אז אחרי ש3 הזרעות כשלו החלטנו על ivf .אשמח למענה מי שיודעת

simsam1

New member
אז אחרי ש3 הזרעות כשלו החלטנו על ivf .אשמח למענה מי שיודעת

אני בלאומית מישהי כאן עוברת את התהליך דרך לאומית ויכולה להסביר לי? בנוסף האם מומלץ ללכת לציבורי ולא לפרטי? תודה מקסימות

לא בלאומית.. אבל הערה כללית..

אם בפרטי אז רק לרופאים עם המלצות טובות.. הרופא הראשון שהייתי אצלו היה בפרטי ונתן טיפול שלא מתאים בכלל ובאופן אבסורדי אכ בציבורי קיבלתי יחס יותר טוב וטיפול שיותר מתאים למקרה שלי. אכ עברנו לפרטי שוב אבל לרופא עם יותר המלצות (הרופא כעת- בר חוה, בעיקרון ממליצה עליו בחום אך למטופלת חדשה נראה לי שעדיף מרפאה עם יחס יותר אישי.. אלא אם יש לך בעיה ידועה שהיא בתחום ההתמחות שלו).
&nbsp
בהצלחה

simsam1

New member
אני חושבת שנלך על הציבורי . אבל לא מוצאת שום אינפורמציה איך

זה בלאומית .ומי המטפלים ואיפה עושים זאת בעסה

IVF בציבורי, את יכולה לבחור איזה מרפאה את רוצה...

לא נראה לי שיש העדפה לפי קופות..
בפרטי או חצי פרטי יש שיקול של הקופה כי לא כל קופה נותנת החזר על כל רופא... ויש רופאים שבהסדר וכו'.
&nbsp
אך ציבורי את יכולה לפנות לשיבא למשל או מרפאת IVF אחרת ולהתחיל.. זה לא תלוי קופה.
&nbsp
בהצלחה!

אנאל2512

New member
ציבורי בדרום

באופן כללי, האם מישהו יודעת האם למטופלת בציבורי יש את הזכות לבחור איפה תעשה את הטיפולים?
אני הופניתי לסורוקה אבל יותר נוח לי מבחינת מרחק להגיע לברזילי. המזכירה במרפאת האם שלי אמרה שלא בטוח שיאשרו לי ללכת לביה"ח ברזילי, וזה תלוי בוועדה של קופץ החולים.
מישהי מכירה את הפרוצדורה ויכולה להסביר לי?
האם למישהי יש המלצות או די- המלצות על רופאים בדרום?

הרבה מרפאות IVF לא דורשות

שתגיעי למעקבים אצלהם אלא לעשות דרך הקופה.
כך שצריך לבוא פעם ב.. ליעוץ, לטיפול עצמו ולקבל מרשמים.
לדעתי יותר קריטי שזו תהיה מרפאה מומלצת, שתקצר כמה שאפשר את הדרך לילד...
&nbsp
בהצלחה

hatalya

New member
מנסה לענות

בלאומית תלכי לרופא נשים מומחה פיריון. אם את לא מטופלת שלו עד עכשיו, תספרי לו את כל מה שעברת, הוא כותב הפניה ובקשה ל Ivf ואת מקבלת אישור כיומיים לאחר מכן. תבקשי ממנו גם רשימת בדיקות והפניות לבדיקות. עם האישור את הולכת למזכירות הרפואיות וביחד שולחים לבית חולים ציבורי, בדרך כלל בעיר בו את גרה. לתור בציבורי מחכים כחודש או חודשיים. בית החולים יזמן אותך למפגש ראשוני, בו תצטרכי להגיע עם כל הבדיקות, אז בינתיים תדאגי שיהיו לך תוצאות כל הבדיקות. את תיפגשי עם רופא במחלקה הוא יבנה לך פרוטוקול טיפול ויאללה בהצלחה. בפרטי - אותו הדבר, את עדיין צריכה לעבור דרך מומחה של הקופה, אבל את הטיפול בונה לך הרופא הפרטי, את בוחרת את בית החולים (אסותא / מדיקל סנטר במרכז ולא יודעת על עוד אפשרויות בצפון או דרום). לרופא הפרטי את משלמת ישירות, לבית החולים שבחרת את משלמת דרך הקופה אצל המזכירות. אם את רוצה המלצה על רופאה פרטית שעובדת עם לאומית - דר רונית מכטינגר, מומלצת בחום.

hatalya

New member
חודש / חודשיים המתנה זה על פי הזמינות של המחלקה

אם המחלקה פנויה תקבלי תור מוקדם יותר. רופא פרטי יקבל אותך לפגישה, גם תלוי בזמינות שלו. יש רופאים שיש להם תורים לעוד שבועיים ויש כאלו לעוד חצי שנה.

simsam1

New member
אם רופא הפוריות אמר לי

שהוא לא מבצע את השאיבות וההחזרות אני צריכה לעבור רופא???

בלונד23

New member
הוא רופא נשים או רופא פוריות?

רופא פוריות הוא אדם שמבצע IVF בבית חולים. נקודה. כל אדם אחר הוא לא רופא פוריות.
רופא נשים, כתוב לו בחתימה "פריון וגינקולוגיה" והוא לא רופא פוריות.
אולי הוא וצה שבינתיים תמלאי טפסים לבקשה לאישור הפריה בקופה או משהו. תשאלי אותו.
עדיף שתבזבזי את הזמן בלחפש רופא פוריות, במרפאת פוריות מוסמכת. ציבור או פרטי - את צריכה מומחה.
&nbsp

hatalya

New member
רופא מקופת חולים?

הוא צריך למלא לך את הטפסים ולהמליץ על Ivf מי שיטפל בך ויבצע את השאיבה וההחזרה אלו רופאי המחלקה.

צקצק2

New member
את בטוחה שרוזנברג רשום כרופא פוריות?

באתר של מכבי הוא לא רשום כרופא פוריות. ( מקווה שאני לא טועה בדקתי בשבילך עכשיו). אני יודעת שהוא מלינאדו אבל גם שם הוא לא כתוב כרופא ממחלקת הivf. מאיזה איזור את רוצה את הרופא?

למעלה