רופאות ומרפאות

• פותח הנושא acka
  • פורסם בתאריך

Rמחכה7

New member
חברות מכבי באיזור המרכז

חוזרת למסלול אחרי הפסקה די ארוכה
&nbsp
הבנתי שמכבי בבני ברק עברו מקום,
איך המקום החדש? יש שם חניה?
שעות המעבדה והא.ס. נשארו אותו הדבר?
&nbsp
&nbsp
יש מקום נוסף באיזור המרכז (חוץ מאסותא, לא בשבילי להכנס לת"א בבוקר) שעושים בדיקות דם וא.ס.?
&nbsp

ענבל ח1

New member
היי מותק. בהצלחה

כן, עברו למקום חדש ברח׳ רבי עקיבא במרחק של פחות מ-5 דק. השעות אותו דבר אם אינני טועה והמקום מרווח מאוד ונעים. מה שכן, באמת עניין החניה מעצבן. יש שם חניון בתשלום- 20 שח. אני פעם שאלתי מה קורה עם בנות שמגיעות הרבה למעקבים ואמרו לי שהם יכולים איכשהו לאפשר ש-20 שח יהיה תשלום עבור יומיים במקום יום.
זה גם משהו אבל עדיין מעצבן.
לא בדקתי לגבי סניפים אחרים כי אני לא בשלב של טיפולים עכשיו...
בהצלחה!

מאד נוח, יפה ומסודר

ולא רק שיש מרפאת נשים, אלא שבדיקות דם ל IVF נעשות עד 8 וחצי בקומה שניה ליד האולטראסאונד כדי לא לטרטר מקומה לקומה.
אישית תמיד הגעתי מאוחר אז הלכתי לשתי הקומות (לא היה אכפת לי לקבל את התוצאות לקראת 2).
יש מלא חניה תמיד, בעלות של 20 ש"ח בחניון התת קרקעי. בשעות מוקדמות ממש (כמו שבע - שבע וחצי) תוכלי למצוא חניה בקלות מאחורי גן ורשא או ברחובות הסמוכים. אישית זו שעה שאני בקושי קמה אז לא יצא לי. שילמתי בכל פעם. ומי שישמע.. כמה פעמים כבר צריך עד שאיבה אחת. זניח לדעתי לסכומים שמוציאים על טיפולים אבל לשיקולך.
ליד מכבי יש מאפייה מעולה בשם "שיבולת השרון" כך שאם בא לך, תתפנקי.
מכבי החדש, ר' עקיבא 86.
בהצלחה רבה!

Rמחכה7

New member
תודה, מכירה את האיזור, אבלאני עושה את הבדיקות בדרך לעבודה...

כך שממש אין לי זמן לעצירות לקפה ומאפה :)
&nbsp
דווקא יצא לי לפעמים לעשות מעקבים כמעט על בסיס יומיומי...
כך שזה יכול להגיע ל100-200 ש"ח, אמנם זה זניח לעומת אלפי השקלים שאני משלמת לסבב, אבל הרעיון מעצבן אותי

&nbsp
&nbsp
מקווה שלא יגרום לי לאיחורים
כשזה היה בכהנמן - זה קרוב ליציאה מהעיר והייתי בעבודה חזרה באיחור קל
&nbsp
כעת, כשזה בתוך העיר חוששת שלצאת משם בשעה 8:00 כשכולם הולכים לבית הספר, יהיה קצת סיוט...
מקווה שאסתדר עם זה...
&nbsp
תודה

למעלה