חוזרת לדווח בעצבים רבים

חוזרת לדווח בעצבים רבים

היי לכן,
וסת אחרונה התחילה ב16 לחודש. הגעתי לרופא ביום ראשון, אחרי השלמת טיפול איקקלומין ראשון בחיי, בלי תמיכת אסטרוגן.
קודם כל, כשגרתו של הרופא...וכנראה מה שיגרום לי לעזוב אותו, הוא לא הקשיב לי כשאמרתי לו את תאריך המחזור (שלוש פעמים) וטעה בחישוב הימים בהם אני נמצאת. הסתכל על הזקיקים, ראה שיש הרבה, שלח אותי הביתה ואמר לי לחזור היום. חזרתי - אולטראסאונד+בדיקת דם. 7 זקיקים, שניים בגודל 17 מ"מ, חמישה בגודל 15 ס"מ נמצאים כרגע - LH=13, אסטרוגן מעל 3000. רירית דפוקה לחלוטין שלא שווה כלום.
הייתי צריכה להזכיר לו שטופלתי החודש באיקקלומין, הייתי צריכה להעלות את נושא תמיכת האסטרוגן לבד ואז הוא ציין בנונשלנטיות "נכון, היינו צריכים להתחיל כבר ממזמן". אמר לי שאין הרבה סיכויים, שהוא נותן לי תמיכת אסטרוגן ושאחזור ביום ראשון (יום 16 למחזור)!!! למעקב ובדיקת דם (מה הטעם לבדיקת דם אם אני לוקחת אסטרוגן).

אני שבורה, ומותשת ושבורה. אין לי כוחות לרופא שלא אכפת לו! אני הפקדתי את עצמי בידיו, והייתי בטוחה שהוא יודע מה הוא עושה ואני מוצאת את עצמי ממליצה לו מה הוא צריך לתת לי.

תכל'ס, הסיבה היחידה שנשארתי עד עכשיו היא אחות הפוריות... כל כך הייתי נשברת בלעדיה. איך מתחילים שוב במקום אחר?

הצפי - עוד חודש מבוזבז. חודש הבא כנראה גונל.
נפשית - קבעתי פגישה עם עובדת סוציאלית בתחילת שבוע הבא
אופרטיבית - קבעתי פגישת ייעוץ לעוד שבועיים במקום אחר.

zuzazi

New member
גם לי היה רופא כזה בתחילת הדרך...

"אה לא נתתי לך לעשות בדיקת דם?"
"רגע, למה אנחנו עושים הזרעה?"
"בטח שנספיק לעשות הזרעה לפני שאסע לחו"ל, תתחילי הורמונים" (וטס לחו"ל לפני שהספקנו הזרעה).

אל תמשיכי איתו, גם אם זה אומר שתפספסי מחזור. זה מעצבן ומכעיס ברמות שאין לתאר שמזלזלים בך ככה אבל עדיף שתמצאי מישהו מקצועי שיקח אותך ברצינות. את תראי איך פתאום את מרגישה טוב יותר, אופטימית וחיובית יותר.

מאחלת לך שלא תחווי יחס כזה שוב וכמובן שתצליחי במהרה.

נעמה808

New member
צר לי שאת נאלצת לעבור את מה שאת עוברת

אבל זה בדיוק העניין.
שכשכבר מבינים שהמקום מוצא ומיצית אותו עד סופו,
זה הזמן לסגור את הדלת ולפתוח דלת חדשה.
זה מה שקרה לי. טופלתי על ידי רופא. הכל טוב ויפה.
עשיתי כמה מחזורי טיפול והרגשתי שזה כבר לא זה מכל מיני סיבות,
אז עברתי לרופא אחר. ככה פשוט.
גם עכשיו אצל הרופא הנוכחי, אני יודעת שאני בטיפול האחרון שם
לפני שאני עוברת הלאה...וכבר יש לי תור לייעוץ אצל רופא אחר.
אין מה לחכות. כשלא מרוצים, אומרים יפה שלום, ועוברים לרופא אחר.
&nbsp
מאחלת לך מכל ליבי שבמקום החדש זה יהיה המקום האחרון שבו תכנסי להריון. אמן

מבאס מאוד

סתם מעניין רופא דרך הקופא או פרטי?! אני כל הזמן בחשש שהרופא שלי לא יזכור וכל מפעם שאני מדברת איתו אני מזכירה לו מה מו כדי לראות שהוא בעניינים אבל פה מה שאת מתארת לא נראה תקין בכלל. גם חסר רגישות... כל אחת מאיתנו הוא עולם ומלאו והיחס הזה נותן תחושה נוראית. את כבר בדרך לרופא אחר אז באמת נותר לאחל בהצלחה!

בלונד23

New member
רופא רשלן רגיל... יש הרבה כאלה...

אל תדרכי אצלו יותר לעולם...
תלכי למומחה, עדיף פרטי, שיזכור, יידע ויעקוב. מה שהוא אמר לך בכלל לא הגיוני, אין איך לשקם כרגע את הרירית ואוטוטו את מבייצת והטיפול אבוד לצערי. אין טעם לבדיקת דם! כמו כן, אם תבייצי לבד בלי אוביטרל יכול להיות שיישארו ציסטות גדולות. לא יודעת מה עדיף.
לקחת תרופה לא פשוטה ודי מסוכנת וזה היה לחינם אך ורק בגללו. מעצבן מאוד מאוד.
חודש הבא תתחילי אצל מישהו אחראי.

acka

New member
גררררר

שונאת רופאים כאלו.
רוצה לספר לי את שמו, אפילו בפרטי? שנדע לא להמליץ עליו.
מקווה שתמצאי רופא מוצלח במהרה ותוך חודש כבר תהיי בהריון.

בלונזית

New member
זה מעצבן ברמות על

נכון שאני פריק קונטרול ונכון שתמיד אפנה ואשאל את הרופא אם ההוראות לא מסתדרות עם תמונת ההורמונים אבל מצפה ממנו להיות קפדן ובמיוחד אם אני טורחת להפנות את תשומת ליבו. תשאלי את אחות הפוריות אם תוכלי להגיע כליה גם דרך רופא אחר אם את לא סומכת על הרופא, עדיף לטעמי למצוא אחר

לא נראה לי שאפשר

הוא רופא הפוריות היחיד שם והוא גם מנהל מחלקת בריאות האישה שם.
&nbsp
אני הולכת לדבר איתה ולהגיד לה שאנחנו עוזבים - נראה לי שהיא ממש תבין :(
&nbsp
אני רק תוהה אם המעבר הזה לא ידפוק לי חודש... פגישת הייעוץ הכי מוקדמת שהצלחתי לקבוע נופלת על השבוע שאני מתחילה בו מחזור. יש מצב שלא אספיק לראות רופא במידה ויחליטו להעביר אותי לגונל שעל זה אני בונה...
&nbsp
&nbsp

לא ישנתי כל הלילה

הבטן מגורה והמחשבות מטרידות.
מתפוצצת מעצבים ומתסכול ולא מצליחה להסיח את הדעת.
בא לי להגיד לרופא הזה כל כך הרבה דברים... אבל אני בטוחה שזה לא יזיז לוץ
מתי כל זה יסתיים?

למעלה