עכשיו זה רשמי

שירןג7

New member
עכשיו זה רשמי

בטא שלילית. כבר התאבלתי על השלילי הזה כמה ימים.. כשכבר ידעתי שזה לא. השאלה היא מה עכשיו? החזרה ראשונה הייתה שלילית, לאחר מכן הריון ספונטני והפלה, החזרה שנייה גם בה נקלטתי ונפל, החזרה שלישית גם היא לא צלחה. שאיבה, 12 עוברים מצוינים. החזרה מס 4 שלילי. זו סטטיסטיקה מרושעת? עוד משהו לא תקין? פשוט ממשיכים הלאה? יש לציין שהפעם היה קלקסן אמפירי ועקרונית כל הבדיקות תקינות.

חיבוק למרות שכבר ידעת

גם כשהבנתי שהסבב לא הצליח -בטא שלילית ומעליבה מכאיבה עדיין.
מכיוון שנראה שאת כן יכולה להיקלט להריון רק מתקשה לשמור עליו הייתי:
1. מסתובבת סביב נושא התמיכה - קלקסן חזק יותר או למשך זמן ארוך יותר.
2.פיפל?
&nbsp
בהצלחה

שירןג7

New member
תודה צילה

קלקסן נוסה רק מהפעם במינון נמוך אז ייתכן והרופא יעלה הפעם. פיפל לא עוזר בקליטה בלבד? הרי נקלטתי. וכשעברתי גרידה נאמר לי שהפעולה דומה והאמת שנראה לי שזה עשה את העבודה כי הרירית לאחר מכן הייתה אפילו עבה יותר ממה שהיא בדרך כלל.

גם כשיודעים בלב- זה כואב לראות בעיניים או לשמוע את זה.
זה כואב כל פעם מחדש, ממש שורף אותנו- כל כך מבינה אותך.

פאשון

New member
אני מצטערת

זה באמת שובר...
אני יכולה לחשוב על כמה דברים:
בלוטת תריס
סוכר
קריוטיפ
העלאת מינון של קלקסן ל60...
אני לא מהממשיכים הלאה. אני מהחוקרים עד שמוצאים. לי זה גם נותן כוח ותחושת שליטה שכל כך חסרה בכל התהליך הזה.
אני מאוד מאוד מצטערת על השלילי וההפלות והקשיים בדרך.

שירןג7

New member
תודה

בהחלט הקושי כבר גורם לי להרגיש חסר אונים ושבורה.. אז ככה בלוטת התריס מאוזנת כבר המון זמן בעיות סוכר אין והעניין כמובן גם נבדק. אני לוקחת גלוקומין בגלל השחלות הפוליציסטיות כי אומרים שיש קשר להתנגדות לאינסולין. קריוטיפ בוצע באופן פרטי וכמובן יצא תקין. לגבי קלקסן אשאל.. כי באמת המינון היה נמוך.

פאשון

New member
רגע רגע

למה את לוקחת גלוקומין? אם אין לך בעיית סוכר, אז למה לקחת? זה שאת פוליציסטית זה לא מספיק בשביל לקחת. כמה סוכר יש לך בצום וכמה המוגלובין מסוכרר יש לך?

שירןג7

New member
על פי הרופא שלי

זה עשוי לעזור גם אם לא רואים בבירור סוכרת. זה הוכח אצל כמה חברות שלי.. לא אין לי שום נתון שמצביע על סוכרת הכל תקין.

פאשון

New member
גם לי אין סוכרת

אבל יש לי נטייה לסוכר. פשוט מתוך מעקב במהלך היום אחרי ארוחות. צריך לשמור על דיאטה קפדנית, שמתאימה לפוליציסטיות ולסוכרתיים אם על מטפורמין.
אם הסוכר שלך בצום מתחת ל-90, לא הייתי לוקחת מטפורמין. אבל אני לא רופאה....
וכמו שחדשה פה כתבה לך....קלקסן כדאי לקחת לפי משקל גוף. אני שוקלת 52-53 ולוקחת 60....וקורמינץ רצה לתת לי 80 אבל אמרתי שלתקופת הטיפולים זה יותר מדי. בהריון יכול להיות שאשקול בחיוב.

נותנים לפעמים לפולציסטיות בלי קשר

אצלי הסוכר בצום נמוך, ואני במשקל נמוך, ועדיין מתישהו בתחילת הדרך (לפני 4 שנים כמעט) נתנו לי גליקופג' להסדרת הביוץ. ובאמת השתנו לי הווסתות ונהיה סדיר יותר. אבל בכל מקרה, אי סדירות בווסת הייתה אחת הבעיות הקטנות שלנו.. וגם היו בחילות וחוסר תאבון בשל הכדור.. אז הפסקתי.
הסוכר בצום, לפחות בזמנו.. היה נמוך מ 90 ועדיין התרופה השפיעה ...

בלונד23

New member
אוי איזה כאב לב

איזה באסה!
אני לא זוכרת, יש לכם בעיית מורפולוגיה? אם כן אז הגיע הזמן לברטוב...

שירןג7

New member
לא.

למזלי בתחום הזה אין בעיה... אכן כואב ;( מאמינה שיקח קצת זמן להתאושש.

acka

New member
אוף אוף אוף

לא יודעת מה להגיד.
כמה קלקסן קיבלת לעומת משקל גוף? בדקת קרישיות? נשקלו סטרואידים?

שירןג7

New member
אני לא יודעת מה לומר לעצמי :(

זה יקרה? קשה להאמין. כן כמובן כחלק מהבירור נבשקה קרישיות הסט המלא כולו בלי לפסוח על כלום. קלקסן לא קיבלתי תואם למשקל וכששאלתי את הרופא הוא אמר שזה לא בשביל הקרישיות ששם יש צורך בקלקסן תואם למשקל גוף אלא כדי לעזור לעוברים להשתרש ולשמור על הריון. יכול להיות שעכשיו הוא ישנה את זה. לגבי סטירואידים עד כה לא ביררתי על זה כי חשבתי שהפעם תהיה הפעם אבל יש מצב שכבר יש צורך. תודה אקה.

דנה44442

New member
שולחת לך חיבוק ענק

יודעת כמה זה כואב. שולחת לך חיבוק ומקווה שפעם הבאה יהיה חיובי ענק שיביא איתו שמחה ענקית

מצטערת
, כל כך קיוותי

איך להמשיך? לתת עוד הזדמנות לקלקסן.. גם אצלי אחרי רצף 2 בטאות חיוביות (הפלה וכימי שני) בהחזרה השמינית הוחלט על קלקסן, ובהחזרה הראשונה איתו הבטא הייתה שלילית לגמרי. זה לא אומר שקלקסן לא עוזר.. כשלון אחד זה בהחלט עניין שבסטטיסטיקה (להבדיל מהפלות חוזרות
), פשוט מנסים שוב..

בהצלחה יקירה
אני באמת אופטימית שקלקסן זה מה שיעזור אצלך.. מחזיקה אצבעות שתווכחי בכך כבר בהחזרה הבאה

ותתעקשי על קלקסן לפי משקל גוף.. היו כאן כבר כמה וכמה מקרים של בנות שרק כשנתנו להן קלקסן אמפירי במינון מתאים זה התחיל להשפיע. הרופאים לפעמים מתייחסים לזה כמו פלצבו.. למרות שכבר הוכח שזה עוזר גם בהעדר בעיית קרישיות ידועה...

צקצק2

New member
ואוו איזה עצבים..!!!!

מתוקה- מלבד קופרמינץ שאני מאוד מחזיקה ממנו. הייתי במקרה שלך מנסה גם את כרפ. התור אליו דרך הקופות חינם או 130 שקל אם אין הפניה. היתה לי מישהי בעבודה שהפילה יותר מ4 פעמים. הקרשיות יצאו תקינות ונתנו קלקסן אמפירי ושוב הפילה. לבסוף היא הגיעה לכרפ והוא הזריק לה כל חודש פרגניל. היום היא כבר קרוב לחודש התשיעי. תמיד טוב לשמוע דעה של מומחים שיש להם מאות מקרים כאלו והם יודעים לזהות. זהו!!!! בפעם הבאה בע"ה הבטא חיובית ועולה עד להולדת ולד חי בריא ושלם בידיים!!!!

שירןג7

New member
תודה

את מותק :) מקווה בשבילי. זה כבר נורא קשה ואני כל כך רוצה להיות אמא..

למעלה