שאלה דחופה ממש!

שאלה דחופה ממש!

היי בנות,
אני מתחילה השבוע סבב חדש (אמורה לקבל מחזור בחמישי)
והיום עשיתי טיפול שתל בשיניים, ולמרבה הזוועה הרופא רשם לי אנטיביוטיקה ל10 ימים(!) לא חשבתי על זה מראש, למרות שבמחשבה לאחור זה די הגיוני..
מישהי יודעת אם זה אמור להוות בעיה בשילוב עם ההורמונים (בינתיים מה שידוע לי אמורה לקחת אסטרופם, צטרוטייד וגונאל אף)
זה סבב חשוב ממש שלדחות אותו זה אסון בשבילי כי אנחנו עושים pgd והתורים ארוכים בטירוף (הפעם חיכינו 4 חודשים בתור, בסבב הקודם חצי שנה)
והמחלקה כמובן סגורה עד מחר בבוקר..
מישהי יודעת אולי?? אני צריכה לקחת כדור ראשון עכשיו..

נסי אולי לצור קשר עם המכון הטרטולוגי?

לא יודעת אם בשעה זו המשרד מאוייש אבל שווה לנסות.
בהצלחה!

Lucyk27

New member
בסבב הראשוו שלי

הייתה לי עקירת שן בינה מתוכננת. אז שאלתי את הרופא לגבי ההרדמה ואנטיביוטיקה, אם אצטרך. הוא אמר לי שאין שום בעיה ושום השפעה ושלא אדאג. אני בסוף לא הצטרכתי לקחת אנטיביוטיקה, אבל את האישור קיבלתי. כך שהכל בסדר, אל דאגה.
את יכולה לשאול את הרופא שלך גם, ליתר ביטחון.
שיהיה בהצלחה!

אני לא רופאה, אך זו אנטיביוטיקה שמותרת במקביל

לתרופות הספציפיות שרשמת. אני יודעת כי בשל היסטוריה של זיהום לאחר שאיבה נותנו לי אותה סביב שאיבה והחזרות אצל בר חוה. כולל כשלקחתי בין היתר את התרופות שציינת.. לא מאמינה שבר חוה היה רושם משהו שאסור. אבל שוב.. חשוב לדבר גם הרופא שלך על זה..
לגבי הכדור של היום- אני הייתי לוקחת.. אך לשיקולך..
&nbsp
&nbsp

תנסי אולי לשאול בפייסבוק

יש קבוצה בשם הרטרס טיפולי פוריות ומס' רופאים עונים שם על שאלות. בהצלחה!

פאשון

New member
מקווה שהסתדרת.

בעיקרון אנטיביוטיקה לא אמורה לשנות להורמונים ולא אמורה להיות תגובה בין תרופתית, בטח כשההורמונים ניתנים בזריקה. ויש סוגים שגם ניתן לקחת בהריון כך שזה יכול להיות בטוח.
למען הספר ספק, וזה מה שאני הייתי עושה, מרימה טלפון למכון הטרטולוגי. יש בבתי חולים שונים ויש במשרד הבריאות.

שושי291

New member
אני לקחתי אנטיביוטיקה בסבב האחרון

במהלך הסבב היה לי חיידק בגרון ולקחתי אנטיביוטיקה בשילוב עם ההורמונים וגם עם התמיכה (טיפול של 10 ימים). התייעצתי לפני שנטלתי את האנטיביוטיקה עם רופא הפוריות. אגב, לדעתי עם מוקסיפן אין בעיה (לקחתי תרופה דומה למוקסיפן). הכי טוב שתיידעי את הרופא ותתיעצי איתו. בהצלחה!

למעלה