דיאטה במהלך טיפולי Ivf

אלונה 31

New member
דיאטה במהלך טיפולי Ivf

שלום לכולן , אני נמצאת בטיפולים כבר 4 חודשים כרגע בטיפולי Ivf, פרוטוקול ארוך (במקביל עושה דיקור סיני )במהלך החודשים האלו העליתי 5 ק״ג הפחד שלי בגלל שגם ככה אני לא רזונות שיהיה לי קשה להקלט וגם בעזרת ה׳ ברגע שאקלט יהיה לי קשה עם המשקל אז זה ממש לא בקטע שלי יופי , התחלתי לעשות דיאטה ללא פחמימות אבל המשקל פשוט לא זז האם למישהי יש אותה הבעיה אשמח לתגובות תודה :)

היא321

New member
אני עשיתי דיאטה בזמן טיפולים

דיאטה סגנון חלי ממן כזה. לא נצמדתי בדיוק לתפריטים שלה אז זה היה העקרון ודווקא ירדתי 11 קג

אלונה 31

New member
:)

הבעיה שפעם שהייתי עושה את הדיאטה אז ב3 ימים הייתי מורידה קילו לפחות , עכשיו לאחר 5 ימים אני על אותו משקל המשקל פשוט לא יורד האם נתקלת בזה או האם הורדת משקל במהלך הטיפולים יותר איטי בהרבה ?

בלונד23

New member
אסור לעשות דיאטה לגמרי ללא פחמימות

הגוף נכנס לסטרס, יש גם סיכון לדיכאון, הגוף לא יכול לתפקד ככה.
תעשי דיאטה נורמלית עם פחמימות.

לא כדאי

היה לי את הספר, זו דיאטה לא פשוטה.
נתתי אותו אחר כבוד לאחיות שלי. אני כרגע בדיאטות כאלה לא מתעסקת.

בלונד23

New member
לא טוב לדעתי

במיוחד שזה מתוך ספר ולא מותאם לך לגוף ובלי מישהו שעוקב (דיאטנית או קבוצה)

אני ניסיתי לשמור באפליקציה של שומרי משקל

בטיפול הראשון... זה עבד לתקופה מסויימת.
בהריון שנקלטתי אליו זרקתי ***... לא היה אכפת לי. אכלתי מתוק כאילו אין מחר והליכות היה אסור לי בגלל דופק מהיר.
ואז באה ההפלה והגרידה ושאחריהן ישבתי שבוע ואכלתי מה בא לי.
ניסיתי במשך הזמן "לחזור למוטב" ולא עבד לי.
בטיפול השני עליתי 4 ק"ג בשבוע מההורמונים ושוב לא ממש הלך לי לשמור..

מה שכן, כדאי לא לעשות שטויות ולאכול הרבה מתוק.
מהניסיון שלי אחרי קיצור קיבה, חוסר בפחמימות יגרום לך להתנפל על פחמימות ריקות ויגרום נזק.
ובכלל את צריכה עכשיו את כל אבות המזון כדי להכין את הגוף לאכול בשביל שניים (או שלושה). לא לשחק עם זה.

תמיד אמרתי למנותחים - לא לעשות דיאטות כאסח!!! וכל המתחכמים וגם כאלה שבילו בחדר כושר יותר מדי זמן, הפכו לבטטות כי אלה לא דיאטות ואורח חיים שאפשר לשמור עליהם.

הסוד: לעשות מה שאת יכולה להחזיק בו לאורך זמן. לא גרם יותר או פחות.

אלונה 31

New member
:)

זה מה שקורה אצלי שבזמן שאני מזריקה אני עולה בסביבות 3 קילו וזה מפחיד אותי כי פיזית מרגישה לא טוב ברמה שהיה לי קשה להתכופף לשרוך את הנעל , כרגע אני בפרוטוקול ארוך וחודש שלא הזרקתי כלום באופן קבוע ( לפני שבוע עשיתי זריקה של דקאפפטיל )במקביל התחלתי לעשות דיאטה ואני פשוט לא יורדת במשקל הענין שקשה לי פיזית עם המשקל

בייבי500

New member
אני עשיתי אירובי

מבחינת תזונה פחות פחמימות והורדתי מתוק לגמרי..
האירובי עזר לי המון וגם משחרר לחצים ומתח מכל המסע הזה..
ירדתי כמעט 5 קילו... ( אני מלאה )

למעלה