חדשה פה..

תמר ש2

New member
חדשה פה..

ערב טוב לכן,
אני לא כ"כ יודעת איך ומה לכתוב.. רק שחזרתי שוב לטיפולים אחרי הפסקה- ומרגישה קצת לבד..

טוליתי

New member
את לא לבד.

נעים מאוד, טוליתי
, מטופלת פוריות שמנהלת בפורום פוריות, פורום יש בו כ-500 כותבות מדי חודש.
מסתבר שבעיית פוריות קיימת אצל 1מתוך 6 זוגות, כך שמדובר בבעיה נפוצה, אך לא כל כך מדוברת.
&nbsp
מאחלת לך שהות מהנה אך קצרצרה בפורום.
בהצלחה

טוליתי-כל הכבוד

אני אמנם חדשה כאן, אבל שמתי לב שאת תמיד עונה באמפטיות לכולם והפורום מתנהל נפלא..

קרפי8

New member
את לא לבד

אני מכירה את התחושה הזו,חוויתי אותה גם בעבר כשחזרתי לטיפולים
אבל מאז שנכנסתי לפורום הזה אני לא מרגישה לבד
יש כאן המון ידע וגם המון תמיכה
מאחלת לך שהשהות שלך כאן תהחה קצרה
אולי תספרי קצת על עצמך? הרבה פעמים תמצאי כאן בנות שעברו מסלול דומה לשלך
או שמגיעות עם אותה בעיית פוריות והמחנה המשותף עוזר במיוחד לתחושה שאת לא לבד

zuzazi

New member
את הכי לא לבד!

אני כבר יודעת שאני לא לבד ולמרות זאת אני מקבלת תזכורות.
סיפרתי לבוסית שלי על הטיפולים אז היא סיפרה שגם היא עשתה, סיפרתי לדיקן הסטודנטים אצלנו, סיפרה שגם היא עברה, גיליתי על 2 קולגות שלי שגם הן עברו ולאמא שלי 3 עובדות בהריון כרגע מטיפולים. זה לא נגמר, אנחנו כל כך לא לבד. אני מחכה בקוצר רוח להיות אחת מאלה שיספרו עליהן שהן אחרי זה.

דנה44442

New member
שולחת לך חיבוק גדול

את לא לבד. אני מבינה כל כך את התחושה הזו, באמת. אבל את לא לבד. אם תרצי לכתוב לי בפרטי גם כדי לפרוק אני פה.

תמר ש2

New member
הסיפור שלי...

וואו פחות מ 24 שעות פה וכבר מרגישה את התמיכה שלכן - לא מובן מאליו.
אני יודעת שאני לא לבד בטיפולים- אחותי והחברות הקרובות שלי גם עברו את זה, האמת שכזאת אני - פחות קל לי ללכת ולספר לאנשים הסובבים אותי על מה שאני עוברת, ובכלל שאנחנו מנסים להיכנס להיריון, מעדיפה "לשדר" שהכל בסדר..
אני אספר קצת על עצמי ואשמח גם לשמוע עליכן..
אני בת 32, לפני כחמש שנים התחלנו טיפולים שלקחו בערך 3 שנים- 3 שנים מאוד קשות עבורי- מניחה שכל אחת מכן יכולה להבין את הקושי, כל פעם שקיבלתי תשובה שלילית זה ריסק אותי..אחרי 3 שנים הצלחנו...
יש לנו בת מדהימה בת שנה ו 7 חודשים (עד היום מעט מאוד האנשים שיודעים שהיא מהפרייה), ועכשיו אנחנו מנסים שוב,
מחר יש לי החזרה - ואני מאוד מאוד לחוצה - מתרגשת מאוד - וכל הזמן מנסה לשמור על עצמי ולהזכיר לעצמי שזה בסדר גם אם זה לא יצליח - אני כ"כ פוחדת מתשובה שלילית, מפחדת שאני אתאכזב ויהיה לי כ"כ קשה לקום ולנסות שוב..
וואו..מוזר לי לספר ולשתף את הסיפור שלי ועוד לנשים שאני לא מכירה, אבל הוקל לי, אז תודה על האוזן הקשבת.

tulitool1

New member
חיבוק גדול

ושהיה בהצלחה מחזיקה אצבעות וכמו שכתבו את לא לבד :)

קרפי8

New member
הסיפור שלי

גם אני בסיבוב שני (יש לי ילד בן 5.5 שהגיע בivf מספר 3)
אצלי דווקא הסיבוב הראשון היה קל ומהיר.
ידענו שהבעיה היא בעיית זרע קשה של בעלי (כימותרפיה שקיבל בצעירותו)
אז יישר הוקפצנו לivf. מצעו לו זרע בניתוח ולא עשיתי כמעט הפסקה בין טיפול לטיפול ונקלטנו מהר.
וכמו שאת כתבת אז הקושי הגדול שלי היה לקום ולנסות שוב...
לקח לי שנתיים מהלידה לעזור אומץ ולחזור לטיפולים.
עשינו סבב אחד שלא הצליח והרגשתי שכל הלחץ שבתהליך הפך אותי לאמא עצבנית וחסרת סבלנות.היו לי המון רגשות אשם ולקח עוד שנתיים עד שחזרנו שוב לטיפולים.
בעלי עבר ניתוח נוסף שבו לא נמצא זרע ואני עברתי במקביל שאיבה של 29 ביציות שהוקפאו (זו הייתה התקופה הכי קשה מבחינה נפשית שהייתה לי במהלך הטיפולים)
ושוב הבן לי נפגע מאוד בתהליך ושוב רגשות אשם נוראיים.
הפעם ההפסקה נכפתה עלינו ורק לאחרונה אחרי שמצאו זרע בmfc חזרנו שוב לטיפולים. עברתי שתי החזרות עם הביציות שהוקפאו לי ובהחזרה האחרונה הצלחנו.אבל לצערי ההריון לא החזיק מעמד ומחר יש לי גרידה.
&nbsp
אני לעומתך מספרת הכל כמעט לכולם אבל זהו האופי שלי.
אני חושבת שההסתרה לוקחת המון אנרגיה ואני אישית גם ממש גרועה בזה...
&nbsp
בהצלחה בהחזרה מחר!
היום של ההחזרה הוא היום הכי אופטימי שיש בתהליך הזה
על תהרסי אותו במחשבות על בטא שלילית
&nbsp
&nbsp
&nbsp

תמר ש2

New member
שולחת לך
גדול

תודה ששיתפת בסיפור שלך, אני מצטערת שההיריון לא החזיק - שולחת לך מלא אנרגיות חיוביות.
זה אומר שבחודש הבא תנסו שוב?
מבינה מאוד את מה שאת אומרת לגבי אמא עצבנית - גם אני מרגישה שמהלחץ הסבלנות שלי נפגעת...
מאחלת לך שתיקלטו מהר שוב ויהיה לך היריון משעמם.

acka

New member
ברוכה הבאה

אז אני רואה שאת לא רק למודת קרבות, את גם למודת הצלחות
את יודעת איזה אושר נפלא זה כשמצליחים.
אז תחזיקי מעמד, את יודעת שזה שווה את זה.
&nbsp

צקצק2

New member
תמר- יש סיכויי גדול שזה יצליח

יש לך פרוטוקול מנצח שהביא הריון וילדה בריאה ב"ה. הגוף שלך הראה שהוא יודע מה צריך לעשות. תאמיני בו. וחלילה אם לא - אני אומרת לעצמי- כשתגיעי לגשר תחצי...לא לפני, לחשוב חיובי!!!. מאחלת לך מכל ה
..פרוטוקול מנצח בשנית עם עובר בריא ושלם בע"ה.

צקצק2

New member
קרפי שולחת לך
גם

מאחלת לך שהכל עבר בשלום. ובע"ה שתקלטי במהרה ל9 חודשים עם תינוק בריא ושלם אמן!

אנאל2512

New member
נחמד להרגיש לא לבד

למרות שאני לא מכירה אף אחת מכן, למרות שכולנו כאילו זרות, אני מרגישה קרובה לפורום הזה יותר ממה שאני מרגישה קרובה להרבה חברות שלי עכשיו (במיוחד שרובן בדיוק נכנסו להריון...)

למעלה