ככל הנראה שלילי

noooli

New member
ככל הנראה שלילי

הי בנות, לבטא בכלל לא הגעתי, התחיל דימום ביום חמישי האחרון, 8 ימים בלבד אחרי החזרה. בטא רק מחר (שני), אבל השלילי די ברור. היום זה היום הרביעי לדימום והוא ממש ממש חזק, שלא כמו במחזור רגיל אצלי. תזכירו לי בבקשה (כי זה הסבב הראשון שלי לילד השני ואני לא זוכרת) האם ההורמונים משפיעים על המחזור והוא יותר מסיבי וחזק מהרגיל? אני מחליפה תחבושות בקצב מסחרר. מטריד ממש.
אני ממשיכה תמיכה, למרות שזה מרגיש לחינם ואלך לעשות בטא, למרות שגם זה מרגיש מטופש וגם עצוב

a morph

New member

לי יש מחזורים מטורפים אחרי הורמונים.
טרם הגעתי ל-IVF (כנראה בדרך...) אבל גם אחרי הזרעות עם הורמונים אני מדממת כאילו שחטו אותי.
לא יודעת אם זה בגלל שהרירית מתעבה יותר מהרגיל או מה, אבל זה המצב.

קרפי8

New member
גם אצלי לפעמים המחזור אחרי טיפול מסיבי יותר

איזו תמיכה את מקבלת וכמה? אני חושבת שאם המחזור מגיע כל כך מוקדם לפני הבטא אולי כדאי לבדוק עם הרופא על הגדלה או החלפה של התמיכה בפעם הבאה ולבדוק ערכי פרוגסטרון בבדיקת דם

noooli

New member
אנדומטרין

אני לוקחת 3 אנדומטרין ביום. הרופא שלי לא מאמין בבדיקת הורמונים אחרי ההחזרה. האמת שזה מה שקרה לי גם בפעמים הקודמות בנסיונות לילד הראשון, הייתי מקבל לפני הבטא ואז החלפנו את הקרינון באנדומטרין. וכשההריון נקלט היו לי דימומי השרשה, אבל ממש קצת. ועכשיו חזרתי לסבב ב' ושוב אותה תופעה. הרופא שלי אמר שאם היה נקלט התמיכה שלקחתי היתה מספיקה.
:(

noooli

New member
שלילי

אז אכן שלילי, זה היה די ברור.
מה שמדאיג אותי כרגע שאני ביום החמישי לוסת ועדיין יש דימום ממש ממש חזק.
אני מתכננת להחזיר מוקפאים על בסיס ביוץ טבעי ומתלבטת אם לעשות את זה עוד החודש או לחכות.

acka

New member
אני מצטערת מאוד

לגבי המוקפאים - תראי איך הרירית תתפתח ותחליטי בהתאם.

noooli

New member
ומה לגבי הדימום?

הי אקה, אכן שלילי מצער, איך שהוא קיוותי שהפעם הדרך תהיה קצרה. מה שמטריד אותי כרגע זה למה יש כזה דימום? המחזור שלי תמיד 5 ימים כשהשניים הראשונים דימום חזק ואחרי זה דימום מופחת. הפעם אני כבר ביום השישי ולא נראה שזה עומד להיגמר.
מה זה יכול להיות? ממש לחוצה מהסיפור, אני רוצה כבר להתחיל סבב נוסף במחזור הנוכחי.

acka

New member
לפעמים זה קורה

ההורמונים עוזרים לבנות רירית עבה במיוחד ולכן גם המחזור קשה במיוחד.

acka

New member
אני מצטערת מאוד

לגבי המוקפאים - תראי איך הרירית תתפתח ותחליטי בהתאם.

למעלה