא האמנתי שאצליח לקום על רגליי, אבל אחרי תקופה קשה, קמתי והמשכתי הלאה. זה לא פשוט, אבל תזכרי ששום דבר לא יניע אותך מהמטרה שלך.
&nbsp
הבשורה הטובה היא שיש לך עוברים מעולים, עד כדי כך שהם יכולים להשתרש גם בתנאים לא מתאימים, כמו שיש מחוץ לרחם.
&nbsp
שולחת חיבוק גדול, לימים הקשים שהגיעו

&nbsp
&nbsp

malina83

New member
אוי כמה רע...

קראתי את הפוסט הקודם שלך וכל כך כיוויתי שיהיה לזה סוף טוב. לפחות תקווי שלא יהיה צורך בפלישה כירוגית וגרידה והכל יעבור אחרי הזריקה.
שלושה חודשים זה באמת לא הרבה ולא נורא. את צעירה, הפוריות שלך לא תפגע. להפך , אחרי ההפסקה תגיע לטיפולים עם כוחות חדשים, זה לא אנושי לא לעשות כלל הפסקות. גם אם ההפסקה לא מיוזמתך. עליי גם כפו הפסקה ויצא שכמעט חודשיים הייתי ללא טיפול וחזרתי עם אנרגיות להמשיך שבכלל לא חשבתי שיש לי.

amennn

New member
תודה

אולי באמת אצליח לקחת את זה כהפסקה ומנוחה , כזאת שלא הייתי יכולה לקחת ביוזמתי.. כרגע זה פשוט נראה כואב ובלתי אפשרי

amennn

New member
תודה על כל התמיכה

כן זה מהזרעה, עם צילום רחם תקין ובלי גורמי סיכון להריון חוץ רחמי

Anat278

New member
אני מבינה אותך....

השתחררתי אתמול מבית חולים אחרי אישפוז של שבוע עם הריון
חוץ רחמי. חיכינו שהבטא תרד ובסוף החלטנו לקחת את הזריקה.
מבאס לחכות שלושה חודשים אבל הזמן יעבור. תהי אופטימית ובהצלחה בהמשך!!

אמאלוסי

New member

אוי, יקירה, אני כל כך מבינה אותך. שולחת לך חיבוק.
אני כל כך מבינה מה עובר עליך. שלוש חודשים זה המון. צד שני, זה בדיוק הזמן שהיה נחוץ לי אחרי הפלות לחזור לחייך.
בשלושת החודשים האלה תוכלי להשלים בירורים שאולי צריך. את תהי בדכאון , עד שלאט לאט תצופי למעלה - ואני מבטיחה שזה יקרה.

רר2011

New member
מצטערת לשמוע

אני מאוד מבינה את הקושי הבשורה שצריך לחכות 3 חודשים. עברתי את זה כשגיליתי שאני צריכה לעבור ניתוח כריתת ציונה - שזה אומר לחכות חודש וחצי לניתוח ואז החלמה של 3 חודשים. זה נראה לי נצח

השתמשנו בזמן הזה בשביל לעשות את כל התהליכים והברורים האפשריים. אבל בהתחלה זה לא ניחם אותי. איכשהוא הזמן כן עבר בסוף והתחלתי סבב החודש.
&nbsp
קחי לך את הזמן להחלים,להתאכזב,לבכות ולהתאושש. ואני מקווה שהזמן יעבור לך מהר והסבב הבא יהיה זה שיצליח.

קרפי8

New member
זוכרת ומצטערת לשמוע

כל כך מרגיז וכל כך מאכזב אני ממש מצטערת לשמוע שאת צריכה לעבור את זה

&nbsp
אני מאוד מבינה אותך להמתין 3 חודשים זה כל כך קשה ומתסכל.
אני הייתי צריכה להמתין אחרי ההפלה יותר מחודשיים והיה לי מאוד קשה לקבל את זה בהתחלה.אבל אחר כך החלטתי שאני אנסה לנצל את ההפסקה הכפוייה ולהנות מכל הדברים שאני לא אוכל לעשות בטיפולים או בהריון (סושי ארכוהול וכו).
&nbsp
שוב אני ממש מצטערת לשמוע ושולחת לך חיבוק גדול

Shirleybh

New member
ואי מצטערת לשמוע..

תיהיה חזקה בסוף את תזכי לאושר. הגוף שלך יודע לקבל הריון וזה לא מובן מאליו. יהיה טוב בעזרת השם

פאשון

New member
אני כל כך מצטערת לשמוע

זה באמת שובר לב. וההמתנה הזו...אכן קשה.
אולי תקחי את ההמתנה הזו קצת לעיבוד האובדן. לעכל את מה שעברת. להשקיע בעצמך וכשיבוא הזמן להחזיר את העוברים הנפלאים שלך ולקוות לסוף טוב.
אין לי מלים מנחמות יותר מדי ואני שולחת חיבוק לחיזוק.

acka

New member
ליבי איתך

מכירה מקרוב את הכאב הזה, הייתי שם.
ואת שלושת חודשי העונש שעוד באים אחריו.
אם זו אפשרות, הייתי מנצלת את ההפסקה הכפויה למשהו שאי אפשר לעשות או שפחות נוח בזמן טיפולים, טיול לחו"ל שסוף סוף אפשר לתכנן, להשקיע באימוני כושר, נסיעת עבודה שתתרום לקידום עתידי וכו'.
לי זה עשה את היאוש קצת יותר נוח.
מקווה שאת כבר אחרי הזריקה ולפחות פיזית מרגישה בסדר.
מאחלת לך הריון תקין בהקדם האפשרי.

למעלה