הריון מחוץ לרחם ובאלאגן...

rubeniyon1

New member
הריון מחוץ לרחם ובאלאגן...

שלום לפורום

דבר ראשון רציתי להגיד תודה לכל העונים בהודעה הקודמת- נסיתי לענות בהודעה עצמה אבל משום מה זה לא שלח

בכל מקרה , מה שקרה פתאום ללא התרעה זה שאשתי נכנסה להריון , לא ידענו מזה בכלל ,פתאום קבלה כאבי בטן וישר לחדר ניתוח לאנדוסקופיה, אנחנו בבחת חולים כבר שבוע ( להזכירם אנו בחו"ל) אבל בשאיפה מחר כבר נצא. בניתול לא כרתו לה את השחלה אלא רק הלחימו אותה לפי מה שהבנו, הם גם לקחו צילומים של השחלות ואמרו שיש בעיה גם בגודלן וגם בצורתן ושזה ישפיע על הריון בעתיד.
בכל מקרה כל הנושא שהיה די מלחיץ התחלה נותן יותר משקל לחזרה לארץ לטיפולים ואולי נעבור כבר בחודשים הקרובים. בכלל , אין לי מושג איך נכנסנו להריון אחרי כלכך הרבה שנים ואם כל הבעיות זרע, ביציות וכו- אולי התרופות הסיניות עזרו...

בכל מקרה , אשמח להמלצות לגבי רופא מטפל שנוכל ליצור קשר כבר מעכשיו, באזור המרכז הכי מועדף, כרגע זה גם בעית זרע חמורה וגם הנ"ל

תודה !

אויש. החלמה מהירה !!

מגיבה בלי קשר למה שהיה לכם עם החוץ רחמי (שאגב, לבעייה בזרע כמובן אין קשר לזה.. כך שזה שהריתם טבעי, זה סימן חיובי, רק ממש מצער שזה לא היה רחמי
).
&nbsp
מאחר ויש גם בעיית זרע, אם מדובר בין היתר בבעיית מרפולוגיה, חשוב לדעתי למצוא רופא שתומך במיון זרע. רוב הרופאים בארץ לא שולחים למיון זרע גם במקרים קלאסים שזה אמור לעזור.. אז חשוב לוודא זאת מראש.. וגם עם איזה מעבדה הם עובדים.. יש שתיים בארץ ברטוב ו mfc.
&nbsp
ממליצה לשריין תור לבר חוה, אבל התורים אצלו זה חצי שנה קדימה.
&nbsp
מאחלת לכם הרבה הצלחה והחלמה מהירה , נפשית ופיסית.. ממה שעבר עליכם..

&nbsp

rubeniyon1

New member
לחכות חצי שנה זה קצת הרבה....

תודה על התגובה והעידוד
&nbsp
חצי שנה זה לא מעט זמן ויכול להיות הבדל משמעותי ביכולת פריון שרק יורדת עם הזמן...
&nbsp
מישהו שמע על דוקטור אבי ברלב? עובד בבית חולים בבאר שבע
&nbsp
&nbsp
תודה

אם אני זוכרת נכון...

אמרת שאין לכם ביטוח רפואי בארץ והכל פרטי נכון?
כולל תרופות וכולל רופא ושאיבה והחזרה.

כמו חדשהפה, גם אני אומרת שכדאי לגשת למיון. אין לכם הרבה ניסיונות ואתם רוצים למקסם תוצאות.

לגבי הרופא - לא מכירה. מכירה רק מהמרכז.

rubeniyon1

New member
רופא מהמרכז זה בסדר אנחנו נהיה כנראה במרכז הארץ בכל מקרה

למעלה