השתרשות

השתרשות

היי בנות,
חזרתי... גם לטיפולים וגם לפורום.
המשכתי לעקוב אחריכן אבל משהו עצר ממני להגיב...
אם אתן זוכרות בחנוכה הייתה לי שאיבה והחזרה (ראשונה) ונקלטתי. אבל העובר לא התפתח, הדופק הפסיק ואז זה הוביל לגרידה.
לקח לי יותר מידי זמן, לטעמי, להתאבל ולהתאושש ולדבר על זה וכעת אני כמה ימים אחרי החזרת מוקפא.
החזרתי מוקפא אחד בן 5 ימים ב 24.05... אני לא ממש יודעת אבל מתי אמורה להיות השרשה בערך? בהריון הקודם לא זוכרת מתי הייתה ההשתרשות למרות שהיו לי דימומים.

אני עם תמיכה של קרינון פעמיים ביום, אסטרופם שלוש פעמים ביום וזריקת פרוגסטרון שניה כל 6 ימים, ושאלוהים יעזור לי עם הכאבים במשך 4-5 ימים אחרי הזריקה... לא יכלו לרחם עלינו? לא מספיק מה שאנחנו עוברות?

אני כל כך רוצה שזה יצליח, אין לי כוחות...

מילקי54

New member
לי נאמר

שהשתרשות של בלסטוציסט (עובר בן 5/6 ימים) היא בין 12-24 שעות מרגע ההחזרה בהצלחה רבה

צר לי לשמוע על מה שעברת..

קשה מאוד להתגבר על אובדן.. מאחלת לך שזה היה האחרון.
&nbsp
אני מזריקה ג'סטון פעם ביום, ויש כאן מישהי שמזריקה מנה כפולה.. אולי מוגזם.. אך אם הרופא לא רוצה לקחת סיכון.. אז גם אני לא..
&nbsp
ההשתרשות היא לרוב יומים אחרי החזרת עובר בן 5 ימים. לעיתים מוקפאים מתעצלים קצת ולוקח טיפה יותר.
אצל רוב הבנות השרשה ללא דימום ואין תסמינים מיוחדים לפני שבוע 4. אצל חלק גם לא שבוע 5.
&nbsp
בהצלחה !!

אחרי מורדות ישנן עליות...

אני זוכרת שבהריון הקודם היו לי הפרשות חומות שהן של השרשה אבל אצלי גם היה דימום שנראה כמו מחזור...
נקווה לטוב, אחרת אני מפחדת ליפול שוב.

תודה

acka

New member
בהצלחה לקטני

השתרשות אמורה להתרחש בממש בימים אלו.
מקווה שהעוברון עובד על זה במרץ ותתבשרי בבטא חיובית והריון עגול ל9 חודשים.

דנה44442

New member
בהצלחה! ועוד משהו

אל תכעסי על עצמך על כמה זמן לקח לך להתאושש. זה הדבר הכי הגיוני בעולם
שולחת לך המון המון בהצלחה והלוואי שהפעם זה יצליח

למעלה