החזרת על בסיס טבעי מוקפאים

Shirleybh

New member
החזרת על בסיס טבעי מוקפאים

היי- החזרת מוקפאים על מחזור טבעי. אני כרגע ביום ה15 למחזור לקראת החזרת בלצסטו',ביום ה10 למחזור הוזמנתי לבצע בדיקת דם וus הרירית הייתה 7 ממ וזקיק 12 ממ ..והרמת ההורמונים בדם הייתה רחוקה מביוץ היום הייתה לי ביקורת נוספת היום ביום ה15 הזקיק נעלת ורירית 10 ממ ללא נוזל.. התקשרו אליי מהיחידה הודיעו לי שלא היה ביוץ לפי הבדיקת דם וההחזרה תיהיה ביום ראשון הקרוב יש לי כמה דברים שלא ברורים לי.. לאן נעלם הזקיק אם לא היה ביוץ?? איך קבעו לי מועד החזרת עוברים על סמך בדיקות דם שהראו שאני לקראת ביוץ..איך אני לקראת ביוץ אם אין זקיק שאמור לבייץ?? לפי מה הם תזמנו לי מועד החזרת עוברים אם המועד תלויי בגיל העובר שנספר מיום הביןץ?

זה פחות אופטימאלי.. אך ניתן לעשות על בסיס "טבעי" גם ללא ביוץ

פשוט צריך להקפיד שהתמיכה תהיה טובה.. (נדרשת תמיכה מסיבית יותר) ושהרירית יפה..

נקלטתי בסבב כזה פעם (אך לצערי היה עוד כימי.. אבל עצם זה שהיתה השרשה אומר שהרופא צדק וזה אפשרי..)

בהצלחה

Shirleybh

New member
תודה ש תייחסת

איך יודעים שיש ביוץ על סמך מה הם קובעים לי החזרה ביום ראשון הקרוב שאתמול ראשון עשיתי דם וus... הרי מחזירים את העובר לפי יומו יש לי עובר בן חמישיה ימים אז הבדיקת דם האחרונה לפחות אמורה להיות היום או מחר( מציינת שאמרו שאתמול עוד לא ביצתיי) איך אני פשוט לא מבינה זה לא מסתדר לי.. אני לוקחת מאתמול אסטרופן דרך הפה וקרינין

למעלה