יש כאן מטופלות לקראת ילד שלישי?

יש כאן מטופלות לקראת ילד שלישי?

האם יש איזושהי דרך לעשות יותר מ-4 טיפולים במימון ציבורי?
אנא אל תשלחו אותי לפורום הורים בטיפולים הלא נעים.

מאחלת ידיים מלאות לכולן במהרה, ובמיוחד למי שבטיפולים לילד ראשון.

shoosh101

New member
למה 4? לדעתי במכבי נותנים 6 או 7

טיפולים לילד שלישי. זה לא משהו אחיד בין קופות החולים?

לא יודעת. אני בכללית ומיואשת.

בשנה האחרונה 5 הזרעות נכשלו (הילדים הקודמים שלי מהזרעות)
פניי ל-IVF ובפגישת היכרות במחלקה בכרמל זרקו לי את המספר 4
או שתצליחי תוך 4 טיפולים או שתחפשי את החברים שלך...
אז זה 6? בהנחה שיש לי ביטוח משלים כמובן. לא 4?

צקצק2

New member
נראה לי 8 במכבי

שכל 3 החזרות מוקפאים זה סבב אבל לא בטוחה. אם תרצי ב"נ בערב אבדוק.

צקצק2

New member
ביררתי לך

במכבי - מגיל 36-45 מותר 6 טיפולים . כאשר כל טיפול הוא במרווח של 45 יום. התשלום לאסותא 1500 שח בערך. והתרופות אני חושבת שמכבי משתתפת בערך ב15 אחוז. זה יוצא בערך בסביבות ה4000-5000 לסבב. (לא לשכוח שזה עם רופא בציבורי. בפרטי-ניתן 3 פעמים בשנה אפשרות של יעוץ וכדאי לנצל להשתמש.)

acka

New member
זה מה שמצאתי באתר של כללית

הפריה חוץ גופית לילד שלישי ואילך: עד שישה טיפולים לכל ילד. הטיפול נעשה בבתי החולים שבהסכם. ניתן גם לעשות באופן פרטי ולקבל החזר. אין כל השתתפות במקרה של קבלת התחייבות (טופס 17) מהקופה, במקרה של בחירת רופא בשר"פ הדסה או במקרה של תשלום נפרד עבור בחירת רופא בכל מסגרת אחרת.
&nbsp
השתתפות עצמית לילד שלישי ואילך: שלב א'- 550 ש"ח (הכנות), שלב ב'- 1,100 ש"ח (שאיבת ביציות והחזרת עוברים כולל מיקרומניפולציה), שלב ג'- 330 ש"ח (החזרת עוברים מוקפאים). ניתן לבצע החזרת עוברים מוקפאים מתרומת ביצית תמורת השתתפות עצמית כמפורט להלן: לילד ראשון ושני - 300 ש"ח, לילד שלישי ומעלה - 300 ש"ח. בפניית העמיתה לבית החולים, עליה לציין כי היא עמיתת כללית מושלם ועליה לברר מי הם הרופאים שבהסכם שמבצעים את הטיפול ללקוחות המושלם באותו מרכז רפואי. על בחירת רופא לא יינתן החזר מכללית מושלם.
&nbsp
בכל מקרה מדובר על 6 טיפולים

למעלה