אני רואה שזה יום כזה של שלילים
ורק רציתי לכתוב מה-

אני רואה שזה יום כזה של שלילים
ורק רציתי לכתוב מה-

אני יודעת כמה זה קשה אחרי שכל כך טרחנו, הזרקנו, חיכינו ועשינו כל מה שצריך כדי שזה יצליח ובסוף... הריון כימי או אפילו אין השתרשות בכלל.

זה כואב, זה מתסכל ברמות שזר לא יבין זאת.
זה עצוב ושובר את הלב ובמיוחד כשצריך להחזיר את החיים חזרה למסלול של עוד טיפול- זה עוד יותר קשה.

אני רק רוצה לומר שזה תענוג שיש לנו את הפורום הנהדר הזה שמנהלות אותו 2 נשים גדולות מהחיים ושאפשר לעבור את זה ביחד.

אני מצטרפת לברכות ורק בקשה קטנה...

קודם כל כל הכבוד לאקא וטוליתי על הניהול של הפורום הכל כך לא פשוט הזה. להכיל את הסיפורים, הכאבים, החרדות, השליליים וגם לנסות לשמוח כשלא תמיד בא לך אישית.
זו גדולה. כל הכבוד לכן!!!
ניהלתי פורום בעבר ואני יודעת כמה קשה, מתיש ולפעמים כפוי טובה זה יכול להיות.
כבוד גדול להיות חלק מהפורום הזה.

ועוד דבר,
כל אחת מאיתנו עברה דרך. חלקנו עברנו טיפולים, הפלות, שליליים, הזרעות, בעיות ביצית, בעיות זרע.. לפעמים צריך להשלים עם דברים נוראיים שלא חלמנו מעודנו שנצטרך להתייחס אליהם ככה בצורה טבעית.
כל מה שעברנו, הרווחנו ביושר.
אבל אני חושבת שלא סתם עברנו את זה. אני מסתכלת על הניסיון שעברתי כמנוף להצמיח אחרים.
להצמיח ולא להוריד.

לפעמים אני מוצאת את עצמי עונה למישהי ששאלה על מורפולוגיה 0%. ואני עונה בשיא שיא שיא העדינות שאצלי זה לא עבד. לצערי לא הייתי בסטטיסטיקה הטובה.. אבל לתת את הפתח שזה יכול לעבוד.
אני זוכרת שבתחילת הדרך שלי, לפני הטיפול הראשון, קיבלתי לפעמים תגובות שגרמו לי לא להיכנס לפורום הזה מחשש שיורידו לי את הביטחון והמוטיבציה יותר מהאף שהיה לי אז באדמה.
וזה חבל.
גם אם קרה לכן (ואני מדגישה... לכן, לא לחברים, בני דודים, שכנים) - משהו פחות טוב, יש עדיין דרך להגיד את זה בלי שיפוטיות, נחרצות יתר, או הפחדות.

אני זוכרת זמנים שרצתי לרופא שלי/ למאמנת/ לגנטיקאית... על דברים שאמרו פה בנחרצות גמורה. כאילו פנינו לתרומת זרע/ הפלות חוזרות וכו'.
ואני, בהריון שני אחרי הפלה, מתה מפחד וחרדה.

כן אני אשמח לשמוע מנשים שברטוב עזר להן. לא, אני לא שמחה לשמוע דברים נוראים שיגרמו לי לפחד יותר ממה שאני מפחדת היום (ותאמינו לי שאני על סף התקף חרדה ברמה היומית).

וגם אני, מבטיחה להשתדל ולהשתמש במה שאני עברתי להצמיח נשים אחרות ולגרום להן להאמין יותר בתהליך ולקחת אותו יותר בקלות.

שנצליח כל אחת לקבל את הישועה שלה בקרוב ממש!

אם מותר לי להצטרף לפרפרי אהבה

בס"ד
גם אני מפרגנת על הפורום המקסים הזה, וכמובן גם לטוליתי ואקה המקסימות.

התהליך שלי יכלול רק שאיבה, ללא החזרה, כי החזרה תיעשה לגופה של הפונדקאית שאמצא כשזה יהיה אפשרי בישראל, אבל אני מוצאת פה הרבה כח, ועשה הרבה מסעות לארכיון, כי אני אוהבת ארכיונים.

למעלה