שאלת רופאים שוב

malina83

New member
שאלת רופאים שוב

שוב אני מתוסכלת ומחפשת את מי להאשים. אולי באמת כדאי לשנות מקום (כרגע באסף הרופא, אחרי שאיבה שניה שקדמו לה 3 סבבי מוקפאים שבוטלו כל פעם כי הרירית לא הייתה עבה מספיק) או לפחות להתיעץ עם משהו נוסף.
דיברתי עם חברה שעשתה טיפולים אצל פרופסור אריאל וייסמן. היא מאוד משבחת אותו וכרגע בהריון מהטיפול שלו ( שאיבה שלישית שלה, ללא סבבי מוקפאים). גם כאן בפורום ראיתי עליו תגובות מאוד טובות.
העניין הוא שהיא טופלה אצלו דרך מכבי ואני בכללית. מי יודעת כמה עולה אצלו סבב שלם? ביררתי ויעוץ עולה 1300 בפעם הראשונה ו 1000 בפעמים הבאות.
אילו עוד רופאים מומלצים יש לכן שעובדים באסותא ראשון? רצוי בהסדר עם כללית ולא הכי יקרים.
תודה לעונות

Mic0137

New member
רופאים

נסי את דר אריה ברקוביץ
או דר אמנון בוצ׳ן

malina83

New member
ד״ר בוצ׳ן

את מכירה פחות או יותר את המחירים שהוא גובה?

malina83

New member
סליחה זה קצת לא ברור לי...

הם גם יעשו את השאיבה/ החזרה באסותא? זה לא עניין של רופא פרטי שאז יודעים שהוא יעשה? ואם אני רוצה לשאול שאלות באופן אישי? האם זה נחשב רופא שמלווה אותי לאורך כל התהליך או רק לקביעת פרוטוקול?

Mic0137

New member
אני אסביר

את אותו תהליך שאת עוברת עם רופא פרטי, את יכולה לעבור בקופה.
נכון שיש רופאים בקופה שרק נותנים לך את הפרוטוקול.
אצל שניהם, את עובדת מולם ישירות, הם נותנים לך את הכל, דואגים למעקב ועושים את השאיבה וההחזרה.
דר בוצ'ן באסותא רמת החייל ודר' ברקוביץ עד כמה שהבנתי באסותא ראשון.

pinoki

New member
היי את בטוחה שבוצן מקבל דרך הכללית?

ללא תשלום פרטי מראש? אם כן. את יודעת איפה?

Mic0137

New member
בוצ'ן

אני יודעת שמקבל הכללית כי חברה שלי מטופלת אצלו דרך הקופה.
התקשרי למרפאה שלו בויצמן 14 ותשאלי איך קובעים תור דרך כללית.
הוא עובד עם כללית ופרטי.
מאוד נחמד ומוצלח!

רצהאצה

New member
לגבי וייסמן

אני בררתי וניתן לקבל החזר מהכללית. הם נותנים החזר של עד 80% או 650 ש"ח אם ה80% יותר מזה (לא יודעת אם יש החזרים ליותר מיעוץ אחד)- שאלתי ספציפית לגבי וייסמן ועם כללית מושלם/פלטינום אלו ההחזרים.

בהצלחה <3

malina83

New member
וכמה עולות אצלו החזרות/ שאיבות?

טופלת אצלו? היית מרוצה?

רצהאצה

New member
לא הייתי אצלו

בסוף החלטתי עדיין לא ללכת אליו אלא לרופא אחר, שאליו הגעתי בעלות של 170 ש"ח לייעוץ דרך הכללית. החלטתי להתחיל משם כי אני רק בתחילת הדרך ושומרת את ה"תותחים הכבדים" להמשך (לא יודעת אם זאת החלטה נכונה, נגלה בעתיד כנראה). בכל מקרה שמעתי עליו *המון* המלצות ואם לא אהיה מרוצה אצל הרופא הנוכחי כנראה שאלך אליו.

malina83

New member
וייסמן- סוף- סוף ביררתי

הצלחתי לדבר עם האחות שעובדת איתו במכון מור. המחירים הם 1300 לייעוץ ראשון, 1000 ליעוצים הבאים. כללית מחזירים 600 . בשנה מותר 3 יעוצים.
שאבה+החזרה אצלו 1000 ש״ח. כך שעם החזר הסבב יעלה כ 1400. מעניין אם עבור סבב של רק החזרה הוא לוקח פחות...

למעלה