חדשה/ישנה, נעים להכיר

gesta2

New member
חדשה/ישנה, נעים להכיר

אני חדשה בפורום, אבל כבר עם רזומה יפה בעולם הפוריות.
בת 28, עם שחלות פוליציסטיות ולא מבייצת כלל בלי תרופות, מנסה כבר 15 חודשים להיכנס להריון.
ביולי שעבר נכנסתי להריון בסבב הראשון שלי עם זריקות פיוריגון, אבל העובר הפסיק להתפת בשבוע 8 ועברתי גרידה שלקח לי זמן להתאושש ממנה נפשית ולאזור אומץ לחזור לטיפולים, עד שלפני חודש חזרתי במלוא המרץ.
בינתיים עברתי היסטרוסקופיה ניתוחית להסיר הידבקות שנשארה מהגרידה והחודש אני בסבב לטרוזול. משום שאני לא מגיבה בכלל לאיקקלומין, הופתעתי מאוד לגלות שגידלתי לי זקיק יחיד ויפה בעזרת הלטרוזול.
הזרקתי אובידרל ביום שישי לפני שבועיים ועכשיו אני כבר מטפסת על הקירות לקראת בדיקת הבטא שמתוכננת לי לשישי הקרוב.
ולכן...אני יודעת שאסור, ושהן לא אמינות ושאתן בטח תכעסנה עליי, אבל לא התאפקתי ובדקתי עם בדיקה ביתית ביום שני. מאז הכנסתי את עצמי לאובססיית השוואת בדיקות אחרי שיצאו לי כמה בדיקות עם פס חלששששששש. בינתיים זה לא נראה מבטיח ואני מתכוננת כבר לסבב הבא.
סתם רציתי קצת לשתף ולהשתתף עם נשים במצב דומה.
אני מאחלת לכולנו הריון תקין מהתחלה ועד הסוף המיוחל.

רגע רגע... לא לקחת אורביטרל או פרגניל? אם כן..

פס זה פס.. מרגע שראית פס ולו חלשלוש (אלא אם דמיינת) לכי לעשות בדיקת דם.. גם אם הרופא אמר לך מועד אחר..
&nbsp
ולגבי השוואות בין פסים.. את זה אל תעשי.. יצא לי פעם לעשות בדיקה לראות פס חלש, לחזור על הבדיקה למחרת ולראות שאין פס בכלל.. בזמנו לא הבנתי שבטא לא יורדת מייד ונכנסתי למחשבות שהיה הריון שנפל. עוד באותו יום הלכתי לעשות בדיקת דם, והסתבר שיש בטא יפה! (שא"כ לא המשיכה להיות יפה
אבל זה עניין אחר). מה שמנסה להגיד שההבדלים בין בדיקות רק מראות ספציפית על הבדיקה הספציפית משהו כלומר שוני בייצור.. ולא בהכרח מידע על הבטא שלך.
דעתי האישית.. לא לעשות בדיקות ביתיות.. אלא רק בדיקות דם..
&nbsp
בהצלחה!

gesta2

New member
הזרקתי אובידרל לפני 13 ימים

אבל אחרי יומיים של בדיקות עם פס חלש, הבוקר כבר יצאה לי בדיקה שלילית לחלוטין.
מחר אני אלך בכל מקרה לבדיקת דם, אבל כבר הספדתי את החודש ואני מחכה לסבב הבא שכנראה יהיה גונל-F...

כאמור.. גם לי קרה..

והבטא הייתה חיובית.
&nbsp
13 יום מהאורביטרל כבר לא אמור להיות שאריות.
&nbsp
בהצלחה

ODOD11

New member
דווקא אנחנו לא נכעס!

כולנו חוטאות.. בהצלחה קבה. עדכני אותנו

gesta2

New member
מחכה לתשובות מבדיקת בטא, לא אופטימית :(

בינתיים הבוקר הייתה עוד בדיקה שלילית, ואני כבר מחכה לשמוע סופית מהרופא ולעבור כבר לסבב הבא.
כמות הסבלנות שנדרשת בטיפולי פוריות היא לא אנושית!

gesta2

New member
כמו שחשבתי, בדיקת בטא שלילית

אפילו שהייתי מוכנה לזה, עדיין הבטן מתכווצת עם כל שלילי.
בתקווה שהחודש הבא יהיה יותר מוצלח

למעלה